knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

DER SENAAT 111

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Born on

04/28/2003

Color

bruinschimmel

LBL_STOKMAAT

168

Studbook number

1897

Breeding direction

Jumping

Breeder

HARRIE THEEUWES
ZANDHOVEN

Stud farm

, , ,

PRESIDENT 97.09213
CLINTON 210236093
GUDRUN 88.06951
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
VOLTAIRE 356
ADRIANA
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
FURIOSO II 330433665
GOGO MOEVE 311332775
LE MEXICO (EX ETNA)
SUNIA 20407
LIZETTE 93.1003
BURGGRAAF 210009183
GLADIOLA 88.2712
LANDGRAF I 210391966
LOANDA 210600274
ANIMO 82.5604
MIESJE 7836
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
COR DE LA BRUYERE
URBINE 210483060
ALME 6650833
IRENE 3025
GRANDSEIGNEUR 554
HESLISSA 32655
De vader van Der Senaat 111 is de Clinton zoon President die in 2001 de hengstentest in Italië won en in 2002 gekeurd werd voor sBs. Als vierjarige eindigde hij eerste ex aequo in de Kl. Cyclus en als zesjarige eindigde hij als zesde op het Belgisch Kampioenschap J.P..Daarna werd hij aangekocht door Sheikh Mohammad Bin Rashid Al Maktoum als huwelijksgeschenk voor Princess Haya. Zijn moeder Lizette liep als zevenjarige de kleine internationale toer onder Bruce Goodin. Zij leverde reeds twee internationale producten nl. Oprah (v. Polydox ) onder Yves Houthakkers en Vive 111 (v. Darco ) onder Wilm Vermeir. Der Senaat 111 is een rijtypische hengst met een sterke bovenlijn en een aansprekend front. Hij mocht wel wat hoogbeniger zijn. Het beenwerk is sterk ontwikkeld en correct gesteld. De stap is ruim. De draf komt goed vanuit de schouder, maar het achterbeen kon iets sneller onder gebracht worden. Op de harde bodem heeft hij een vlotte stap en draaft hij met voldoende ruimte en afdruk. Hij galoppeert met evenwicht. In vrijheid springt hij met vermogen en een goede techniek. Soms breekt hij achteraan zijn sprong wat af. Onder het zadel laat Der Senaat 111 zich goed bewerken. In de stap en draf neemt hij goed ruimte, met voldoende afdruk. De galop is ruim en goed gesprongen. Onder de man springt met goede afdruk en veel vermogen. Soms kon hij zich makkelijker laten aanrijden op de sprong. Hij zwaait achteraan goed uit op de sprong.
Name Date of birth
HILTON V/D WATERHOEVE 1/05/2007
HINKY-PINKY VAN DE NOORDHOEK 15/04/2007
HARMONY ST.HUBERTUSHOEVE 23/05/2007
HERSENATE VAN 'T KIEZELHOF 5/07/2007
HILFIGER VD ROSHOEVE 15/04/2007
HERR SENAAT 111 24/05/2007
HAPPY BOY 12/06/2007
ICE MAGIC VAN HET VOSKE 11/03/2008
