knipsel

NEWTON VAN 'T ZORGVLIET

knipsel

Born on

04/14/2013

Color

Studbook number

2414

Breeding direction

Jumping

Breeder

JERRY BRAECKEVELT

Stud farm

DHONDT STEVEN / KI STATION HET BOKT , OP DE KIPPEN 9 , 3990 PEER, Belgie

THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
ARGENTINUS 313302680
JURA VAN ST.MAARTEN
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
NIMMERDOR 147
LANDLADY 210211887
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
FARN 210378459
RAMONAA 187
LORD 210394067
FABIOLIS 210457803
GALOUBA VAN 'T ZORGVLIET
BALOU DU ROUET 331331099
ULIVE VAN 'T ZORGVLIET
BALOUBET DU ROUET 89502905H
GEORGIA 330567595
DARCO
LOPORTO 93.6611
GALOUBET A 60011039J
MESANGE DU ROUET
CONTINUE 330276190
GEORGETTE II 330874384
LUGANO VAN LA ROCHE
OCOUCHA
CONCORDE 84.4140
ZOPORTO 81.6548

Informatie moederlijn :

1° MOEDER : Galouba van ‘t Zorgvliet, Jump. 1m50        

    Nakomelingen :  Junior van ‘t Zorgvliet ( Diarado ), Jump. YH 7y

2° MOEDER : Ulive van ‘t Zorgvliet          

    Nakomelingen : Cartouche van ‘t Zorgvliet ( = Baluga, Baloubet du Rouet ), gekeurde hengst, Jump.

    1m60 - Equita van ‘t Zorgvliet ( Cassini I ), Jump. 1m60 - Hope van ‘t Zorgvliet ( Chacco Blue ), Jump.

    1m60 - Don Chiqui ( Up Chiqui ), Jump. 1m40 - Karmelita van ‘t Zorgvliet ( Diamant de Semilly ),

    Jump. 1m30

3° MOEDER : Loporto    

AANVERWANTE HENGSTEN : Imago van de Heffinck ( Boris van het Kluizenbos ), Jump. 1m40 – Joy

    van ‘t Zorgvliet ( For Joy van ‘t Zorgvliet ), Jump. 1m45 - Asti van ‘t Zorgvliet ( = Dignified van ‘t

    Zorgvliet, Clinton ), gekeurde hengst

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Hit Me van ‘t Zorgvliet ( Flipper d’Elle ), Jump. 1m35,  Whyporto

    ( Lupicor ), Jump. 1m40

 

Beoordeling moeder : Galouba van ‘t Zorgvliet, °2006, merrie momenteel in buitenland ( sport )

Type :

Newton van ’t Zorgvliet is een aantrekkelijke sportieve hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Zijn front is mooi met een aangenaam hoofd en een goed gespierde hals. De schoft is goed ontwikkeld. In het middenstuk is hij goed gesloten en sterk gemaakt. De achterhand is goed gespierd.

Beenwerk :

Het beenwerk vertoont veel ras. Het staat goed in de verhoudingen en is correct gesteld.  De voeten zijn voldoende groot.

Bewegingen :

Hij stapt ruim en vlot. De draf is ruim maar iets op de voorhand. De galop is ruim en handig. Op de harde bodem stapt hij correct. In de draf mocht hij krachtiger zijn.

Springen in vrijheid :

In vrijheid springt hij vlot en regelmatig. Hij heeft een voldoende voorbeentechniek en goed lichaamsgebruik. Hij toont goed vermogen. 

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit voldoende tot goed. De bewegingen zijn voldoende ruim maar missen nog wat oprichting en kracht.  De galop is voldoende ruim maar soms wat weinig over de rug.   

Springen onder het zadel :

Bij het springen onder het zadel is hij attent en toont hij een goede instelling. Hij kan soms wat sneller zijn in het voorbeen. Het lichaamsgebruik is zeer goed en hij toont voldoende vermogen.

Newton van ‘t Zorgvliet heeft een goede instelling en een prima ruggebruik op de sprong. Zijn pedigree staat garant voor talentvolle springpaarden.  

 

Name Date of birth
STURMWIND CDH 18/06/2018
SIMON 20/05/2018
SHAKTIE-BLESSE 21/06/2018
SHAKIRA VAN 'T ZORGVLIET 15/06/2018
SAPHIRA VAN 'T ZORGVLIET 28/03/2018
SIENNA VAN BOONENBOS 28/04/2018
SENORITA VAN HET BOKT 27/04/2018