0
OFFECIER VAN DE PEREBOOM
knipsel

OFFECIER VAN DE PEREBOOM

knipsel

Geboren op

15/07/2014

Kleur

BRUIN

Stokmaat

167

Hengstennummer

2406

Fokrichting

Springen

Fokker

GODFRIED STORME

Dekstation

BART ANTHONISSEN, OOSTMALSEWEG 308255 , 2340 BEERSE

bart.anth@telenet.be

014/61.67.87

THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
ARGENTINUS 313302680
JURA VAN ST.MAARTEN
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
NIMMERDOR 147
LANDLADY 210211887
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
FARN 210378459
RAMONAA 187
LORD 210394067
FABIOLIS 210457803
CRONELLA VAN DE PEREBOOM
RANDEL Z 319646984
PIROSCHKA VD PEREBOOM
RAMIRO 210389565
ALARIC 310194779
BROWNBOY 83.1376
KORSICA
RAIMOND 210380760
VALINE (=CORALLE HOL) 210313661
ALME 6650833
GRANDIOLA 317669970
LUCKY BOY XX
MARIBA 11232
PIK BAUER 314601776
CRONELLA

Informatie moederlijn :

1° MOEDER : Cronella van de Pereboom             

    Nakomelingen :  Gunder van de Pereboom ( Thunder van de Zuuthoeve ), Jump. 1m60

2° MOEDER : Piroschka vd Pereboom, Elite        

3° MOEDER : Korsica     

    Nakomelingen :  Otello van de Pereboom ( Brownboy ), Jump. 1m50 - Touschka van de Pereboom

    ( Gratulant ), Jump. 1m30 - Eureka van de Pereboom ( Orlando ), Jump. 1m30

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Dynamiet van de Pereboom ( Randel Z ), Ev. CCI2* - Hermes van

    de Pereboom ( Wandor van de Mispelaere ), Jump. 1m45 - Ritouch van de Pereboom ( Sioux de

    Baugy ), Jump. 1m30 - Comeet van de Pereboom ( Orlando ), Ev. CIC3* - Randy van de Pereboom

    ( Sioux de Baugy ), Jump. 1m40

 

Beoordeling moeder : Cronella van de Pereboom, °2003,   1.64 m

Het merrierapport werd opgemaakt in 2017 op veertienjarige leeftijd.

Cronella van de Pereboom is een rijtypische, langgelijnde merrie met een mooi hoofd en aansprekend front. De hals is lang en goed geplaatst. De schoft is hoog maar iets kort. De rug- en lendenpartij is sterk. Het kruis is iets plat en kort. De achterhand is goed gespierd. Het beenwerk is goed ontwikkeld, zeer hard en correct gesteld. De hoeven zijn iets smal. De merrie beweegt in stap en draf met voldoende ruimte en veel afdruk en souplesse.

Type :

Offecier van de Pereboom is een nog jeugdige sportieve hengst die iets meer in het rechthoekmodel kon staan. Hij heeft een mooi front met een fris en sprekend hoofd. De hals heeft voldoende lengte.

Het middenstuk kan meer lengte hebben. De lendenpartij is sterk ontwikkeld.

Beenwerk :

Zijn fundament is fijn en rassig. Het staat in de goede verhoudingen en is correct gesteld. Hij is iets lang gekoot. De hoeven zijn voldoende groot.

Bewegingen :

De stap kan wat ruimer en soepeler zijn. De draf is ruim met een iets traag achterbeengebruik. De galop is lichtvoetig. Op de harde bodem stapt hij correct en draaft hij met goede afdruk.

Springen in vrijheid :

Bij het vrijspringen kan hij attenter zijn op de insprongen. Op de laatste sprong heeft hij een snel voorbeengebruik. Het lichaamsgebruik is voldoende. Hij kan met iets meer lucht springen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel is Offecier van de Pereboom fris en attent. Het karakter en de Rittigkeit zijn goed. De bewegingen zijn goed. De draf is wat beperkt in ruimte. De galop heeft voldoende ruimte en evenwicht.   

Springen onder zadel :

Bij het springen onder de man toont hij veel reactie op de sprong. Hij heeft een goede beentechniek.

Het lichaamsgebruik is voldoende, maar hij kon achteraan zijn sprong beter afwerken. Hij kon meer vermogen tonen.   

Offecier van de Pereboom is een frisse hengst waarvan gehoopt wordt dat hij in de voetsporen treedt van zijn volle broer Gunder van de Pereboom.  

 

Naam Geboortedatum
STARGAZER ERWIN SDQ 30/04/2018
SOPRAAN VAN DE VELDHOEK 26/05/2018
SIROCCO VAN DE PEREBOOM 25/03/2018
SUNSHINE VAN DE OOSTERWALLE 9/06/2018
SPARTACUS VAN 'T ZAARDENHOF 11/07/2018
SAKIRA 7/04/2018
SUN SHINE 1/04/2018
SERGEANT CASTANOO 25/05/2018