Sportuitslagen

Plaats Paard Fokker Vader Ruiter Land Prijs Tijd
Beijing, Bird's Nest (CHN) CSI3* jumping
2019-10-13 Class B3: GP 1.50m
8 Gitania V.G. Jozef Van Gorp Cicero Z van Paemel Zhenqiang Li CN € 3900 1/90.06
2019-10-12 Class B2 1.45m
2 Fancyface Natalie Monteny Winningmood Kenneth Cheng HK € 7270 0/66.86
4 EMS Inri de Regor Familie Veldeman Lord Z Jos Verlooy BE € 3635 0/68.66
10 Intermezzo W. Konings Cicero Z van Paemel Ke Zhang CN € 910 0/80.38
2019-10-11 Class B1 1.40m
1 EMS Inri de Regor Familie Veldeman Lord Z Jos Verlooy BE € 955 0/64.23
Opglabbeek (BEL) CSI2* jumping
2019-10-06 Class 15 1.20m
9 Josephine vd Bisschop Stal den Bisschop Tornedo FCS Jacob Wells AU € 37.5 0/70.60
2019-10-06 Class 16 1.40m
6 Jule van den Tinnenpot Guy Plancke Calvaro Z Angelica Augustsson Zanotelli SE € 165 0/0/31.74
2019-10-13 Class 18: GP 1.45m
7 Kadaffi van Orti Johan Van Oost Diamant de Semilly Niels Bruynseels BE € 1000 1/71.14
8 Kai Licha de Carmel Dirk Willaert Prince van de Wolfsakker Ann Carton-Grootjans BE € 750 1/71.22
2019-10-05 Class 11 1.35m
5 Jule van den Tinnenpot Guy Plancke Calvaro Z Angelica Augustsson Zanotelli SE € 175 0/55.65
9 Joepie van de Wateringhoeve Dirk Govaerts Echo van het Neerenbosch Rachel Steffen BE € 75 0/58.15
2019-10-05 Class 12 1.20m
2 Josephine vd Bisschop Stal den Bisschop Tornedo FCS Jacob Wells AU € 250 0/0/30.94
2019-10-12 Class 14 1.40-1.45m
5 Gloria vh Kluizebos Kluizebos NV /Stefaan Delabie PKZ Contact van de Heffinck Lena Leonard BE € 350 0/0/45.77
8 Jack van het Dennehof Patrick De Muynck Toulon Gerard O'Neill IE € 150 0/4/42.08
2019-10-11 Class 5 1.35m
8 Gloria vh Kluizebos Kluizebos NV /Stefaan Delabie PKZ Contact van de Heffinck Lena Leonard BE € 83 0/0/32.15
9 Ichikawa Andre Vergeylen Bentley vd Heffinck Anouk Kort NL € 83 0/0/32.41
2019-10-11 Class 6 1.20m
3 Evelien van Wassenhove Arsene De Henau Orlando Volha Charnyshova RU € 187 0/0/34.13
8 Magic Boy van de Oostdijkhoeve Marc Baukeland Tonixe Frederic Vernaet BE € 37 0/0/42.29
2019-10-04 Class 8 1.30m
3 Joepie van de Wateringhoeve Dirk Govaerts Echo van het Neerenbosch Rachel Steffen BE € 300 0/63.93
4 Jussica T Leo Quirijnen Ogano Sitte Isheau Wong TW € 200 0/67.64
6 Jessica van de Padenborre Andre Leemans Calvaro Z Paulena Johnson US € 110 0/69.77
2019-10-04 Class 9 1.45m
2 Lafayette van Overis Studfarm Overis BVBA Kashmir van Schuttershof Bertram Allen IE € 5000 0/0/32.96
4 Jiqueenturo di Luna Kelly Cornelis Canturano I Kevin Gielen BE € 2500 0/0/33.33
6 Ego van Orti Johan Van Oost Vigo d'Arsouilles Alberto Zorzi IT € 1375 0/0/33.92
2019-10-10 Class 3A 1.40m
2 Kassandra van 't Heike Karel Boonen Epleaser van 't Heike Thiago Ribas da Costa BR € 600 0/59.27
6 Jack van het Dennehof Patrick De Muynck Toulon Gerard O'Neill IE € 165 0/62.33
2019-10-10 Class 4 1.30m
5 Hypoliet van de Koelaar Luc Hoogewijs Winningmood Martine Ottesen NO € 200 0/0/27.13
Opglabbeek (BEL) CSIYH1* jumping
2019-10-05 Class 13 (5 & 6 year old) 1.15-1.25m
4 Nanou van het Dennehof Patrick De Muynck Elvis ter Putte Brieanne Dofort US € 200 0/0/30.68
5 Noukie Marcel Rombouts Deauville van T&L Melvin Greveling NL € 140 0/0/31.15
10 Orchis vd Donkhoeve Gustaaf Quintelier (De Donk NV) Carrera VDL Leonie Aitkenhead GB € 50 0/4/35.07
2019-10-04 Class 7 (5 & 6 year old) 1.15-1.25m
1 Nanou van het Dennehof Patrick De Muynck Elvis ter Putte Brieanne Dofort US € 250 0/65.90
4 Noukie Marcel Rombouts Deauville van T&L Melvin Greveling NL € 100 0/68.59
8 Oechie K Willy Kuipers I'm Special de Muze Brecht Goossens BE € 30 0/65.29
2019-10-10 Class 1 (5 & 6 year old) 1.15-1.25m
4 Novastar AP Pelsmaekers Francis / Stal Aerts I Am Moerhoeve's Star Leonie Peeters BE € 100 0/0/28.28
10 Oechie K Willy Kuipers I'm Special de Muze Brecht Goossens BE € 25 0/0/29.42
2019-10-06 Class 17 (7 year old) 1.35m
7 Maestro de Brandegem Peter De Brabandere Ready Boy des Forets Ugo Berrittella BE € 120 0/0/39.92
9 Malibu de Muze Patrick Derijcke & Christel Baert Nabab de Reve Kendra Claricia Brinkop DE € 90 0/4/35.70
2019-10-05 Class 10 (7 year old) 1.35m
1 Mayflower de Walput Hugo Baeyens VDL Zirocco Blue N.O.P. Brecht Goossens BE € 375 0/56.98
2 Morfine de Muze Joris De Brabander Nabab de Reve Rik Hemeryck BE € 300 0/59.76
3 Medard M. Jef Mols Triomphe de Riverland Kendra Claricia Brinkop DE € 225 0/60.73
8 Mazzeltof v/h Elkenhof Bvba Elkenhof Nabab de Reve Adir Dias De Abreu PT € 45 0/61.91
2019-10-04 Class 2 (7 year old) 1.35m
1 Morfine de Muze Joris De Brabander Nabab de Reve Rik Hemeryck BE € 375 0/0/31.21
3 Mayflower de Walput Hugo Baeyens VDL Zirocco Blue N.O.P. Brecht Goossens BE € 225 0/0/33.18
8 Malibu de Muze Patrick Derijcke & Christel Baert Nabab de Reve Kendra Claricia Brinkop DE € 45 0/0/35.01
9 Mazzeltof v/h Elkenhof Bvba Elkenhof Nabab de Reve Adir Dias De Abreu PT € 45 0/0/35.84
St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI2* jumping
