knipsel

O' BAILEY VH BROUWERSHOF

knipsel

Geboren op

06/21/2014

Kleur

Hengstennummer

2392

Fokrichting

Springen

Fokker

JEAN-MARIE DE WILDE

Dekstation

, ,

erik.laenen@skynet.be

014/593.856.

DARCO
LUGANO VAN LA ROCHE
OCOUCHA
LUGANO I 310396354
ADLERFLUT 315938752
CODEX 3843
LATOUCHA
DER LOEWE XX
ALTWUNDER 315650800
ABLEGER I 310345242
DICHTERSPIEL 314538100
COTTAGE SON XX
ETTAL 210094500
FAUST 1190
ATOUCHA
HERMELINE VAN DE CAATSHOEVE
CONTACT VD HEFFINCK 2100262201
ELINE
CONCEPT 210228397
MS FRANZISKA 210037597
CHATMAN 210115596
TOPALINE D99
CONCERTO II 210171892
FLORINA I 210139591
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
COROFINO 210125789
GOLDKUESTE 210031992
MAJOR DE LA COUR 78117178Y
OPALINE DES PINS 80374301D

Informatie moederlijn : 11 - BWP

1° MOEDER : Hermeline van de Caatshoeve      

2° MOEDER : Eline          

3° MOEDER : Topaline, P-label, E-label, Jump. 1m40      

    Nakomelingen :  Brindine ( Carolus H ), Jump. YH 6y -                Calder ( Darco ), Jump. 1m30 - Coline ( Jaleo

    du Defey ), Jump. 1m30

AANVERWANTE HENGSTEN : Tresor d’Opaline ( Major de la Cour ), Jump. 1m60 - Jus de Pomme (

    Primo des Bruyeres ), Jump. 1m60 - Quintus ( Pavarotti v/de Helle ), Jump. 1m60

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Orlando W ( Nimmerdor ), Jump. 1m60 - Jack the Ripper 111 ( Der

    Senaat 111 ), Jump. 1m35 - Key Biscane 111 ( Der Senaat 111 ), Jump. 1m30

 

Beoordeling moeder : Hermeline van de Caatshoeve, °2007,  1.67 m

Het merrierapport werd opgemaakt in 2017 op tienjarige leeftijd.

Hermeline van de Caatshoeve is een moderne, grootramige merrie die sterk in het rechthoekmodel staat. Het hoofd is aansprekend. De hals is iets vertikaal gericht en diep aangezet. De schoft is hoog maar iets kort. Het middenstuk is lang en iets diep. De achterhand  is lang bespierd. Het beenwerk is goed ontwikkeld en correct gesteld. De hoeven zijn goed ontwikkeld, maar de verzenen zijn iets laag. Zowel in stap als draf beweegt de merrie ruim, met veel afdruk, souplesse en gedragenheid.

Type :

O’ Bailey van het Brouwershof is een voldoende rijtypische hengst die iets klassiek gemaakt is. Zijn hoofd is voldoende sprekend. De hals mist wat lengte en is diep aangezet. De schoft is goed ontwikkeld. Hij kan meer verdiep hebben en in het middenstuk wat meer gesloten zijn. De achterhand is voldoende gespierd. 

Beenwerk :

Het beenwerk is voldoende hard en droog. Hij is wat week gekoot. Het beenwerk is voldoende correct gesteld en heeft lengte. De hoefvorm is goed.

Bewegingen :

In de stap en draf kan hij zijn lichaam beter gebruiken. De ruimte en afdruk zijn voldoende. De galop is ruim en handig. Op de harde bodem stapt hij correct maar toont hij wat weinig afdruk in draf.

Springen in vrijheid :

Bij het vrijspringen kan hij goed schakelen tussen de sprongen en is hij voorzichtig. Hij heeft voldoende beentechniek. Op de sprong houdt hij het hoofd wat hoog en is er iets weinig ruggebruik. Hij toont veel vermogen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel is de looplust goed en laat hij zich goed bewerken. Hij kan wel iets beter over de rug bewegen. De stap en draf zijn voldoende ruim maar met iets weinig souplesse. De galop is ruim en goed gesprongen.  

Springen onder zadel :

Onder het zadel springt hij met veel afdruk en zwaait hij achteraan sterk uit. De voorbeentechniek is goed, wel kon hij wat meer met de schoft springen. Hij toont veel vermogen.

O’ Bailey vh Brouwershof heeft een uitstekende moederlijn die verschillende hengsten en sportpaarden leverde.

 

Naam Geboortedatum