knipsel

OBSESSION V/D DRIE LINDEN

knipsel

Geboren op

22/03/2014

Kleur

BRUIN

Stokmaat

167

Hengstennummer

2407

Fokrichting

Springen

Fokker

HARRY SNELS

Dekstation

, , ,

THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
ARGENTINUS 313302680
JURA VAN ST.MAARTEN
ARGENTAN I 310415867
DORLE 316918465
NIMMERDOR 147
LANDLADY 210211887
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
FARN 210378459
RAMONAA 187
LORD 210394067
FABIOLIS 210457803
SONKA A II
BROWNBOY 83.1376
ONKA III
LUCKY BOY XX
MARIBA 11232
DENVER
INKA
COMPROMISE XX
SEJANE XX
CENTURIO 1216
VARIBA 1090
NIMMERDOR 147
M.HYAZINTHE 16825
FANTASTIQUE 7150832
JONKA

Informatie moederlijn : 7 - BWP

1° MOEDER : Sonka-A II               

    Nakomelingen :  Impact v/d Drie Linden ( Thunder van de Zuuthoeve ), Jump. 1m30

2° MOEDER : Onka III    

    Nakomelingen :  Urco-A ( Darco ), Jump. 1m50

3° MOEDER : Sinka-A    

    Nakomelingen :  Inka’s-Boy-A ( Cardento ), Jump. 1m30

AANVERWANTE HENGSTEN : Nannan-A ( Inshallah de Muze ) - Never Alone van ‘t Heike ( Indoctro ) –

    Someo ( Romeo )

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Fananka A ( Chin Chin ), Jump. 1m60 - Bon Ami ( Pavarotti v/de

    Helle ), Jump. 1m60 - Funke van ‘t Heike ( Action-Breaker ), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder : Sonka A II, °1995, verblijfplaats ongekend.

Type :

Obsession v/d Drie Linden is een bloedgemaakte, sportieve hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Het oog kan meer rust uitstralen. De halsvorm is goed. De schoft is goed. Hij heeft voldoende lengte in het middenstuk. De achterhand is voldoende ontwikkeld.

Beenwerk :

Het beenwerk is droog en rassig. De beenstanden zijn correct. Hij heeft voldoende lengte in het beenwerk. De voeten zijn voldoende ontwikkeld.

Bewegingen :

De stap is iets overhaast. Hij heeft een vlotte ruime draf met een goed achterbeengebruik. De galop is ruim en handig. Op de harde bodem stapt hij voldoende ruim en met afdruk. De draf is goed.

Springen in vrijheid :

In vrijheid springt hij regelmatig en met veel reactie. De voorbeentechniek en het lichaamsgebruik zijn goed. Hij toont goed vermogen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel komt hij moeilijk tot ontspanning. Hij toont veel looplust. De Rittigkeit is het mondgevoel is matig mondgevoel. De stap en draf zijn gespannen. De galop is voldoende ruim. 

Springen onder zadel :

Bij het springen onder het zadel is de hengst wat loperig. Hij heeft een snelle reactie op de sprong. Het lichaamsgebruik is voldoende maar hij kan meer tijd nemen om zijn sprong beter af te werken.

Hij toont voldoende vermogen.

Obsession v/d Drie Linden vertoont veel bloed en heeft goede reflexen op de sprong.