2019-10-13 Class 16 1.25m
2 Madame van Essene Carlos De Cock Aimar van het Polderhof Clement Gras FR € 1000 0/0/29.03
4 Gigant 'B' Francois Bex-Korsten Chatman Hugo Breul FR € 500 0/0/29.96
2019-10-13 Class 17: GP 1.45m
2 Hello M'Lady Jan Aegten Indoctro Scott Brash GB € 5000 0/0/34.88
2019-10-12 Class 12 1.30m
6 Madame van Essene Carlos De Cock Aimar van het Polderhof Clement Gras FR € 440 0/60.71
2019-10-11 Class 7 1.25m
6 Jonka-A Karel Aerts VDL Cardento Fanny Skalli FR € 165 0/73.73
2019-10-11 Class 8 1.40m
10 Iorio Gebroeders De Beule Shindler de Muze Marie Demonte FR € 250 0/0/34.34
2019-10-10 Class 2 1.20m
5 Vintage Sologne Filip Van Hul Darco Stephanie Janssens BE € 210 0/66.93
2019-10-10 Class 3 1.30m
4 Jivaro Imperio Egipcio Rony Thys Echo van 't Spieveld Francisco José Mesquita Musa BR € 425 0/0/34.67
8 Inoui van Heiste Patrick Gillis Orlando Caroline Nicolas FR € 150 0/0/36.16
10 Madame van Essene Carlos De Cock Aimar van het Polderhof Clement Gras FR € 125 0/0/37.53
St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI4* jumping
2019-10-13 Class 18: GP 1.60m
1 Isabeau Stoeterij Dorperheide Winningmood Timothee Anciaume FR € 25000 0/0/36.65
6 H5 Just The Music Walter Lelie Tornedo FCS Carlos Hank Guerreiro MX € 5500 1/79.66
2019-10-12 Class 15 1.50m
10 Las Vegas v/d Padenborre Andre Leemans & Kurt Asselberghs Calvaro Z Marie Demonte FR € 375 4/66.31
2019-10-11 Class 9 1.50m
3 Isabeau Stoeterij Dorperheide Winningmood Timothee Anciaume FR € 3750 0/0/35.55
2019-10-11 Class 10 1.45m
5 Las Vegas v/d Padenborre Andre Leemans & Kurt Asselberghs Calvaro Z Marie Demonte FR € 910 0/66.34
2019-10-10 Class 4 1.45m
2 Isabeau Stoeterij Dorperheide Winningmood Timothee Anciaume FR € 5000 0/57.74
2019-10-10 Class 5 1.40m
1 Jackpot Ali Al Rumaihi Cicero Z van Paemel Jean Luc Mourier FR € 2500 0/0/29.49
4 Las Vegas v/d Padenborre Andre Leemans & Kurt Asselberghs Calvaro Z Marie Demonte FR € 1000 0/0/31.85
St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI1* jumping
2019-10-12 Class 11: GP 1.15m
5 Farah van Klapscheut Emile Van Rossem Vigo d'Arsouilles Haley Elizabeth Schaufeld IL € 70 0/0/31.39
6 Iris van de Bisschop Stal den Bisschop Kannan Ana Eliza Aguiar Ramos BR € 55 0/0/31.96
2019-10-11 Class 6 1.15m
1 Farah van Klapscheut Emile Van Rossem Vigo d'Arsouilles Haley Elizabeth Schaufeld IL € 125 0/0/29.63
10 Harley van 't Meyershof Herman De Meyer Calvaro Z Albert Iakimov UA € 12 0/4/29.83
2019-10-10 Class 1 1.15m
3 Farah van Klapscheut Emile Van Rossem Vigo d'Arsouilles Haley Elizabeth Schaufeld IL € 75 0/60.67
6 Iris van de Bisschop Stal den Bisschop Kannan Ana Eliza Aguiar Ramos BR € 27 0/64.25
8 Harley van 't Meyershof Herman De Meyer Calvaro Z Albert Iakimov UA € 15 0/65.13
9 Ephorus de Mars Carlo & Jo Van Eenoo Orlando Paola Portelli IT € 15 0/68.80
Rabat (MAR) CSIO4*-W jumping
2019-10-13 Class 13 1.45m
6 Jessi d'Haverlande Delphine Andries Cicero Z van Paemel Olivier Perreau FR € 1375 0/0/39.28
9 King of Diamonds Eline Tack Prince van de Wolfsakker Ibrahim Hani Bisharat JO € 750 0/4/34.82
2019-10-13 Class 14: NC 1.60m
3 Jakko Hugo Thierens Vagabond de la Pomme Emanuele Camilli IT 8/0/77.67
8 Gunder Godfried Storme Thunder vd Zuuthoeve Bassem Hassan Mohammed QA 4/1/80.84
9 Istanbull v.h Ooievaarshof Gilbert & Jan Gheeraert Casall ASK Abdelkebir Ouaddar MA 4/76.28
2019-10-12 Class 11 1.40m
4 James S Sylvain De Wreede Verdi TN Samantha McIntosh NZ € 1000 0/54.68
2019-10-12 Class 12 1.45m
5 Cleofas van Westuur Lutgarde Maes Toulon Rodrigo Mesquita Marinho BR € 1750 0/0/37.96
7 High Quality J Jef Lauwers Quadrillo Ramzy Hamad Al Duhami SA € 1000 0/4/35.60
2019-10-11 Class 6 1.35-1.40m
6 Isaura Pracht Leo Van den Brande ARD VDL Douglas Vincent Zacharias Bourguignon MA € 385 0/60.25
2019-10-11 Class 7: WC 1.50-1.60m
4 Jakko Hugo Thierens Vagabond de la Pomme Emanuele Camilli IT € 6000 0/0/48.09
8 High Tech Vy de Septon SPRL Val de Somme & D.B. Horses Del Piero P&B Virginie Thonon BE € 1800 0/4/45.27
2019-10-10 Class 3 1.35-1.40m
4 Isibel d'O Herman Claessens Diamant de Semilly Samy Colman MA € 600 0/0/26.53
2019-10-10 Class 4 1.45m
1 High Quality J Jef Lauwers Quadrillo Ramzy Hamad Al Duhami SA € 10375 0/58.91
5 James S Sylvain De Wreede Verdi TN Samantha McIntosh NZ € 2490 0/61.68
Rabat (MAR) CSI1* jumping
2019-10-12 Class 9 1.20-1.25m
2 Diva Bolle-Van den Borre De Poor Boy Othmane Taoui MA € 400 0/0/35.97
2019-10-12 Class 10: GP 1.35-1.40m
1 Mojito van de Meiboom Pieter Van Geel Malito de Reve Thierry Goffinet BE € 500 0/0/44.33
2019-10-10 Class 2 1.30-1.35m
3 Julio van de Veldbalie Roger Sierens Equistro van de Mispelaere Farid Amanzar MA € 300 0/0/27.22
Siauliai (LTU) CSI2*-W jumping
2019-10-13 Class 8: WC 1.40-1.60m
3 J'Adore van 't Voortveld Anja Schuppen Kashmir van Schuttershof Kristaps Neretnieks LV € 3750 0/4/39.69
2019-10-12 Class 6 1.45m
