knipsel

ROCCO VAN 'T ELZENHOUT

knipsel

Geboren op

28/04/2017

Kleur

DONKER BRUIN

Stokmaat

171

Hengstennummer

2586

Fokrichting

Springen

Fokker

ANDRE BRUYNINCKX

Dekstation

BRUYNINCKX ANDRE, ELZENHOUT 65 , 3460 ASSENT, Belgie

bruyninckx.andre@telenet.be

013/31.10.42 0475/333.559

CICERO Z568000
CARTHAGO 210021987
RENDEZ-VOUS VAN PAEMEL
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
RANDEL Z 319646984
GRANIE
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALANDO I 210617974
KERRIN 212110973
RAMIRO 210389565
ALARIC 310194779
GRAPHIT 310412264
GOLDLADY 311301171
KITTY VAN 'T ELZENHOUT
GRAND CRU VD VIJF EIKEN
HERMIONE VAN 'T ELZENHOUT
CONTACT VD HEFFINCK 2100262201
QUINETTE V/D HEFFINCK
UPSILON VAN DE HEFFINCK
RILANDA
CONCEPT 210228397
MS FRANZISKA 210037597
HEARTBREAKER 89.4335
DINNETTE-F V/D HEFFINCK
CLINTON 210236093
OVANNA VAN DE HEFFINCK
PAVAROTTI V/DE HELLE 410670389
MAGGY

for French and English scroll down

Informatie moederlijn: 33 - BWP

1° MOEDER: Kitty van ‘t Elzenhout

2° MOEDER: Hermione van ‘t Elzenhout 

3° MOEDER: Rilanda, E-label

Nakomelingen: Uderich (Darco), Jump. 1m60 - Fannie van de Boswinning (Upsilon van de Heffinck), Jump. 1m30 - Kanturo van ‘t Elzenhout (Breemeersen Adorado), Jump. 1m35

AANVERWANTE HENGSTEN: Nice Boy van het Meerdaalhof (Elvis ter Putte) - Gucci van het Roeselberghof (Indoctro)            

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Talent (= Skip Two Ramiro) (Skippy II), Jump. 1m60 - Domino van de Boswinning (Clinton), Jump. 1m50 - Eminento-B-vd Zwartbleshoeve (Winningmood van de Arenberg), Jump. 1m55

 

Beoordeling moeder: Kitty van ‘t Elzenhout, °2010, 163 cm (opgemaakt 2020)

Kitty van ’t Elzenhout wordt in sterke conditie voorgesteld. Zij staat goed in het rechthoekmodel.

De hals is voldoende lang en goed gespierd. De schoft is goed gelegen. De rug is voldoende lang en sterk. De achterhand is sterk en lang gespierd. Het beenwerk is correct gesteld en goed in de verhoudingen. De hoeven zijn voldoende groot. Kitty van ’t Elzenhout laat sterke bewegingen zien met veel ruimte en afdruk.

-----

Information lignée maternelle: 33 - BWP

1° MÈRE: Kitty van ‘t Elzenhout

2° MÈRE: Hermione van ‘t Elzenhout       

3° MÈRE: Rilanda, label E

Descendants:     Uderich (Darco), Jump. 1m60 - Fannie van de Boswinning (Upsilon van de Heffinck), Jump. 1m30 - Kanturo van ‘t Elzenhout (Breemeersen Adorado), Jump. 1m35

ÉTALONS CONNEXES: Nice Boy van het Meerdaalhof (Elvis ter Putte) - Gucci van het Roeselberghof (Indoctro)              

CHEVAUX DE SPORT CONNEXES: Talent (= Skip Two Ramiro) (Skippy II), Jump. 1m60 - Domino van de Boswinning (Clinton), Jump. 1m50 - Eminento-B-vd Zwartbleshoeve (Winningmood van de Arenberg), Jump. 1m55

 

Évaluation mère: Kitty van ‘t Elzenhout, °2010, 163 cm (établi en 2020)

Kitty van ’t Elzenhout a été présentée en très bonne condition. Elle se situe bien dans un modèle rectangulaire. L'encolure est suffisamment longue et bien musclée. Le garrot est bien placé. Le dos est suffisamment long et solide. L'arrière-main est puissante, longue et musclée. Les aplombs sont corrects avec de bonnes proportions. Les sabots sont suffisamment grands. Kitty van 't Elzenhout montre des allures fortes avec beaucoup d'amplitude et d'impulsion.

-----

Information dam line: 33 - BWP

1° DAM: Kitty van ‘t Elzenhout

2° DAM: Hermione van ‘t Elzenhout        

3° DAM: Rilanda, E-label

Offspring:           Uderich (Darco), Jump. 1m60 - Fannie van de Boswinning (Upsilon van de Heffinck), Jump. 1m30 - Kanturo van ‘t Elzenhout (Breemeersen Adorado), Jump. 1m35

RELATED STALLIONS: Nice Boy van het Meerdaalhof (Elvis ter Putte) - Gucci van het Roeselberghof (Indoctro)            

RELATED SPORT HORSES: Talent (= Skip Two Ramiro) (Skippy II), Jump. 1m60 - Domino van de Boswinning (Clinton), Jump. 1m50 - Eminento-B-vd Zwartbleshoeve (Winningmood van de Arenberg), Jump. 1m55

 

Evaluation dam: Kitty van ‘t Elzenhout, °2010, 163 cm (issued 2020)

Kitty van ’t Elzenhout is presented in a very good shape. She has a good rectangular conformation. The neck has a ample length and is well-muscled. The withers is well-positioned. The back has a sufficient length and is strong. The hindquarters is strong and long-muscled. The stance of the legs is correct and propotional. The hoofs have an ample size. Kitty van ‘t Elzenhout’s movements are very strong, covering and have a lot of impulsion.