IMAGINE VD WOUWERSE VELDEN 12/04/2008
INDIGO VAN HET EUSSELSHOF 2/05/2008
INDIANA VAN DE NOORDHOEK 22/04/2008
INTO TEMPTATION VAN PUYENBROEK 7/06/2008
IBIS VAN 'T GEYZEVEN 13/04/2008
ILTON VAN DE OUDE HOEVE 23/05/2008
ILYANA 711 28/05/2008
ITANO VERSOE 16/06/2008
INTE 13/05/2008
ISIETOF VAN HET DOORNHOF 1/06/2008
ITS THE SENATOR 111 24/05/2008
IMKE 111 1/06/2008
ISABELLE 111 24/05/2008
IF EVER 111 23/04/2008
I LOVE YOU 111 25/06/2008
INDIANA JONES 111 24/05/2008
IDAHO 111 2/06/2008
ITALION STALION 111 17/06/2008
IRCO MARCO 111 12/07/2008
ITS LOTTO 111 23/04/2008
ICECREAM VAN HET SMIDSEHOF 27/04/2008
IGOR DF 4/07/2008
ISCHTAR VAN'T DAUWHOF 26/05/2008
ITALO VAN 'T DAUWHOF 20/05/2008
INDIAN VAN'T BREEZERHOF 28/04/2008
INTERLO 3/06/2008
INFINITY "D" 5/06/2008
ISABELLE "D" 23/04/2008
IPPON VAN DE WIJNGAARDHOEVE 6/05/2008
ISOLANY ST.HUBERTUSHOEVE 19/05/2008
IDEAL S 2/07/2008
IMKE S 4/06/2008
IVOOR S 23/06/2008
HERICKLES IJZEREN LINDENHOF 14/05/2007
HELLO S 10/05/2007
JACK HOF TEN ZOETENDAELE 8/03/2009
JAMAIS VUE V INNCREATIONS 23/03/2009
JIVARA 1/05/2009
JELSON VAN DE STAPELHEYDE 27/04/2009
JUJU UIT DE MELLE 9/05/2009
INDIRA D'15 *** 12/06/2008
J' ADORE VAN D' OUDE BOSCH 6/06/2009
JINGLE BELL 25/04/2009
JIRANO-AB 3/05/2009
JANE-FONDA DVD 9/05/2009
JADALCO 111 28/04/2009
JAITA VERSOE 17/06/2009
JUCATAN 111 8/05/2009
JAMIROQUAI 111 9/03/2009
JACKASS 111 1/04/2009
JULIE 111 25/03/2009
JACK THE RIPPER 111 1/05/2009
INDIAN SUMMER 7/07/2008
JEWEL VAN DE HELLEVOORT 5/06/2009
JEWEL OD 4/06/2009
JELLE S 18/07/2009
JESSY VAN DE BISSCHOP 27/05/2009
JETHRO E 2/05/2009
JAMAICA RHYTM E 31/05/2009
JIVA VAN DE ROSHOEVE 4/05/2009
JADE S 14/05/2009
JAMILLA 16/04/2009
JAPELOUP VAN 'T S'GRAVENHOF 8/06/2009
JOY RIDE 111 18/05/2009
JUVENTUS 111 1/06/2009
JUICY 26/06/2009
KABLESSE VAN HET BRUNO'S HOF 10/03/2010
KING S VD KANTWEG 25/03/2010
KASTAR HOF TEN ZOETENDAELE 12/03/2010
KASCHIRA G 12/04/2010
KOJACK 23/04/2010
KARAAT HOF TEN ZOETENDAELE 10/05/2010
KORFINA VAN DE WEZELHOEVE 23/04/2010
KAVALE VAN HET AKENHOF 18/05/2010
KALYNA VAN HET SCHANSHOF 24/05/2010
KAOMA VAN 'T NIEF GEEL 18/05/2010
KALASHNIKOV 30/06/2010
KLAVERTJE 4 27/06/2010
KASJMIR VAN DE NOOD 1/07/2010
KING SIZE ST 15/06/2010
KADANCE V/D STAPELHEYDE 9/05/2010
KONTESSA FG 1/03/2010
KARTANO VAN HET EELSHOF 20/05/2010
KRISTAL HOF TER ZEEDYCKE 13/07/2010
KOKIJLLY - "DS" - VAN HET JUXSCHOT D'18 10/05/2010
KASTAAR - A 20/04/2010
KARAAT 21/03/2010
KINGSLAND 111 25/05/2010
KAIROUAN 111 17/06/2010
KALAMITY JANE 111 2/06/2010
KIARA 111 1/03/2010
KEY BISCANE 111 30/04/2010