7 J'Adore van 't Voortveld Anja Schuppen Kashmir van Schuttershof Kristaps Neretnieks LV € 200 0/8/45.76
Le Mans (FRA) CSI2* jumping
2019-10-13 Class 5 1.40m
5 Faldiano Benny Helsen Heartbreaker Jens Vandenberk BE € 350 0/30.60
2019-10-13 Class 6: GP 1.45m
9 Kheros van 't Hoogeinde Rony Thys Echo van 't Spieveld Luis Ferreira PT € 759 1/71.78
2019-10-12 Class 3 1.35m
2 Feigtling Leen Hermans Chicago City Louise Saywell GB € 600 0/0/37.70
2019-10-12 Class 4 1.45m
10 Kitona de Muze Danny Boelens Vigo d'Arsouilles Paco Manadou Diouf FR € 625 0/68.86
Le Mans (FRA) CSI1* jumping
2019-10-12 Class 11: GP 1.35m
7 Jana van 't Lozerhof Luc de Clerck PKZ Contact van de Heffinck Harry Wainwright GB € 240 0/0/41.47
9 Isaura M Johan Madou Equistro van de Mispelaere Maxime Couderc FR € 180 0/4/36.85
2019-10-12 Class 10 1.25m
5 Lilly Express DKS Dejan Krunic Baloubet du Rouet Axelle Lagoubie FR € 70 0/30.51
2019-10-11 Class 9 1.30m
3 Lilly Express DKS Dejan Krunic Baloubet du Rouet Axelle Lagoubie FR € 450 0/57.51
4 Jana van 't Lozerhof Luc de Clerck PKZ Contact van de Heffinck Harry Wainwright GB € 300 0/57.98
2019-10-10 Class 7 1.30m
1 Ilena S Sylvain De Wreede Verdi TN Mathieu Billot FR € 665 0/58.62
Le Mans (FRA) CSIYH1* jumping
2019-10-11 Class 14 (7 year old) 1.35m
2 Mistral D Pierre Vanderlinden Cornet's Prinz Patrick Guimbal FR € 300 0/60.12
Chevenez (SUI) CSIU25YJ-A jumping
2019-10-13 Class 22: GP 1.45m
4 Espoir Staf Brosens Jockey Club Tresor Lucas Sturzenegger CH € 800 0/4/40.57
8 Jackson Joris Aegten Esprilio Léon Pieyre CH € 240 4/70.96
2019-10-12 Class 17 1.35m
1 Lord S Starhorses N.V. Der Senaat 111 Aurelia Loser CH € 500 0/0/35.18
2 Jiva de Septon SPRL Val De Somme Viking Jessica Hirt CH € 400 0/0/35.54
2019-10-11 Class 9 1.30m
1 Lord S Starhorses N.V. Der Senaat 111 Aurelia Loser CH € 300 0/50.68
2019-10-11 Class 12 1.40m
4 F Olympic MH Adriaan Van Dael Nonstop Fiona Meier CH € 300 0/64.15
9 Espoir Staf Brosens Jockey Club Tresor Lucas Sturzenegger CH € 90 0/68.56
2019-10-10 Class 5 1.40m
7 Rahmannshof Tic Tac Hendrik De Walsche PKZ Contact van de Heffinck Aurelia Loser CH € 72 0/32.05
Chevenez (SUI) CSIOCh NC-Y jumping
2019-10-12 Class 16A: NC 1.25m
1 Lovely Lady Yvonne & Jeroen De Jonge-Daem Elvis ter Putte Serena van Werkhoven NL € 87 0/0
Baerum (NOR) - Nat. - jumping
2019-10-13 Class 21: GP 1.45m
1 Jackson vd Bisschop Stal den Bisschop Flipper d'Elle Ingrid Gjelsten NO € 25000 0/0/39.70
2019-10-11 Class 9 1.40m
3 Halifax van de Conynenberg Annick Landuyt Codex Therese Søhol Henriksen NO € 3000 0/67.27
4 Jackson vd Bisschop Stal den Bisschop Flipper d'Elle Ingrid Gjelsten NO € 2000 0/67.40
2019-10-10 Class 3 1.40m
7 Javko du Flory Hanne Vandermeeren Dokkum de Rialfo Fredrik B. Seim NO 0/4/37.71
Oliva - Valencia (ESP) CSI1* jumping
2019-10-13 Class 72 1.10m
7 Mamzelle Vh Marienshof Sandra Ecker Emerald Annick Talbot CH € 20 0/0/29.39
2019-10-13 Class 74 1.30m
8 Hinneke van het Eelshof Jan Mertens Quickfeuer van Koekshof Patricia Miret ES € 21 0/0/37.96
2019-10-13 Class 75 1.40m
5 Kaluno ter Dolen Sabrina Wuyts Kilian van Kluitenhof Kyra Alessie CH € 105 0/4/37.06
2019-10-12 Class 63 1.10m
5 Mamzelle Vh Marienshof Sandra Ecker Emerald Annick Talbot CH € 35 0/77.57
2019-10-12 Class 66 1.40m
9 Kaluno ter Dolen Sabrina Wuyts Kilian van Kluitenhof Kyra Alessie CH € 30 0/0/28.28
2019-10-12 Class 65 1.30m
7 Hinneke van het Eelshof Jan Mertens Quickfeuer van Koekshof Patricia Miret ES € 28 0/74.87
2019-10-12 Class 64 1.20m
9 Ides van de Heikant Jozef Matthijssen Wittinger VDL Ryan Watkinson ZA € 18 0/0/34.74
2019-10-12 Class 67 1.30m
5 Lyon van de Plataan Meskens-Rooms Kashmir van Schuttershof Florence Schwizer-Seydoux CH € 70 0/72.58
8 Grande Dame van 't Heike Karel Boonen Nabab de Reve Pascale Trenker BE € 30 0/74.78
2019-10-11 Class 56 1.30m
9 Ideal S Starhorses N.V. Der Senaat 111 Freya Hough GB € 21 0/66.03
2019-10-11 Class 57 1.35m
5 Julius van de Kapelleboshoeve Marc Warpy Cicero Z van Paemel Frank van Helmond NL € 56 0/70.52
2019-10-11 Class 58 1.25m
1 Generique Royale Jeannine & Bert Luyten-Knaepen C'est La Vie Merithe Luyten BE € 200 (0)/62.53
2 Magic Chanti NV Lisa Nabab de Reve Will Edwards GB € 160 (0)/63.16
4 Lyon van de Plataan Meskens-Rooms Kashmir van Schuttershof Florence Schwizer-Seydoux CH € 80 (0)/65.26
2019-10-10 Class 49 1.25m
2 Generique Royale Jeannine & Bert Luyten-Knaepen C'est La Vie Merithe Luyten BE € 160 0/68.09
6 Magic Chanti NV Lisa Nabab de Reve Will Edwards GB € 44 0/73.69
2019-10-06 Class 36 1.40m
7 Kaluno ter Dolen Sabrina Wuyts Kilian van Kluitenhof Kyra Alessie CH € 60 0/4/31.34
2019-10-06 Class 35 1.30m
5 Ironie du Bois Halleux Jean-Luc Haine Nonstop Isabelle Gerfer DE € 49 0/64.83
6 Ideal S Starhorses N.V. Der Senaat 111 Freya Hough GB € 38.5 0/65.14
2019-10-06 Class 33 1.10m
5 Mamzelle Vh Marienshof Sandra Ecker Emerald Annick Talbot CH € 35 0/0/47.38
