72
FLYNN 310203214
knipsel

FLYNN 310203214

knipsel

Geboren op

29/04/2014

Kleur

ZWARTBRUIN

Stokmaat

168

Hengstennummer

2416

Fokrichting

Dressuur

Fokker

ANTON MUHR

Dekstation

OETELAAR CAM ROSHOEVE NV - VAN DEN, ROSHOEVEDIJK 203214 , 2440 GEEL

erik.laenen@skynet.be

014/593.856.

FAHRENHEIT 310826607
FIDERTANZ 430613202
DAYLIGHT DANCE 330282200
FIDERMARK 410479692
REINE FREUDE 430520296
DE NIRO 310590093
GRITTINA 330556988
FLORESTAN I 435126286
WATONGA 311315085
RAVALLO 310409486
FRUEHLINGSSONNE 431110984
DONNERHALL 330887081
ALICANTE 310183478
NOBLE ROI XX
GRITTI 330057978
SUN ON ME 730189104
SIR OLDENBURG 330615298
SUNSHINE 817919394
SION 330990384
GRETA GARBO 330284090
DAVIGNON I 310656688
SCHWARZE PERLE 732080390
SULTAN 279
TARANTELLA 24085
CONTENDER 210023884
GUTENA 333330548384
DONNERHALL 330887081
PIROSCHKA 144575
INDIGO 730089377
SWEET ROSE 732030784

Informatie moederlijn : 

1° MOEDER : Sun On Me             

    Nakomelingen : Flynn ( Fahrenheit ), gekeurde hengst

2° MOEDER : Sun Rise, Dr. M***            

3° MOEDER : Schwarze Perle    

AANVERWANTE HENGSTEN : Dornenkoenig ( Donnerhall ), Dr. Int.I

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Don Cardinal ( Donnerhall ), Dr. Int.I - Daquira ( Donnerhall ), Dr.

    Grand Prix - Domino ( Don Primero ), Dr. Grand Prix - First Lady ( Florencio ), Dr. Prix St. Georges

Beoordeling moeder : Sun On Me, °2004, merrie in buitenland

 

Type :

Flynn is een zeer mooie verschijning. Het is een rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een aansprekende halsvorm en een snittig hoofd. Zijn schouder is voldoende schuin gelegen en zijn schoft is lang. Hij heeft voldoende verdiep en goede lengte in het lichaam.

Beenwerk :

Het beenwerk is hard en voldoende ontwikkeld. Zijn beenstanden zijn goed. De lengte van het beenwerk is goed.  De voeten kunnen royaler zijn.

Bewegingen :

In de bewegingen is de zelfhouding goed. De stap is makkelijk en correct. De draf is ruim en handig met een goed achterbeengebruik. Hij kan ook goed schakelen in de draf. Hij galoppeert met veel inzet en kan goed verruimen. Op de harde bodem is de stap iets smal maar met voldoende afdruk. De draf is ruim en met afdruk.

Aan de longe toont hij veel bloed. De draf en galop heben voldoende ruimte en afdruk maar wat weinig gedragen. De stap is voldoende ruim bij ontspanning.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel heeft hij goede looplust en laat zich zeer makkelijk rijden. Hij geeft een goed mondgevoel en is voldoende aan het been. De stap is ruim maar soms wat schrijdend. De draf is ruim en met goede stuwing maar kan nog iets meer bergop zijn.  De galop is ruim, goed gesprongen en met evenwicht.

Flynn is een aantrekkelijke mooi gemodelleerde hengst met degelijke basisgangen. Hij is zeker een aanwinst voor de BWP dressuurfokkerij.

Naam Geboortedatum
SIR FLYNN VAN DE VOSSEBERGEN 10/03/2018
SERAFINE 16/06/2018
SWEETIE E 8/05/2018