72
BREEMEERSEN CRESCENDO
knipsel

BREEMEERSEN CRESCENDO

HAN

knipsel

Geboren op

04/06/2006

Kleur

DONKER BRUIN

Stokmaat

171

Hengstennummer

2031

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

MAARTEN en DONAAT LV. BRONDEEL, BREEMEERSEN 272494 , 9880 AALTER

CONTENDRO I 210149897
CONTENDER 210023884
BRAVO 210089487
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
REICHSGRAF 210264782
OFARIM 210067377
COR DE LA BRUYERE
TABELLE 210292103
RAMIRO 210389565
CITA 317326966
RINALDO 210403670
OPHELIA 210020277
RASPUTIN 210506673
HOLLE 210644271
SALLY 331316555793
SALIERI 313903889
PIROSCHKA 310657789
SALVANO 313801984
SAMTBEERE 16428
PIK BUBE 314600373
LIEBELEI 317604483
SALEM 310425871
DINA 313806780
SERVUS 310408161
WEISSBEERE 317572070
PIK KOENIG 310418768
FRANKA 316938266
LANTHAN 314319478
PASSIANCE 310121272
Breemeersen Crescendo’s vader is Contendro I die als eerste eindigde in de Hengstleistungsprüfung Adelheidsdorf. In de Duitse springindexenlijst staat Contendro I genoteerd op de 12de plaats met een index van 157-97. Contendro’s moeder Bravo is tevens de moeder van Caretano Z en zijn grootmoeder Ofarim bracht de dressuurhengst Conteur. Zijn moeder Sally was actief in de springklasse M en leverde ook de gekeurde Cellagonero ( v. Contendro ). Haar volle broer Salisbury is eveneens een goedgekeurde hengst. Uit deze moederlijn komt ook de S springpaarden Romina Power (v. Raphael) en Akira (v. Aramis) en de gekeurde hengst Langostino ( v. Landor S ). Breemeersen Crescendo is een ruim ontwikkelde rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat en veel uitstraling heeft. Zijn hals is goed van lengte en vorm. Het is een hoogbenige hengst met goed bot. In het achterbeen is hij wat steil gesteld. De stap is ruim. Hij draaft goed bergopwaarts. Hij neemt voldoende ruimte, maar kan achteraan iets sneller zijn. Op de harde bodem laat hij goede bewegingen zien. In de galop is hij ruim en kan hij goed schakelen. Hij springt met een voldoende techniek en bascule. Het vermogen is goed. Onder het zadel heeft Breemeersen Crescendo een goede mentaliteit en laat hij zich goed bewerken. Zijn stap is ruim. Hij draaft ruim en met oprichting, maar is achteraan iets traag. De galop is goed van ruimte en goed gesprongen. Bij het springen onder het zadel is hij attent. Hij basculeert voldoende en hij heeft voldoende vermogen.
Naam Geboortedatum
KERRY D'AULNE 16/03/2010
KATUSHA VAN 'T WIJNHOF 25/03/2010
KIGALI VAN 'T HULSTHOF 29/03/2010
KADANS VAN DE KAM 29/03/2010
KRACK VAN DEN OVERWEG 10/04/2010
KYANA LE MIRACLE 4/04/2010
KILIMANJARO DEL FUEGO 2/04/2010
KATO VAN TER NIEUWBEKE 11/04/2010
KENZO VAN DE BREDENAKKER 26/04/2010