2019-10-05 Class 26 1.30m
5 Ed Hardy 2 Etienne Knaepen Querlybet Hero Nina Piasecki DE € 49 0/0/33.50
10 Iljo van de Vinusakker Rudy Van de Ven Deauville van T&L Lucas Moreno Perez ES € 17 0/0/34.52
2019-10-05 Class 24 1.10m
8 Mamzelle Vh Marienshof Sandra Ecker Emerald Annick Talbot CH € 15 0/0/37.39
2019-10-05 Class 27 1.40m
10 Kaluno ter Dolen Sabrina Wuyts Kilian van Kluitenhof Kyra Alessie CH € 25 4/73.31
2019-10-05 Class 28 1.30m
2 Le Norman v/h Wilgenbos Filip Werbrouck Norman Pre Noir Juan Carlos Rodriguez Fernandez ES € 200 0/58.65
4 Maristy.H H. Heeres Inshallah de Muze Pius Schwizer CH € 100 0/60.49
7 Grande Dame van 't Heike Karel Boonen Nabab de Reve Pascale Trenker BE € 40 0/62.77
2019-10-04 Class 17 1.30m
5 Ed Hardy 2 Etienne Knaepen Querlybet Hero Nina Piasecki DE € 49 0/73.22
2019-10-04 Class 18 1.35m
5 Kaluno ter Dolen Sabrina Wuyts Kilian van Kluitenhof Kyra Alessie CH € 56 0/60.60
10 Iljo van de Vinusakker Rudy Van de Ven Deauville van T&L Lucas Moreno Perez ES € 20 0/65.02
2019-10-04 Class 19 1.25m
1 Magic Chanti NV Lisa Nabab de Reve Will Edwards GB € 200 0/0/37.96
2 Le Norman v/h Wilgenbos Filip Werbrouck Norman Pre Noir Juan Carlos Rodriguez Fernandez ES € 160 0/0/39.26
4 Harley Erwin De Smet Quadrillo Kayleigh Watts GB € 80 0/0/39.59
8 Figaro Johan Madou Wandor van de Mispelaere Nina Piasecki DE € 24 0/0/40.83
Oliva - Valencia (ESP) CSI2* jumping
2019-10-13 Class 77 1.40m
2 Ivanhoe Hanna Remans Flipper d'Elle Maxime Harmegnies BE € 500 0/65.45
2019-10-13 Class 76 1.30m
6 Le Norman v/h Wilgenbos Filip Werbrouck Norman Pre Noir Juan Carlos Rodriguez Fernandez ES € 82.5 0/70.84
2019-10-12 Class 69 1.30m
2 Le Norman v/h Wilgenbos Filip Werbrouck Norman Pre Noir Juan Carlos Rodriguez Fernandez ES € 300 0/69.99
2019-10-12 Class 70 1.35m
6 Cicero Andries Schepers Darco Stephanie Andries BE € 110 0/0/42.23
10 Ironie du Bois Halleux Jean-Luc Haine Nonstop Isabelle Gerfer DE € 50 0/0/44.89
2019-10-12 Class 71 1.45m
1 Jalanta P Simonne Lefever SNAI Catalano Julien Epaillard FR € 6250 0/0/37.63
2019-10-11 Class 60 1.35m
3 Ivanhoe Hanna Remans Flipper d'Elle Maxime Harmegnies BE € 300 0/56.47
10 Krambamboulie Jan Wuytack Erco van 't Roosakker Ulrika Sanny SE € 50 0/63.33
2019-10-11 Class 61 1.40m
2 Jalanta P Simonne Lefever SNAI Catalano Julien Epaillard FR € 600 0/64.56
2019-10-10 Class 51 1.30m
6 Le Norman v/h Wilgenbos Filip Werbrouck Norman Pre Noir Juan Carlos Rodriguez Fernandez ES € 82 0/0/30.96
8 Krambamboulie Jan Wuytack Erco van 't Roosakker Ulrika Sanny SE € 45 0/0/31.14
2019-10-10 Class 53 1.45m
3 Latino van de Looise Heide Eykens - Stessens BVBA Cantos Sarah Hubbard US € 1500 0/66.44
2019-10-06 Class 38 1.40m
2 Le Roi du Coeur des Collines Veerle Vrijdag Verdi TN Alex Rident GB € 500 0/0/29.68
2019-10-06 Class 39: GP 1.45m
3 Loukas de la Noue Xavier Biquet Malito de Reve Cameron Hanley IE € 4500 0/0/37.37
2019-10-05 Class 30 1.30m
10 Isidoor van de Helle Mario Verbeken Canturo Constant Van Paesschen BE € 37 62/80.14
2019-10-05 Class 32 1.45m
9 Falousha van 't Vlasmeer Marc Theuwis Winningmood Evelyne Blaton BE € 750 1/80.78
10 Kadance van 't Lozerhof Luc de Clerck Kashmir van Schuttershof Flo Norris GB € 625 4/74.69
2019-10-04 Class 21 1.35m
3 Le Roi du Coeur des Collines Veerle Vrijdag Verdi TN Alex Rident GB € 300 0/60.69
2019-10-04 Class 22 1.40m
2 Kadance van 't Lozerhof Luc de Clerck Kashmir van Schuttershof Flo Norris GB € 600 0/66.78
6 Jalanta P Simonne Lefever SNAI Catalano Julien Epaillard FR € 165 0/70.62
2019-10-04 Class 23 1.45m
4 Loukas de la Noue Xavier Biquet Malito de Reve Cameron Hanley IE € 2500 0/0/38.94
Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1* jumping
2019-10-10 Class 48 (7 year old) 1.35m
1 Madonna Marleen Mols Flamenco Desemilly Erica Swartz SE € 300 0/0/27.65
9 Maya - S Sylvain De Wreede Chacco-Blue Jonna Ekberg SE € 36 0/0/34.93
2019-10-09 Class 43 (5 year old) 1.15m
5 Olina Van De Noordheuvel Corneel Franken Starpower TN Harry Allen IE € 56 0/0/38.58
2019-10-09 Class 45 (7 year old) 1.35m
3 Messi van 't Ruytershof Stal 't Ruytershof Bvba Plot Blue Janne Friederike Meyer-Zimmermann DE € 225 0/0/36.25
5 Melvin vd Bisschop Stal den Bisschop Elvis ter Putte Kayleigh Watts GB € 105 0/0/38.70
6 Milando Benny Rottier Elvis ter Putte Eoin Gallagher IE € 82 0/0/39.73
2019-10-08 Class 40 (5 year old) 1.15m
1 Olina Van De Noordheuvel Corneel Franken Starpower TN Harry Allen IE € 23.77 0/85.06
1 Oscar Ter Wilgen Wilfried Rooms Kannan Elad Yaniv IL € 23.77 0/90.83
2019-10-08 Class 41 (6 year old) 1.25m
1 Nutella van de Zandhoeve Freddy Heirbaut Diamant de Semilly Niklaus Schurtenberger CH € 28 0/80.36
1 Dakota Willy Blocken Diamant de Semilly Victoria Klatte DE € 28 0/84.90
1 Nina Simone DKS Dejan Krunic Kannan Regis Villain FR € 28 0/86.04
2019-10-08 Class 42 (7 year old) 1.35m
