knipsel

CRISTO KC DE BEAU MARAIS

HOL

knipsel

Né(e) à

03/22/2013

Couleur

LBL_STOKMAAT

168

Nombre de studbook

2357

Direction d'élevage

Saut

Éleveur

UTE CARSTENSEN-MOELLER

Station de monte

KAREL COX HORSES BVBA , HECHTELSEBAAN 47 A , 3940 HECHTEL-EKSEL, Belgie

karel@karelcox.be

0476 955 919

CASALL 210208399
CARETINO 210242583
KIRA XVII 210249895
CALETTO II 210093778
ISIDOR 210038272
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406667
METELLUS 210397268
CORBALA 210381703
LANDGRAF I 210391966
MADAM 210517275
RAIMOND 210380760
DULDIGE 210403303
WALDROSE I 421000106906
CONTENDER 210023884
HEIDI I 210070993
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
CAPITOL I 210615475
BANTANA 85059387
COR DE LA BRUYERE
TABELLE 210292103
RAMIRO 210389565
CITA 317326966
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
BAJAR OX
VANTANA 210061883
Informatie moederlijn : 741 HOL 1° Moeder: Waldrose 2° Moeder: Heidi Nakomelingen: Cortez ( Corland ), 1m45 3° Moeder: Bantana Nakomelingen: Grace IV ( Caretino ), Jump. 1m30 Aanverwante hengsten : Cardento ( Capitol ), Jump. 1m60; Quintender ( Quinar ), Jump. 1m45 Leandro ( Landgraf I ) Aanverwante sportpaarden : Cinderella 597 ( Cassini I ), Jump. 1m40; Azuro 106 ( Aurelio ), Jump. 1m40; Carreras MNM ( Cassini I ), Jump. 1m50 Beoordeling moeder : Waldrose, °2006, 1.69m Score Holstein LP-S*L (schaal op 10) : Type – 7, Bovenlijn – 7, Correctheid voorbenen – 7, Correctheid achterbenen – 7, Stap – 6, Draf – 7, Galop – 7 Type : Cristo KC de Beau Marais is een voldoende rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. In type mist hij snit en zijn hoofd mocht meer hengstuistraling hebben. De hoofd-halsverbinding is eerder zwaar. De hals is voldoende lang maar wat weinig bespierd. De schoft is lang en goed gelegen. De rug is goed van lengte. De lendenen zijn voldoende aangesloten. De achterhand heeft een lange broekspier. Beenwerk : Het beenwerk is voldoende ontwikkeld en correct gesteld. De hoeven zijn voldoende groot. Hij heeft goede lengte in het beenwerk. Bewegingen in vrijheid : De stap is voldoende ruim. De draf is ruim en met afdruk. De galop is handig met afdruk en evenwicht. Op de harde bodem heeft hij een wat korte stap. De draf is ruim. Springen in vrijheid : Bij het vrijspringen laat hij veel kwaliteit zien. Hij springt met voldoende lichaamsgebruik en voldoende voorbeentechniek. Hij zwaait de achterhand goed uit. Hij toont goed vermogen. Rijden onder het zadel : Onder het zadel is de looplust goed en de Rittigkeit middelmatig. De stap en draf zijn wat beperkt in ruimte. In de galop is voldoende ruim maar mist wat souplesse. Springen onder zadel : In de springproef weet Cristo KC de Beau Marais te bekoren. Hij springt met een voldoende voorbeetechniek en een voldoende lichaamsgebruik. Achteraan zwaait hij goed uit. Hij is voorzichtig en toont veel vermogen. Cristo KC de Beau Marais is een prima springer die het uitstekende springbloed van Casall in de BWP springfokkerij brengt.
Nom Date de naissance