KUBI CARENDO 19/04/2010
KAVA VAN DE STUIVER 21/04/2010
KACHAREL CV 26/03/2010
KRESENDA VAN DE TUIMELAAR 22/04/2010
KONCHERTO VAN DE KEETE 15/04/2010
KALYENTE 15/04/2010
KIANO VAN RAEPENBURGH 29/04/2010
KULO 25/04/2010
KYRAN 24/04/2010
KALISTO M 2/05/2010
KALINKA VAN EYENSLUIS 5/05/2010
KACHOU DE VALTHENA 13/03/2010
KAIOU VD NEERHOEVE 14/04/2010
KOJAK TOJA 8/05/2010
KHAYA 9/05/2010
KHADIDJA VAN DER DURMEN 30/04/2010
KIRKE DU BEL HORIZON 22/03/2010
KIRR ROYAL 22/05/2010
KARRENTINO 23/05/2010
KASIER 25/05/2010
KARA 25/05/2010
KYOTO 27/05/2010
KEMIRA 28/05/2010
KITANA VAN DE WAAIENBURG 18/04/2010
KYRA - B 31/05/2010
KYRA VAN PARIT 11/05/2010
KNAPP VAN DE HARINGSLEDE 4/03/2010
KIMPRA DE LA TAILLE DE ST GERY 4/06/2010
KAYANTY VAN 'T PEIRDENHOF 7/06/2010
KOKOMO 10/06/2010
KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE 26/05/2010
KEPPLER D&S 6/05/2010
KREDO GRANDE 3/06/2010
KYDOS VAN SONNEVANCK 11/06/2010
KEVITA VAN HET BERKENHOF 31/05/2010
KENTUCKY OF WINDSPIEL 31/05/2010
KYRA VAN HOETSEL 9/06/2010
KISMET 16/05/2010
KAIRO VAN HET AKKERSHOF 13/06/2010
KWINTO VAN ' T WIJWATER 17/05/2010
KIANA 3/05/2010
KALINA 17/05/2010
KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE 6/05/2010
KAENA VAN 'T PHENAHOF 23/06/2010
KIARO D'EVERSEM 12/05/2010
KALYPSO 30/06/2010
KASSANDRA 10/06/2010
KOLIBRI VAN DE PIKKERIE 13/05/2010
KASKADE VAN HET AKKERSHOF 1/06/2010
KINOA VAN HET AKKERSHOF 30/05/2010
KASPER 13/04/2010
KARAT FM 29/05/2010
KALLISTA 4/05/2010
KELSO VAN DIEPENDAELE 3/05/2010
KRESCENDA 9/06/2010
KLARISSA 22/06/2010
KADANCE VAN ' T KATTEKWAAD 13/06/2010
KOMMIL FOO 28/07/2010
KICK BACK TER DOORENT 1/05/2010
KALINA VAN HET KLEITEHOF 12/04/2010
KAAT VD DAMBEEKHOEVE 16/04/2010
KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF 5/06/2010
KENTAUR VAN HET REYNAERTSHOF 23/05/2010
KOMPLEX 14/06/2010
KIERO VAN HET KEYSERSBOS 10/04/2010
KALUNA 25/07/2010
KOKO CHANEL EK VAN ' T LINDEHOF 25/04/2010
KLAIM TO FLAME 5/07/2010
KREATOR B 11/06/2010
KYRA D'18 22/07/2010
KARMALITA VAN LOO 21/07/2010
KRESCENDA DU BOCCAGE 8/06/2010
KRACK 10/04/2010
KATOO L 21/05/2010
KIARA VD BREEMEERSEN 8/03/2010
KIRA VD BREEMEERSEN 23/04/2010
KIEV VD BREEMEERSEN 9/07/2010
KASPER 8/05/2010
LICHTENSTEIN 14/03/2011
LOTUS VAN DE RAVERSHOEK 24/03/2011
LIMIT TER VELDEKEN 13/04/2011
LET IT BE MAGIC V'T WINKELVELD 4/03/2011
LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD 22/04/2011
LICENDO 26/04/2011
LOOK AT ME 20/03/2011
LIMONCELLO VD DAMBEEKHOEVE 15/04/2011
LIMELIGHT VAN DE VLIENDERHAAG 29/04/2011
LIBEN WANDRO 10/05/2011
LE CRI DU COEUR TER SALOMEIN 9/05/2011
LORE D'18 12/05/2011
LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF 25/03/2011