knipsel

NIRVANA C

BWP

knipsel

Geboren op

07/25/2013

Kleur

Stokmaat

167

Hengstennummer

2334

Fokrichting

Springen

Fokker

YEGUADA CAMPOS

Dekstation

, , ,

CLARENCE C 421000185603
CARANO 210264591
KIRA XVII 210249895
CAPITOL I 210615475
VISION III 210082483
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
COR DE LA BRUYERE
MAINZ 210608175
LANDGRAF I 210391966
MADAM 210517275
RAIMOND 210380760
DULDIGE 210403303
CINDERELLA VAN PAEMEL Z Z582304
CICERO Z568000
AIDA
CARTHAGO 210021987
RENDEZ-VOUS VAN PAEMEL
CORRADO I 210046185
CAPITALA 210210494
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
RANDEL Z 319646984
GRANIE
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
CAPITOL I 210615475
RANIA 210094279

Informatie moederlijn :  8762 - HOL

1° MOEDER : Cindarella van Paemel Z, Jump. 1m50

    Nakomelingen : Nirvana C ( Clarence C ), gekeurde hengst

2° MOEDER : Aida

3° MOEDER : Capitala

    Nakomelingen : Hyperion de Guldenboom ( Contender ), Jump. 1m50 - E-Cantante de Guldenboom

    ( Conan Z ), Jump. 1m50 - Bypas de Guldenboom ( Gribaldi ), Jump. 1m30

AANVERWANTE HENGSTEN : Lavirco ( Levantos I ), Dr.Grand Prix - Carracci ( Caretino )

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Cassiana ( Cassini I ), Jump. 1m60 - Caras J ( Calypso II ), Jump.

    1m60 - Cyrus L ( Cartani ), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder : Cinderella van Paemel Z, °2004, merrie in buitenland

Type :

Nirvana C is een bloedgemaakte rijtypische hengst die voldoende in het rechthoekmodel staat.

Het front is aansprekend met een sterk ontwikkelde hals. Hij heeft een snittig hoofd. De schoft is lang en het middenstuk is voldoende gespierd. 

Beenwerk :

Het beenwerk is zeer fijn, hard en droog. Het beenwerk is correct gesteld. Het achterbeen is lang. De voeten zijn voldoende groot.

Bewegingen :

De stap is voldoende ruim. De draf is met goede ruimte en voldoende stuwing. De galop heeft ruimte maar is iets weinig gesloten. Op de harde bodem stapt hij correct en draaft met voldoende ruimte en afdruk.   

Springen in vrijheid :

In vrijheid sprong hij wat wisselend. Het voorbeengebruik is goed. Op de sprong houdt hij het hoofd wat hoog. Hij toont voldoende vermogen.

Rijden onder het zadel :

Bij het rijden onder het zadel is de Rittigkeit en looplust middelmatig tot goed. Hij kan beter op de beenhulpen reageren. De stap en draf hebben voldoende ruimte. In de galop is hij wat weinig gesloten en kan hij moeilijk schakelen.  

Springen onder zadel :

Onder het zadel heeft hij veel reactie op de sprong. Hij heeft een goede voorbeentechniek. De afdruk en het lichaamsgebruik is goed. Hij toont goed vermogen.

Nirvana C toont een prima reactie en goed vermogen op de sprong. Deze eigenschappen komen de springsport zeker ten goede.