0
OSCAR VAN SPIEVELD
knipsel

OSCAR VAN SPIEVELD

knipsel

Geboren op

13/05/2014

Kleur

BRUINSCHIMMEL

Stokmaat

169

Hengstennummer

2391

Fokrichting

Springen

Fokker

ANDRE VERCAUTEREN

Dekstation

MARC MERTENS, HALLEBAAN 307682 , 2520 OELEGEM

CASTELINO VD HELLE
CASSINI I 210021688
HIGH LADY 321210201893
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
LANDGRAF I 210391966
TRUE 321210085281
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALETTO II 210093778
PRISMA 210036578
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
CALETTO I 210604175
KIEW 210109373
ELEGANCE VAN T SPIEVELD
TOULON
BRENDY VAN SPIEVELD
HEARTBREAKER 89.4335
NIKITA
QUASIMODO VD MOLENDREEF D'08
TEQUILA VAN SPIEVELD
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
JOKINAL DE BORNIVAL
HAYLAND-L
HEARTBREAKER 89.4335
JARME V'T STEENTJE
CAPITAL 210082388
QUINA VAN SPIEVELD

Informatie moederlijn :  80 - BWP

1° MOEDER : Elegance van t Spieveld    

    Nakomelingen :  Ideaal van Spieveld ( Capital ), Jump. 1m30

2° MOEDER : Brendy van Spieveld, P-label, Jump. 1m30              

    Nakomelingen :  Marko van Spieveld ( Arko ), gekeurde hengst

3° MOEDER : Tequila van Spieveld

    Nakomelingen :  Amber van Spieveld ( Nabab de Reve ), Jump. 1m60 - Casper van Spieveld ( Mr.  

    Blue ), Jump. 1m60 - Echo van t Spieveld ( Heartbreaker ), gekeurde hengst, Elite, Jump. 1m60 –

    Gentille van Spieveld ( Heartbreaker ), Jump. 1m60 - Izeaux van Spieveld ( Deauville de la Vie ),

    Jump. 1m50

AANVERWANTE HENGSTEN : Karamel de Lauture ( Gribaldi ), Dr. Grand Prix - Uberon ( Oberon ) –

    Goudsmid ( Norman )

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Falco van Spieveld ( Toulon ), Jump. 1m60 - Vedette van Spieveld

    ( Phin Phin ), Jump. 1m60 - Atletico van ‘t Paradijs ( Ohio van de Padenborre ), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder : Elegance van t Spieveld, °2004,   1.60 m

Het merrierapport werd opgemaakt in 2017 op dertienjarige leeftijd.

Elegance van ’t Spieveld is een bloedgemaakte, rijtypische merrie die voldoende in het rechthoekmodel staat. Het beenwerk is iets kort. De hals is lang maar iets weinig bespierd. De schoft – schouder partij is goed. De rug - lendenpartij is goed maar het kruis kon iets meer lengte hebben. De achterhand is lang bespierd. Het beenwerk is goed ontwikkeld, hard en correct gesteld. De hoeven konden iets royaler zijn. De merrie beweegt gemakkelijk, zowel in stap als draf toont ze ruimte, afruk en souplesse.

Type :

Oscar van Spieveld is een aansprekende hengst met veel hengstuitstraling die goed in het  rechthoekmodel staat. Hij heeft een attent hoofd. De hals is voldoende van lengte. De schoft is goed ontwikkeld. De rug- en lendenpartij zijn goed en de achterhand is goed gespierd.  

Beenwerk :

Het beenwerk is rassig. Het is correct gesteld en heeft goede lengte. De voeten zijn goed ontwikkeld.  

Bewegingen :

Zijn stap is goed ruim en vlot. Hij draaft zeer makkelijk met goede ruimte, oprichting en afdruk. De galop is handig en goed gesprongen. Op de harde bodem stapt hij correct en draaft hij ruim en met goede afdruk.

Springen in vrijheid :

Hij springt met goede beentechniek. In de voorhand kan hij soms wat meer bukken. Achteraan maakt hij zijn sprong mooi af. Hij toont goed vermogen.   

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel heeft hij voldoende looplust maar toont hij soms wat karakter. Zijn stap is voldoende ruim. De draf is voldoende ruim maar nog wat weinig gesloten. De galop is ruim en goed gesprongen. 

Springen onder zadel :

Oscar van Spieveld heeft een voldoende beentechniek en voldoende afdruk op de sprong. Hij is af en toe loperig tussen de sprongen en hij kan soms wat meer door de schoft springen. Hij maakt zijn sprong voldoende af. Hij toont goed vermogen. 

Van Oscar van het Spieveld wordt verwacht dat hij zowel in type, bewegingen en springkwaliteiten kan verbeteren.

Naam Geboortedatum