1 Messi van 't Ruytershof Stal 't Ruytershof Bvba Plot Blue Janne Friederike Meyer-Zimmermann DE € 41.38 0/81.55
1 Maya - S Sylvain De Wreede Chacco-Blue Jonna Ekberg SE € 41.38 0/83.02
1 Margriet de Mariposa Koen De Brabander Nabab de Reve Patricia Guery BE € 41.38 0/83.77
1 Milando Benny Rottier Elvis ter Putte Eoin Gallagher IE € 41.38 0/84.59
1 Mylord's Bandit del Keroytin Ibe De Wandel Edjaz van 't Merelsnest Luis Plaza-Vidal ES € 41.38 0/80.57
1 Mona Lisa van Dorperheide Stoeterij Dorperheide H&M Zilverstar T Francesco Turturiello IT € 41.38 0/79.05
1 Madonna Marleen Mols Flamenco Desemilly Erica Swartz SE € 41.38 0/77.06
1 Melvin vd Bisschop Stal den Bisschop Elvis ter Putte Kayleigh Watts GB € 41.38 0/82.91
Vilamoura (POR) CSI3* jumping
2019-10-13 Class A29 1.30m
8 Kartouzo van 't Kathof Carolien Van Praet Ustinov Carlos Eduardo Motta Ribas BR € 60 0/53.51
2019-10-13 Class A30 1.40m
3 Laurien van Orshof Michael Van Orshoven H&M Cabrio van de Heffinck Linda Heed SE € 600 0/54.77
2019-10-11 Class A22 1.40m
1 Inco van den Bisschop Stal den Bisschop Kashmir van Schuttershof Martim Portela de Morais PT € 1000 0/0/31.56
3 Livingstone van het Peggershof BVBA Cinfra Ogano Sitte Omer Karaevli TR € 600 0/0/35.78
9 Leonardo van 't Heike Karel Boonen Epleaser van 't Heike Radovan Sillo SI € 120 0/8/45.30
2019-10-10 Class A16 1.30m
6 Leonardo van 't Heike Karel Boonen Epleaser van 't Heike Radovan Sillo SI € 110 0/62.96
2019-10-05 Class A10 1.30m
8 Elias P Paul Polleunis Skippy II Jorge Escudeiro PT € 60 0/78.60
2019-10-05 Class A12 1.40m
3 Jus d'Orange van't Bisthof Karel Sebrechts Chopin van het Moleneind Jacob Hellström SE € 1200 0/0/38.70
5 Livingstone van het Peggershof BVBA Cinfra Ogano Sitte Omer Karaevli TR € 560 0/0/39.92
2019-10-04 Class A6 1.30m
7 Leonardo van 't Heike Karel Boonen Epleaser van 't Heike Radovan Sillo SI € 80 0/0/31.69
Vilamoura (POR) CSI1* jumping
2019-10-13 Class B6 1.10-1.15m
5 Happy vd Bisschop Stal den Bisschop PKZ Contact van de Heffinck Nina Margueritte Schonborn PT € 42 0/60.71
8 Jumbo Gunther De Bock Vertigo Saint-Benoit Carlota Elias Da Costa Fernandes PT € 18 0/62.34
2019-10-12 Class B5 1.10m
3 Jesta van de Noordhoek Eric Arnouts Chopin van het Moleneind Angela Eardley GB € 90 0/50.20
8 Jumbo Gunther De Bock Vertigo Saint-Benoit Carlota Elias Da Costa Fernandes PT € 18 0/53.37
2019-10-05 Class B2 1.10m
1 Jesta van de Noordhoek Eric Arnouts Chopin van het Moleneind Angela Eardley GB € 150 0/62.34
8 Gaelle van Markieslanden Achiel Van Der Auwera Charro 5 Sydney Moroz CA € 18 0/75.52
2019-10-04 Class B1 1.10m
5 Jesta van de Noordhoek Eric Arnouts Chopin van het Moleneind Angela Eardley GB € 42 0/64.25
Vilamoura (POR) CSIYH1* jumping
2019-10-09 Class YH10 (5 year old) 1.10m
3 Olympus van de Peerdeblook Mieke Porschmann Emerald Omer Karaevli TR € 225 0/0/36.17
2019-10-08 Class YH07 (5 year old) 1.10m
9 Obabelute-M Alfons Van Baelen Nabab de Reve Omer Karaevli TR € 18 4/59.71
Tryon NC (USA) CSI3* jumping
2019-10-12 Class 4: GP 1.50m
7 Jeleena de Muze Christel Baert Tornedo FCS Lauren Tisbo US 0/ELIM
9 Grand Cru vd Vijf Eiken Geert Lannoo PKZ Contact van de Heffinck Vanessa Mannix CA 1/80.59
2019-10-11 Class 3 1.45m
1 Kir Royal SCF Spy Coast Farm Amaretto d'Arco David O'Brien IE € 1485 0/55.66
2019-10-09 Class 1 1.40m
2 Kir Royal SCF Spy Coast Farm Amaretto d'Arco David O'Brien IE € 900 0/0/34.06
Tryon NC (USA) CSI2* jumping
2019-10-04 Class 3 1.45m
6 Couscous van Orti Johan Van Oost Nabab de Reve Samuel Parot CL € 250 24/74.25
Gesves (BEL) - Nat. Classic Tour - Sellerie Gilbert jumping
2019-10-11 Class 4 1.40m
2 I Diego de la Sure Jean Paul Hartman Diabeau van de Heffinck Rik Hemeryck BE 0/0/34.94
3 Jalisco W van de Wolvenhoek Luc De Nutte Vivaldi du Seigneur Yves Simon BE 0/0/36.10
3 Largo de Brinco Elevage De Brinco VDL Cardento Gaetan Stalpaert BE 0/0/36.10
7 Loupiac de Sclef Jean-luc Loise Ugano Sitte Rik Hemeryck BE 0/0/39.34
8 Melba de Bois et Borsu Frederic Piscitello Malito de Reve Loris Berrittella BE 0/0/42.32
10 Lolita du Ta D'bo Jean-claude Cordier Igor van de Vaddenhoek Rik Hemeryck BE 0/1/47.47
Lier (BEL) - Nat. CSV 16 jumping
2019-10-11 Class 6 1.40m
2 Kismet van de Lentakker Luc De Reviere Lordanos Kendra Claricia Brinkop DE 0/0/32.48
5 Mr Blue C Cyriel Lanslots Mr. Blue Bart Anthonissen BE 0/0/33.73
6 Jappeloup Gert Van Moer Toulon Alain Colette BE 0/0/34.28
8 Haloubet Hitchcock Ruben Redde Baloubet du Rouet Gauthier Mercenier BE 0/4/33.97
9 Kadafi van 't Hof van Payz Johan De Boeck Winningmood Wouter Devos BE 0/4/34.02
Beijing, Chaoyang Park (CHN) CSI3*-W LF jumping
2019-10-07 Class 12: WC 1.50m
4 High Sky du Sud Nathalie & Guy Cassimon-Beyers Thunder vd Zuuthoeve Rui Zhang CN € 8535 3/87.55
6 Gulio van de Koelaar Luc Hoogewijs Nonstop Abai Nulahemaiti CN € 3840 4/75.89
9 Gitania V.G. Jozef Van Gorp Cicero Z van Paemel Zhenqiang Li CN € 1710 4/78.48
