0
NERO C
knipsel

NERO C

BWP

knipsel

Geboren op

02/07/2013

Kleur

ZWARTBRUIN

Stokmaat

167

Hengstennummer

2335

Fokrichting

Springen

Fokker

YEGUADA CAMPOS

Dekstation

CAMPOS EN ROSHOEVE NV, ROSHOEVENDIJK 306060 , 2440 GEEL

CLARENCE C 421000185603
CARANO 210264591
KIRA XVII 210249895
CAPITOL I 210615475
VISION III 210082483
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
COR DE LA BRUYERE
MAINZ 210608175
LANDGRAF I 210391966
MADAM 210517275
RAIMOND 210380760
DULDIGE 210403303
URCESS 01.10510
HEARTBREAKER 89.4335
NARZISSE 95.9004
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
FEDOR (EX-KLIMAX)
CIRKENESS 84.7820
FARN 210378459
RAMONAA 187
SILVANO 273
ORCHIDEE 14364
DARCO
HARMONIEUSE
AHORN Z 310226079
REIZVOLLE 210071779
Informatie moederlijn : 2070 - HOL 1° moeder: Urcess Nakomelingen : Burcess C Z ( Berlin ), Jump. 1m55; Jigaro C ( Figaro C ), Jump.YH 6y 2° Moeder: Narzisse, ster prest KWPN Nakomelingen : Romanov ( Heartbreaker ), gekeurde hengst, Spr. 1m60; Westminster VDL ( Heartbreaker ), gekeurde hengst, Jump. 1m50; Princess van ‘t Wolferink ( Larino ), Jump. 1m50; Zirkan van ‘t Wolferink ( Heartbreaker ), Jump. 1m45; Liverpool 49 ( Lord Z ), Jump. 1m45 3° Moeder: Cirkeness Aanverwante hengsten : Budweiser ( Burggraaf ), Jump. 1m60; Canto ( Canturo ); Catoo ( Con Air ) Aanverwante sportpaarden : Valco ( Larino ), Jump. 1m50; Ferrari ( Ferro ), Jump. 1m50; Vivaldi ( Quick Star ), Jump. 1m60 Beoordeling moeder : Urcess, °2001, in buitenland Type : Nero C is een pittige aansprekende hengst die voldoende in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een expressief hoofd en een mooi front. De hals mocht wat meer lengte hebben. Hij heeft een goed ontwikkelde schoft en veel verdiep. In het middenstuk is hij sterk gemaakt. De achterhand is goed gespierd. Beenwerk : Zijn fundament heeft veel bot en is correct gesteld. Het beenwerk kon wat meer lengte hebben. De voeten zijn voldoende groot. Bewegingen in vrijheid: De stap is ruim en correct. Zijn draf is ruim en met sterke afdruk. De galop is voldoende ruim maar iets gespannen. Op de harde bodem stapt hij correct en draaft hij voldoende ruim en krachtig. Springen in vrijheid : Bij het vrijspringen heeft hij een goede beentechniek en een voldoende lichaamsgebruik. Hij houdt het hoofd wat hoog op de sprong. Hij zwaait achteraan sterk uit. Hij toont een goed vermogen. Rijden onder het zadel : Onder het zadel scoort hij hoog op inzet en Rittigkeit. Zijn bewegingen zijn goed tot zeer goed. De stap is voldoende ruim. De draf is goed met voldoende stuwing. Hij galoppeert met veel evenwicht en soeplesse. Springen onder zadel : Bij het springen onder de man toont hij veel reactie op de sprong. Hij heeft een goede beentechniek maar het lichaamsgebruik en souplesse konden beter. Hij zwaait prima uit op de sprong. Hij toont voldoende vermogen. Nero C is een pittige hengst die in het oog springt met actieve bewegingen en zijn snelle reflexen op de sprong.
Naam Geboortedatum
RASKIA VDM 1/04/2017
RUNA VAN BERGVIJVER 31/05/2017
RAMONA DE LA DRIE 20/05/2017
ROLLS ROYCE 28/04/2017
RAZIANA 21/06/2017
RAGANUS VAN DE BERGVIJVER 8/06/2017
REDINA 16/06/2017
RIBIDAI VAN DE HILLEBOOM 27/04/2017
RISQUE TOUTE CAVARO 4/07/2017
RIVA VAN HOF TER MOLLEKEN 16/07/2017