0
OPIUM VD MIDDELSTEDE
knipsel

OPIUM VD MIDDELSTEDE

knipsel

Geboren op

03/03/2014

Kleur

BRUIN

Stokmaat

167

Hengstennummer

2389

Fokrichting

Springen

Fokker

JEF ADRIAENSEN

Dekstation

JV-HORSES & STOETERIJ DORPERHEIDE, NOORDWATERINGSWEG 306981 , 2990 WUUSTWEZEL

BISQUET BALOU VD MISPELAERE
BALOU DU ROUET 331331099
PHILIPPA 411126095
BALOUBET DU ROUET 89502905H
GEORGIA 330567595
POLYDOR 410014072
COSINA 330458188
GALOUBET A 60011039J
MESANGE DU ROUET
CONTINUE 330276190
GEORGETTE II 330874384
PILATUS 410174165
FATA MORGANA 411725067
COSINUS 210100482
PUPPE 318403177
LABELLE VD MIDDELSTEDE
EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
ECLIPSE VD MIDDELSTEDE
DIAMANT DE SEMILLY
CARTHINA Z Z536700
CANTOS 960351.96
QUEEN D'AZUR MIDDELSTEDE
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
CARTHAGO 210021987
TANAGRA 'S' VAN HET DAROHOF
CONTENDER 210023884
GABANTA 92.0878.92
AZUR DEPAULSTRA 88460987C
HENDI

Informatie moederlijn :

1° MOEDER : Labelle vd Middelstede, E-label, G-label  

2° MOEDER : Eclips vd Middelstede, E-label       

     Nakomelingen :  Izzy vd Middelstede ( Cicero Z ), Jump. 1m40

3° MOEDER : Queen d’Azur Middelstede, Elite, Jump. 1m30, Dr. Z1

    Nakomelingen :  Domino vd Middelstede ( Thunder van de Zuuthoeve ), Jump. 1m60 - Torinto van

    de Middelstede ( Remondo ), Jump. 1m60 - Unique van de Middelstede ( Bis de la Mare ), Jump.     

    1m30 - Imani vd Middelstede ( Griseldi ), Jump. 1m35

AANVERWANTE HENGSTEN : Magic Owl ( Oula Owl XX ) - Wolfgang ( Farn ) - Chapeau Z ( Calvaro ),

     Jump. 1m60

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Grand Cru van de Rozenberg ( Malito de Reve ), Jump. 1m60 -

    Diablo vd Middelstede ( Codex ), Jump. 1m40 - Mr. Wiseguy ( Jolie ), Ev. CCI3*

 

Beoordeling moeder : Labelle vd Middelstede, °2011, 1.78m

Het merrierapport werd opgemaakt in 2016 ( prijskamp Geel ). Deze grote merrie staat goed in het rechthoekmodel en heeft veel lengte in het beenwerk. De hals heeft veel lengte en bespiering. De schoft is voldoende lang en hoog. De rug is lang. De lendenen zijn voldoende sterk. Het beenwerk heeft veel bot en is correct gesteld. Het achterbeen is iets gebogen. De hoefvorm is goed. De bewegingen zijn voldoende ruim en met veel afdruk.

Type :

Opium vd Middelstede is een rijtypische hengst die voldoende in het rechthoekmodel staat. Zijn hoofd is voldoende sprekend. De hals-en schoftpartij kan wat meer lengte hebben. In het middenstuk is hij wat strak gemaakt. Het kruis is wat kort.

Beenwerk :

Het beenwerk is goed ontwikkeld en heeft goede lengte. Het achterbeen is recht gesteld. De voeten zijn voldoende ontwikkeld.

Bewegingen :

De stap is makkelijk maar kan iets ruimer zijn. De draf is voldoende ruim en met goede afdruk. De galop is voldoende gesprongen en ruim. Op de harde bodem is de stap ruim en met goede afdruk. In de draf toont hij goede stuwing.

Springen in vrijheid :

Hij springt met een goede voorbeentechniek. Op de sprong kan hij wat meer bukken. Hij heeft voldoende lichaamsgebruik. Hij is voorzichtig en toont goed vermogen.  

Rijden onder het zadel :

De Rittigkeit en karakter is goed. De reactie op de beenhulpen en het mondgevoel zijn voldoende. In de bewegingen doet hij wat strak aan in de bovenlijn. De stap en draf zijn voldoende ruim. De galop is goed.

Springen onder zadel :

Bij het springen onder de man is hij aandachtig en voorzichtig. Hij springt met voldoende beentechniek en lichaamsgebruik. De afdruk is goed. Hij toont goed vermogen.

 

Opium vd Middelstede is een hengst die langs vader- en moederszijde uitstekende springgenen heeft, die zeker van pas komen in de BWP springfokkerij.  

 

 

Naam Geboortedatum
SALVINO VAN 'T SCHAWIJKE 23/04/2018
SAAR VAN DE KANTWEG 5/05/2018
SYLVESTER 11/05/2018
SNOWDROP-K VAN KATTENHEYE 2/03/2018
SILPHIUM CDC 27/04/2018
SALANTIC VAN ST ANNEKE 3/04/2018
SOWONKA VAN ST ANNEKE 26/05/2018
SOFLIEN VAN 'T BIJLEBOS 9/06/2018
SUURI VAN HET KRUISBLOKHOF 10/07/2018
SHE IS THATCHER 28/05/2018