2019-10-06 Class 9 1.45m
1 Fancyface Natalie Monteny Winningmood Kenneth Cheng HK € 4625 0/68.05
4 EMS Inri de Regor Familie Veldeman Lord Z Rolf-Göran Bengtsson SE € 1400 0/71.57
7 Gulio van de Koelaar Luc Hoogewijs Nonstop Abai Nulahemaiti CN € 420 0/73.69
9 High Sky du Sud Nathalie & Guy Cassimon-Beyers Thunder vd Zuuthoeve Rui Zhang CN € 280 0/74.13
10 Intermezzo W. Konings Cicero Z van Paemel Ke Zhang CN € 280 0/74.15
Hasselt (BEL) - Nat. CSN 32 - Gouden Laars jumping
2019-10-06 Class 10 1.40m
1 Joker van de la Rosteehoeve Jeannette Coolen Faldiano Femke De Graaf BE 0/0/42.11
3 Klunten B BVBA Capelle Hunters Argentus Mathieu-Maxim Goossens BE 4/84.54
4 Heschung van 't Ameldonk Bart Bomere Wandor van de Mispelaere Lore Decock BE 4/87.63
8 Ethias van 't Elzenhof Julien Vandereyt Orlando Lien Van Ende BE 8/87.99
9 Jackson Kirsten Celis Diamant de Semilly Lien Van Ende BE 9/92.97
10 Katana Rene Thoonen Bufero van het Panishof Wannes Notelé BE 10/97.38
Barbizon (FRA) CSI2* jumping
2019-10-06 Class 22 1.40m
8 Ilias v/d Donkhoeve Gustaaf Quintelier (De Donk NV) Diabeau van de Heffinck Jeremy Le Roy FR € 90 0/66.85
2019-10-05 Class 12 1.35m
7 Dior van het Costersveld Thierry Degraeve Orlando Kelly Ettori FR € 64 0/34.51
2019-10-05 Class 13 1.40m
8 Juristo van het Hagenhof Camiel Van Bunder Elvis ter Putte Bjorn Vandenbossche BE € 150 0/74.74
2019-10-04 Class 2 1.40m
9 Juristo van het Hagenhof Camiel Van Bunder Elvis ter Putte Bjorn Vandenbossche BE € 180 0/66.57
2019-10-04 Class 3: Six bar 1.40m
1 Juristo van het Hagenhof Camiel Van Bunder Elvis ter Putte Bjorn Vandenbossche BE € 560 0/0/jump-off 3
Barbizon (FRA) CSI1* jumping
2019-10-06 Class 25: GP 1.35m
3 Joy's Dreamgirl Leeuwerikenhof Fokkerij 't Leeuwerikenhof Kashmir van Schuttershof Joy Demuynck BE € 600 0/0/38.48
2019-10-06 Class 24 1.25m
9 Jacinta Magdalon Willy Lootens Cento Janne Devriendt BE € 30 0/67.56
2019-10-05 Class 15 1.30m
3 Joy's Dreamgirl Leeuwerikenhof Fokkerij 't Leeuwerikenhof Kashmir van Schuttershof Joy Demuynck BE € 150 0/67.62
2019-10-04 Class 4 1.20m
3 Jacinta Magdalon Willy Lootens Cento Janne Devriendt BE € 75 0/37.88
2019-10-04 Class 5 1.30m
2 Joy's Dreamgirl Leeuwerikenhof Fokkerij 't Leeuwerikenhof Kashmir van Schuttershof Joy Demuynck BE € 200 0/67.69
Barbizon (FRA) CSIYH1* jumping
2019-10-06 Class 20 (6 & 7 year old) 1.25-1.35m
2 Merryweather van 't Leeuwerikenhof Freddy Demuynck Emerald Joy Demuynck BE € 200 0/64.40
6 Nitendo van de IJse Laurent Wynant Galisco van Paemel Sally Goding GB € 55 0/72.01
2019-10-05 Class 16 (6 year old) 1.30m
3 Nitendo van de IJse Laurent Wynant Galisco van Paemel Sally Goding GB € 150 0/0/43.46
2019-10-05 Class 17 (7 year old) 1.40m
4 Merryweather van 't Leeuwerikenhof Freddy Demuynck Emerald Joy Demuynck BE € 300 0/4/40.70
2019-10-04 Class 6 (6 year old) 1.25-0.00m
5 Nitendo van de IJse Laurent Wynant Galisco van Paemel Sally Goding GB € 53 0/73.82
2019-10-04 Class 7 (7 year old) 1.35m
2 Merryweather van 't Leeuwerikenhof Freddy Demuynck Emerald Joy Demuynck BE € 200 0/64.92
4 Manhattan van 't Leeuwerikenhof Andre Bruyland Emerald Joy Demuynck BE € 100 0/68.83
Novi Sad (SRB) CSI1* jumping
2019-10-06 Class 9: GP 1.40m
4 Nirella Quality Quality Stud Eldorado van de Zeshoek TN Andrija Hrgovic HR € 650 12/85.65
2019-10-05 Class 6 1.35m
2 Nirella Quality Quality Stud Eldorado van de Zeshoek TN Andrija Hrgovic HR € 795 0/0/36.66
2019-10-04 Class 3 1.30m
2 Nirella Quality Quality Stud Eldorado van de Zeshoek TN Andrija Hrgovic HR € 795 0/63.99
Tallinn (EST) CSIU25-A jumping
2019-10-06 Class S10 1.40m
10 Ice Tea William Christens Jockey Club Tresor Jenny Aarnio-Wihuri FI € 25 4/59.10
Tallinn (EST) CSI2*-W jumping
2019-10-06 Class S12 1.35m
6 Ilsonne V Bareelhof NV Bareelhof Didas de l'Esperance Janely Saar EE € 275 0/3/31.93
10 Joie de Ma Vie Cock-Vermeylen de Pommeau du Heup Piret Ervald EE € 125 0/3/36.83
2019-10-05 Class S07 1.40m
8 Ilsonne V Bareelhof NV Bareelhof Didas de l'Esperance Janely Saar EE 58/51.38
2019-10-05 Class S09: Master 1.50m
2 Igor van de Burcht Luc Josten Quadrillo Paul-Richard Argus EE
5 Joie de Ma Vie Cock-Vermeylen de Pommeau du Heup Piret Ervald EE
5 Ilsonne V Bareelhof NV Bareelhof Didas de l'Esperance Janely Saar EE
2019-10-04 Class S04 1.40m
8 Ikon Luc Kuppens Indoctro Henna Maria Kaaro FI 0/59.47
Barcelona (ESP) CSIO5*-NC Final jumping
2019-10-06 Class 8: NC Final 1.60m
2 Jenson van 't Meulenhof Mariette Van Lombergen Vagabond de la Pomme Niels Bruynseels BE € 62750 4
2019-10-06 Class 7 1.45m
4 Gini van het Broekdal Rik & David Bruyland Winningmood Arthur Gustavo Da Silva CH € 2500 (0)/63.55
5 Loewie Etienne & Kris Van Britsom Marius Claudius Joel Valles Rosel ES € 1500 (0)/66.14
9 Iken von der Weretherbach Heinz Lentz Cicero Z van Paemel Primitivo Nieves Zorrilla ES € 500 (4)/68.11
2019-10-05 Class 5 1.50m
