72
KAFKA VD HEFFINCK
knipsel

KAFKA VD HEFFINCK

BWP

knipsel

Geboren op

13/05/2010

Kleur

BRUIN

Stokmaat

169

Hengstennummer

2205

Fokrichting

Springen

Fokker

VAN DE HEFFINCK BVBA

Dekstation

VAN DE HEFFINCK BVBA, GOEIINGEN 294695 , 9940 EVERGEM

info@vdheffinck.be

09/357.38.10

CALVARO 210003587
CALETTO I 210604175
RIXA 210002379
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406667
CAPITOL I 210615475
FELICITAS 216501769
RANTZAU XX
QUENOTTE
CONSUL 210380160
OEKONOMIE 216298702
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
FANTUS 210387664
ZERMOLA 216361502
UTOPIE 441411573804
DIAMANT DE SEMILLY
CONCETTA 433330512101
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
CONCETTO 3330329496
SANDRINA 333330916292
GRAND VENEUR 60008795Y
VENUE DU TOT
ELF III
MISS DES CRESLES
CONTENDER 210023884
PUSZTA-LANY XX
SANDRO 210113474
SANTA-LUCIA 333330825088

Kafka van de Heffinck kreeg op de hengstenkeuring 2013 de titel “reserve vice-kampioen”. Zijn vader Calvaro heeft een mooi prestatiepalmares : in 1997 werd hij Nederlands Kampioen en behaalde hij zilver op het EK, in 1998 werd hij 9de op de World Equestrian Games in Rome, in 1999 werd hij tweede in de GP van Engeland en in 2000 was hij te bewonderen op de Olumpische Spelen te Sidney. Op de hengstenlijst van de WBFSH 2011/12 staat hij op een 29ste plaats genoteerd met 21 producten. Zijn moeder Utopie was met Nicola Philippaerts aan het werk te zien op de internationale wedstrijden voor 7-jarigen (1.40m). Zijn grootmoeder Concetta bracht de voor BWP gekeurde Quinn van de Heffink ( v. For Pleasure ) en Double Paid ( v. Diamant De Semilly ), die respectievelijk op nationaal en internationaal niveau presteren. Kafka van de Heffinck is een voldoende ontwikkelde hengst, die wat meer lengte kon hebben. Hij is voldoende gemaakt in het front. De hals is iets verticaal gesteld. Hij heeft een goede lange schoft. Hij beschikt over veel verdiep. Het kruis is hellend, wel is de achterhand goed gespierd. Zijn beenwerk is correct gesteld. Hij heeft veel bot en goede voeten. Hij stapt voldoende vlot, maar wat kort. In de draf beweegt hij soepel en makkelijk en heeft hij ruimte en voldoende afdruk. Op de harde bodem heeft hij een goede stap en tactmatige draf. Zijn galop is ruim en goed gesprongen. In vrijheid heeft Kafka van de Heffinck een prima reactie op de sprong en zwaait achteraan goed uit. Hij houdt het hoofd wat hoog op de sprong. Onder het zadel toont Kafka van de Heffinck veel inzet en werklust, wel kon hij iets makkelijker in de mond zijn. Zijn stap is goed. In draf is hij actief, maar kan hij wat meer ruimte nemen. De galop is goed gesprongen. Bij het springen onder man laat hij opnieuw zijn flitsende reflexen zien. Hij is snel in het voorbeen en hij zwaait achteraan goed uit. Hij kon zich soms wat ronder maken op de sprong. Kafka van de Heffinck is een hengst die veel bloed vertoont en er wordt verwacht dat hij zijn prima reactie op de sprong zal doorgeven. Info moeder : Utopie, °2004 ( verkocht naar buitenland ) In 2009 werd Utopie opgenomen in het stamboek BWP. Zij behaalde toen volgende scores op de prijskamp : 14/20 voor bovenbouw, 14/20 voor beenwerk, 14/20 voor stap, 16/20 voor draf

