knipsel

CLARENCE C 421000185603

HOL

knipsel

Né(e) à

05/08/2003

Couleur

zwartbruin

Nombre de studbook

2089

Direction d'élevage

Saut

Éleveur


Station de monte

, , ,

CARANO 210264591
CAPITOL I 210615475
VISION III 210082483
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
COR DE LA BRUYERE
MAINZ 210608175
CORPORAL 210386463
RETINA 210422403
MAXIMUS 210385463
VASE 210313703
RANTZAU XX
QUENOTTE
FASOLT 210399569
SITTA 210288358
KIRA XVII 210249895
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
LANDGRAF I 210391966
MADAM 210517275
RAIMOND 210380760
DULDIGE 210403303
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
SACRAMENTO SONG XX
GRIET 210514470
RAMZES X
INFRA 2101459050
KORENBLEEM XX
ZULIA 210345663

Clarence is reeds gekeurd voor de stamboeken Holstein, Brandenburg, Mecklenburg, SF en CDE. Hij werd in 2005 op de Holsteiner keuring uitgeroepen tot vice kampioen. Hij eindigde op een knappe 8ste plaats in de HL-Prüfungen 2006. Als vierjarige startte hij twee wedstrijden Jonge Paarden LRV waar hij telkens foutloos liep. In 2008 werd hij eerste ex-aequo in de hengstenproef 2008 CSI Hasselt en 8ste op het BK te Gesves. Zijn vader Carano presteerde op internationaal niveau en staat in Denemarken hoog aangeschreven. Clarence is de halfbroer van de internationaal presterende hengst Casall. Hij komt uit de bekende Holsteiner Stamm 890 die menig springtoppers leverde zoals Crocodile Dandy (Alison Firestone ), Corinessa ( Hubert Bourdy ), … en waaruit tal van dekhengsten zoals Cesano I en II, Candillo Junior, Capone, … ontspruiten. Clarence is een sterk gespierde hengst met een aansprekend front, die meer in het rechthoekmodel kon staan. Hij heeft veel verdiep. Het beenwerk heeft voldoende ras. Zijn voeten zijn vooraan iets ongelijk en smal. Zijn stap is ruim. Hij draaft voldoende ruim met veel lossigheid, maar is wat rollend in het voorbeen. Op de harde bodem beweegt hij ruim en soepel. Onder het zadel was Clarence werkwillig en aangenaam te rijden. Zijn stap is vlot. Hij draaft actief en kan voldoende schakelen. Hij galoppeert soepel en goed bergop. Onder het zadel springt hij makkelijk en regelmatig. Hij heeft goede reflexen op de sprong en gebruikt zich goed. Hij heeft een goede techniek en ruim voldoende vermogen. Clarence komt uit een gerenommeerde moederlijn. Ook zijn souplesse en zijn springcapaciteiten zijn zeker een meerwaarde.

Nom Date de naissance
HAVANNA DE LA VIE 2/06/2007
INCHALACH C 1/04/2008
HALCON C 19/05/2007
JERICHO VH NEDERASSENTHOF 19/05/2009
CLARYERE C 507107 25/02/2007
KLARCESTIA C 13/02/2010
KLARK KENT C 23/04/2010
KLARADAS C 2/05/2010
KULLEN C 15/03/2010
KALIXTO C 2/04/2010
LIPTON VAN DE BEVERLAAK 22/04/2011
COSTA Z Z55725508 15/07/2008
CHRONO C 21000682207 21/06/2007
CLARETINA C 507207 19/03/2007
CHIVAS C 421000324507 10/06/2007
LAIKA V/D STROOISELHOEVE 19/04/2011
LORD 11/05/2011
LIZIE VAN HET VIJVERHOF 5/04/2011
LADY CLARENCE VH VINCKENHOF 20/05/2011
LARINKA VAN 'T LUSTHOF 23/05/2011
LAUSANNE VAN REYMEURTERS 23/04/2011
LUCIFER VAN DE KWADE HEYDE 14/04/2011
LATINA - B 26/02/2011
LUNA VAN DE CONIJNSBERG 6/05/2011
LADYGOLD VAN KOEKSHOF 1/06/2011
LA PLUS BELLE VAN DE BARTHOEVE 13/05/2011
LUKAKU TOJA 23/04/2011
LISTON ACHTERHOEK 21/04/2011
LEVINO DEL FUEGO 7/05/2011
LISSANDRO VAN DE HATERBEEK 22/06/2011
LANKA CVH 14/04/2011
LUIGI HOF TER ZEEDYCKE 15/06/2011
LAZURA 12/07/2011
LOLLO FRESH H D'18 21/04/2011
LADY CLARENCE 18/07/2011
L.A. VH ZWARTEPANNENHOF 18/04/2011
LUCIFER E 23/07/2011
LOTTE V/'T DAUWHOF 31/05/2011
LEWIS 28/03/2011
LATINO "D" 20/05/2011
LAWRENCE C D'16 1/04/2011
LANZAROTE C 20/03/2011
LIMBO C 12/04/2011
LORD TEBAR 5/05/2011
ZOLINA 507207 19/03/2007
LAUREAAT V. WOLFSVEN 30/03/2011
LOLADIDADO VAN DE MERELHOEVE 17/06/2011
LARENCE "D" D'16 27/04/2011
LORD SUPREME 8/07/2011
LA VIE EN ROSE 22/05/2011
MOURINHO C 1/08/2012
MOORE C 25/04/2012
CLARESTIA C 567908 15/05/2008
CLARINE II C 567808 4/03/2008
CLARATA 42100568008 30/04/2008
LANCELOT HOF TER ZEEDYCKE 30/06/2011
NORMAN MY LOVE VD BARTHOEVE 28/03/2013
NEPTUNO C 25/02/2013
NERO C 2/07/2013
NAIROBI VD ROSHOEVE C 15/08/2013
NIRVANA C 25/07/2013
OWEN VAN HET HOOGEINDE 8/04/2014
OWEN G.V.L. 31/03/2014
CLARUCCI C 406310 1/01/2010
OBLIVION VAN DE HEMELBERG 21/04/2014
OTIS F V/H BLEJANHOF 31/05/2014
ORWIN - G 27/05/2014
OSHI TOJA 15/04/2014
OREA HL 29/06/2014
ONASSIS 8/06/2014
OILILY VAN DE HEI 23/05/2014
OXANA VAN DE DENNEHOEVE 15/05/2014
O' BELLE FLEUR 4/06/2014
ORLANDA VAN DE DENNEHOEVE 16/05/2014
ODIDE VH OOIEVAARSHOF 11/05/2014
OLENNA DU BELIAN 8/05/2014
ON THE ROCKS-B 20/06/2014
0 14/12/2014
OH CLACHEMISIS RG 12/03/2014
ONASSIS C 21/03/2014
OSIRIS C 13/08/2014
OBAMA C 2/07/2014
ONIX C 7/04/2014
PERLA DEN AERT 24/04/2015
PRIDE VAN DE SCHEMMERSBERG 14/05/2015
P-CHANNAH D'ERCINEO 22/05/2015
POMPIDOU CAVARO 10/05/2015
POCO-LOCO V/D DENNEHOEVE 28/06/2015
PHANTOM DU BELIAN 22/05/2015
QUE SERA NVE 7/04/2016
ODINE VR 2/06/2014
RIKKEN VAN HERENT 11/06/2017
CATALINA BV Z Z55689909 27/03/2009
S.CLEMENTINE 8/04/2018