5 Gin D Pierre Vanderlinden Clinton Bart Bles NL € 3300 0/0/40.02
6 Garfield de Tiji des Templiers Tim Van Tricht Quasimodo Z Jérôme Guery BE € 2475 0/0/40.19
2019-10-05 Class 6: NC Challenge Cup 1.60m
2 Israel v/d Dennehoeve Prins BVBA De Thunder vd Zuuthoeve Bart Bles NL € 15195 4
7 Hortensia van de Leeuwerk Ronald (Ronny) Joosen VDL Corland Manuel Gonzalez Dufrane MX € 3320 12
8 Gin Chin van het Lindenhof J-M Ameloot Vanam International Chin Chin Geir Gulliksen NO € 2195 5
9 Jumpy van de Hermitage Erik Vantyghem Toulon Abdel Said EG € 2760 1
2019-10-04 Class 3 1.45m
2 Lord de Muze De Winne - Rombaut Nabab de Reve Mathieu Billot FR € 5000 0/0/28.83
5 Kiana van het Herdershof Etienne Gansbeke Toulon Daniel Deusser DE € 1500 0/0/29.74
9 Gini van het Broekdal Rik & David Bruyland Winningmood Arthur Gustavo Da Silva CH € 500 0/0/31.18
2019-10-04 Class 4 1.55m
1 Jade vd Bisschop Stal den Bisschop Ogano Sitte Pieter Devos BE € 49500 0/0/52.18
7 Kafka vd Heffinck Van de Heffinck BVBA Calvaro Z Rodrigo Giesteira Almeida PT € 4500 0/4/53.76
10 Gin D Pierre Vanderlinden Clinton Bart Bles NL € 3000 0/4/55.05
Tetouan (MAR) CSI4*-W jumping
2019-10-06 Class 13: WC 1.40-1.60m
10 Kielekoo van T & L Cédric & Delphine Tilleman Carabas v/d Wateringhoeve Julien Champailler FR € 2332.5 0/5/53.49
2019-10-05 Class 10 1.50m
10 Il Postino v/h Hof ter Heide Karolien En Lucien Keymolen - Van Puyvelde Bentley vd Heffinck Kim Thiry BE € 1267 1/8/39.96
2019-10-04 Class 4 1.35-1.40m
6 Katinka vh Blondveld Paul Baert PKZ Contact van de Heffinck Bart Clarys BE € 330 0/0/23.44
9 Jessi d'Haverlande Delphine Andries Cicero Z van Paemel Olivier Perreau FR € 180 0/0/24.76
2019-10-04 Class 5 (Group B) 1.45m
3 Janus VB Sonja Van Bylen Namelus R Anthony Bourquard CH € 3750 0/67.42
Tetouan (MAR) CSI1* jumping
2019-10-06 Class 11: GP 1.35-1.40m
4 Julio van de Veldbalie Roger Sierens Equistro van de Mispelaere Farid Amanzar MA € 800 0/4/47.17
5 Lo Visto van't Hulgenrode Stal De Ridder BVBA Diarado Sara Mccloskey US € 560 0/12/48.86
2019-10-05 Class 8 1.30-1.35m
4 Julio van de Veldbalie Roger Sierens Equistro van de Mispelaere Farid Amanzar MA € 200 0/0/29.25
10 Karthago van het Bevrijdthof Frans Kenis VDL Cardento Badr Khiati MA € 50 0/0/34.27
2019-10-04 Class 6 1.30-1.35m
2 Diva Bolle-Van den Borre De Poor Boy Othmane Taoui MA € 400 0/66.87
10 Julio van de Veldbalie Roger Sierens Equistro van de Mispelaere Farid Amanzar MA € 50 4/63.68
Moscow, Maxima Park (RUS) CSI3* jumping
2019-10-06 Class 18: GP 1.55m
7 J'Adore van 't Voortveld Anja Schuppen Kashmir van Schuttershof Kristaps Neretnieks LV € 1506 4/4/68.37
2019-10-04 Class 6 1.50m
1 J'Adore van 't Voortveld Anja Schuppen Kashmir van Schuttershof Kristaps Neretnieks LV € 8250 0/0/33.89
Moscow, Maxima Park (RUS) CSI1* jumping
2019-10-06 Class 16 1.20m
5 Nabisco van de Doornhaag Jonas Vertenten Bisquet Balou van de Mispelaere Vasilisa Erastova RU € 210 0/0/34.89
2019-10-04 Class 7 1.10m
9 Nabisco van de Doornhaag Jonas Vertenten Bisquet Balou van de Mispelaere Vasilisa Erastova RU € 60 4/69.51
San Miguel de Allende (MEX) CSI2* jumping
2019-10-06 Class 75: GP 1.45m
5 Keila des Bruyeres Charles Lemaire Corratus Karime Perez Nunez MX 0/9/52.42
7 Just Nice van het Indihof Didier Baert Deauville van T&L Juan Jose Zendejas Salgado MX 4/78.82
2019-10-05 Class 65 1.40m
1 Keila des Bruyeres Charles Lemaire Corratus Karime Perez Nunez MX 0/0/40.59
2 Florette van het Lambroeck Roland De Winne For Pleasure Felipo Godinho Marcondes BR 0/0/41.80
2019-10-04 Class 55 1.45m
7 J'Adore van het Klinkhof Luc Klinkhamers Thunder vd Zuuthoeve Rodrigo Lambre BR 0/4/47.26
Columbus - Johnstown, OH (USA) CSI3*-W jumping
2019-10-06 Class 28: WC 1.60m
10 Hester Ivan Van Hoecke Wandor van de Mispelaere Lucy Deslauriers US € 3040 0/8/46.67
2019-10-04 Class 27 1.50m
2 Hocus Pocus de Muze Joris De Brabander Tinka's Boy Harrie Smolders NL € 7200 0/0/36.78
Birmingham (GBR) CSI3* jumping
2019-10-06 Class 19: GP 1.60m
1 Gentlemen van het Veldhof Bekaert-Naudts Quite Easy I David Simpson IE € 17115 0/0/33.43
3 Strides Hilanasterne Patricia Van Guyse Montender Michael Whitaker GB € 7780 0/0/34.46
4 Jeff Ten Halven Patrick Vercauteren Toulon Georgia Tame GB € 5185 0/0/36.05
8 Imagine de Muze Joris De Brabander Nabab de Reve James Wilson GB € 1295 0/4/36.08
10 Hocus Pocus de Messitert Eddy Campo Quidam de Revel Arnaud Doem BE € 1035 0/4/40.47
2019-10-06 Class 17 1.45-1.60m
1 Kontador VDM Dirk & Ann Bruggeman - Carpentier Eldorado van de Zeshoek TN Emma Stoker GB € 4158
3 Le Muguet de la Ferme du Parc Anne Boon Ugano Sitte Arnaud Doem BE € 1621
2019-10-06 Class 18 1.45m
1 RMF Echo Haras De Laubry Virus de Laubry William Whitaker GB € 4620 (0)/45.40
2 Jewel de Kwakenbeek Jos Hendrickx Cicero Z van Paemel Max Thirouin FR € 2800 (0)/45.43
4 Japatero VDM Dirk & Ann Bruggeman - Carpentier Eldorado van de Zeshoek TN Emma Stoker GB € 1400 (0)/46.79