Naam Geboortedatum
OLIEN VAN DE OUDEMOLEN 23/03/2014
OBAMA V/D MANGELAAR 24/03/2014
OPIUM VAN HEISTE 4/05/2014
O'COLOURY M 25/04/2014
OLICIA VAN STEDE TEN HEEDE 1/05/2014
OHIO LV VAN'T BIEZENHOF 11/05/2014
OTHELLO VAN DE VLASBLOEMHOEVE 10/04/2014
OLISCA 30/04/2014
OMAGIC 3/05/2014
OLISTE 26/05/2014
ORLANDO D 25/05/2014
OKLAHOMA ODEVELD 10/05/2014
OREON VD HEFFINCK 8/05/2014
OAKLEY VD HEFFINCK 15/05/2014
OSCAR VAN HET BREEHOF 6/06/2014
ORLEANS 31/05/2014
OEPSKE VAN HET ZONNEHOF 27/04/2014
OTARD VD HEFFINCK 1/07/2014
ORNELLA DI CANTERO 10/05/2014
OBAMA VD MOLENDREEF 17/04/2014
ONE WAY VD MOLENDREEF 1/06/2014
OFFSHORE 4/05/2014
OSCAR VAN HET ROUCKIESHOF 1/05/2014
OCORINO 19/06/2014
ORFATRICE DW 6/05/2014
ODYSSEE VAN DE HEFFINCK 12/07/2014
ONA VAN BOONENBOS 28/05/2014
ON Y VA 20/05/2014
ODESSA 8/07/2014
ORVAL VAN D'ABDIJHOEVE 5/06/2014
OMAR VD THIJSHOEVE 28/04/2014
PICOBELLO ODEVELD 2/04/2015
PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE 26/03/2015
PLUTCHINO VAN DEN BAKKER 30/03/2015
PAPILLON VAN DE SAGELBOSSCHEN 10/05/2015
PAGANTE 20/05/2015
PETITE FILLE 16/04/2015
PINA COLADA 25/05/2015
PASTA VAN D' ABDIJHOEVE 25/04/2015
PANDORA VAN DE RUISENBROEK 14/04/2015
PIPPA VAN DE VELDHOEK 29/04/2015
PALERMO VAN DEN OVERWEG 23/05/2015
PASTIS VAN HET BREEHOF 24/05/2015
PARLANTI VD HEFFINCK 6/04/2015
PRIMUS VAN DE VLASBLOEMHOEVE 10/05/2015
PICOBELLO VAN DE VLASBLOEMHOEVE 15/04/2015
PORSCHE VAN HET ZONNEHOF 15/04/2015
PIVA VAN 'T PADDEHOF 18/04/2015
PALM BEACH V/D MOLENDREEF 20/05/2015
PEPITA DI CANTERO 18/05/2015
PATOUCHE VAN DE VROMBAUTSHOEVE 1/05/2015
POLLIN VAN ZARRENLINDE 17/05/2015
PHARAO-K VAN 'T KATTENHEYE 19/06/2015
PRIMA VD HEFFINCK 19/06/2015
PRETTY WOMAN VAN HET ZOUTKORRELHOF 1/07/2015
PRINSES VAN HET POESTHEMHOF 12/06/2015
PHARA VAN DE ZAAIERSHOEK 10/05/2015
PINK FLOYD VAN 'T PERSIJZER 7/08/2015
PRINTER VAN DE LEENWEGE 14/06/2015
PORUTCHIK PKZ 26/05/2015
PICASO VAN D'ABDIJHOEVE 25/07/2015
PIXIE VAN DE BUCXTALE 9/05/2015
PHILADELPHIA VD WITHOEVE 2/07/2015
PALERMO 18/06/2015
PARFAIT DG 18/05/2015
POLTAVCKA PKZ 21/05/2015
PIECE OF CAKE BV 31/03/2015
PATCHOULLI VAN HET HEIDEBOS 3/06/2015
PAFF VAN 'T WELTHOF 13/07/2015
QUALITY VAN DE HAVERBILKEN 30/03/2016
QUARTE D'OR VAN 'T VELDHOEK 24/04/2016
QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK 17/04/2016
QUI BELLE VAN DEN DRIEHOEK 27/04/2016
QUI QUE BOU VAN DE EEDTHOEK 14/05/2016
QUOI JOLIE FN STABLES 18/05/2016
QUINTANA DE DONNA 14/05/2016
QUI-VIVE VAN DE NACHTEGALE 28/04/2016
QUIANA VAN DE HARINGSLEDE 1/06/2016
QUICK VIKING VAN DE HAVERBILKEN 10/05/2016
QAVAGANT 2/06/2016
QUINNETTE VD HEFFINCK 22/04/2016
QUINTO - YESSE DC 6/06/2016
QARRASCO FPH 21/06/2016
QILIAN VAN 'T KATTENHEYE 22/06/2016
QUELODI UNA SONRISA 11/05/2016
QATAR V/D MOLENDREEF 26/04/2016
QUARESMA V/D MOLENDREEF 1/06/2016
QUINCY VAN ' T HOF TER KALVEKETE 20/06/2016
QUEEN V D THIJSHOEVE 20/06/2016
QUINTINA VD DONKHOEVE 1/07/2016
QUELLE DAME VD HEFFINCK 14/06/2016
QATAR 6/06/2016
QUALITA BAECKELAND 21/03/2016
QUINTA VAN HET POESTHEMHOF 2/07/2016
QUIMAUDA VAN DE KERKAKKER 25/07/2016
QUEENTANA VAN DE VROMBAUTSHOEVE 1/05/2016
QIMARA VAN DE PONTHOEVE 1/06/2016
QUASSIM 7/06/2016
QAF-K VAN 'T KATTENHEYE 12/05/2016
QUINETTE VAN 'T VIJVERHOF 5/05/2016