2019-10-05 Class 14 1.60m
4 Strides Hilanasterne Patricia Van Guyse Montender Michael Whitaker GB € 1123 65/50.79
2019-10-05 Class 15 1.60m
6 Imagine de Muze Joris De Brabander Nabab de Reve James Wilson GB € 1162 0/0/34.43
7 Jeff Ten Halven Patrick Vercauteren Toulon Georgia Tame GB € 775 0/0/34.67
2019-10-05 Class 16: Puissance 0.00m
5 H.d'Or Dirk Vandenbussche Catwalk van de Helle Alfie Bradstock GB € 885 0/4/jump-off 3
5 Japatero VDM Dirk & Ann Bruggeman - Carpentier Eldorado van de Zeshoek TN Emma Stoker GB € 885 0/4/jump-off 3
2019-10-04 Class 11 1.45m
2 Kontador VDM Dirk & Ann Bruggeman - Carpentier Eldorado van de Zeshoek TN Emma Stoker GB € 2246 0/0/23.05
2019-10-04 Class 12 1.45m
3 Night of Glory O.L. Roger De Winter Emerald Harriett Nuttall GB € 1685 0/47.32
6 Strides Hilanasterne Patricia Van Guyse Montender Michael Whitaker GB € 505 0/54.73
2019-10-04 Class 13 1.55m
5 Jeff Ten Halven Patrick Vercauteren Toulon Georgia Tame GB € 1550 0/2/24.86
8 RMF Echo Haras De Laubry Virus de Laubry William Whitaker GB € 645 0/2/25.37
Gorla Minore (ITA) CSI1* jumping
2019-10-06 Class 308 1.30m
5 Ifra van de Eik Familie Vermeir/stal Den Eik Toulon Madelaine Gervais IE € 140 0/0/40.52
Gorla Minore (ITA) CSI3* jumping
2019-10-06 Class 208 1.45m
7 Kentucky de la Pomme Haras de la Pomme Tornedo FCS Reiko Takeda JP € 520 0/0/44.26
2019-10-05 Class 207 1.35m
4 Intimo van het Lindehof Koen Van Acker Bentley vd Heffinck Massimo Tonali IT € 200 0/0/27.14
2019-10-05 Class 206 1.50m
6 King van Essene Carlos De Cock Calido I Killian Norris IE € 1375 0/0/32.66
2019-10-04 Class 203 1.50m
2 Jus de Krack NV Chatho AD Unaniem Ludovica Minoli IT € 5000 0/0/38.63
Gorla Minore (ITA) CSIYH1* jumping
2019-10-05 Class 105 (6 year old) 1.25-1.30m
3 Naxcel V. Leo Vermeiren Balou du Rouet Gerfried Puck AT € 225 0/0/35.53
10 Nadal V.d.b. Company Bvba Elvis ter Putte Marion Trosset FR € 37 0/0/38.76
2019-10-05 Class 106 (7 year old) 1.30-1.35m
3 Melody vd Smidshoeve Hugo Stevens Epleaser van 't Heike Gerfried Puck AT € 300 0/0/35.43
6 Maserati van Orti Piet Van Oost Emerald Werner Muff CH € 110 0/0/42.43
2019-10-04 Class 104 (7 year old) 1.35m
8 Melody vd Smidshoeve Hugo Stevens Epleaser van 't Heike Gerfried Puck AT € 36 0/0/32.72
Wiener Neustadt (AUT) CSIYH1* jumping
2019-10-05 Class 10 (6 & 7 year old) 1.25-1.30m
2 Modest vd Vroente Wilfried Timmermans Jokinal de Bornival Ignace Philips de Vuyst BE € 560 0/0/30.76
7 Meroline Valentina Vamos Stauffenberg Lisa Schranz AT € 112 0/4/31.99
9 Nico Chicco Van De Padenborre Erwin De Wolf Diamant de Semilly Gloria Curzola IT € 84 0/8/32.50
2019-10-04 Class 5 (6 & 7 year old) 1.20-1.25m
1 Nico Chicco Van De Padenborre Erwin De Wolf Diamant de Semilly Gloria Curzola IT € 88 0/62.62
1 Neptune de Muze Five Way Farm - De Brabander Joris RMF Cadeau de Muze Jane Richard Philips CH € 88 0/62.57
Wiener Neustadt (AUT) CSI2* jumping
2019-10-05 Class 12 1.20m
10 Mister Magic Julien Geuens Andiamo Z Fiona Hönigschnabl AT € 40 0/4/37.28
2019-10-05 Class 11 1.35m
7 Leopard of Ballmore BVBA Ballmore Clinton I Zsofia Vandor HU € 120 0/8/29.22
2019-10-05 Class 13 1.40m
4 Kenia van 't Laerhof Hans Van Laer Fantomas de Muze Jane Richard Philips CH € 700 0/62.23
2019-10-04 Class 6 1.20m
6 Mister Magic Julien Geuens Andiamo Z Fiona Hönigschnabl AT € 55 0/59.61
Sacramento, Rancho Murieta, CA (USA) CSI3*-W jumping
2019-10-05 Class 412 : WC 1.50-1.60m
2 Koss van Heiste Patrick Gillis Breemeersen Adorado Conor Swail IE € 18000 0/0/37.35
5 Ircos IV Jean-Marie Hamels Nabab de Reve Everardo Hegewisch Diaz Infante MX € 5400 0/4/39.56
Mariënheem (NED) - Nat. Nationaal Indoor Salland jumping
2019-10-05 Class 1.40m
5 Ivan R Henk Reyrink Apple Juice Sjaak Sleiderink NL 0/0/28.76
Keysoe (GBR) CDI3* dressage
2019-10-06 Intermediate I Freestyle 0.00m
10 Incroyable van 't Heike Karel Boonen Broere Jazz Georgina Roden GB
2019-10-05 Intermediate I 0.00m
6 Incroyable van 't Heike Karel Boonen Broere Jazz Georgina Roden GB € 110
10 Ibisco-O Christine Otten Spielberg Rebecca Caroline Hughes GB
2019-10-04 Prix St-Georges 0.00m
3 Ibisco-O Christine Otten Spielberg Rebecca Caroline Hughes GB € 110
Keysoe (GBR) CDIY dressage
2019-10-06 Young Riders Freestyle 0.00m
5 Kamil T Leo Quirijnen Thunder vd Zuuthoeve Millie Gover GB € 110
2019-10-05 Young Rider Individual Test 0.00m
4 Kamil T Leo Quirijnen Thunder vd Zuuthoeve Millie Gover GB € 110
2019-10-04 Young Riders Team Test 0.00m
6 Kamil T Leo Quirijnen Thunder vd Zuuthoeve Millie Gover GB
Boekelo (NED) - eventing
2019-10-13 CCIO4*-NC-L Team 0.00m
6 Feebe van Alsingen Kris Vervaecke Wandor van de Mispelaere Senne Vervaecke BE
6 Hopper Ten Hunsel der Beken-Nijs Van Cartier van de Heffinck Kris Vervaecke BE
Lignières (FRA) - eventing
2019-10-06 CCI3*-L 0.00m
10 Ludique du Coeur des Collines Veerle Vrijdag Thunder vd Zuuthoeve Karin Donckers BE € 290