knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

MONT BLANC C

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Geboren op

05/06/2012

Kleur

Stokmaat

170

Hengstennummer

2302

Fokrichting

Springen

Fokker

YEGUADA CAMPOS

Dekstation

STAL BLES , WITTE KRUIS 4 , 6909 BL BABBERICH, Nederland

WINDOWS VH COSTERSV. = Cornet Obolensky D'12
CLINTON 210236093
RABANNA VAN COSTERSVELD
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
HEARTBREAKER 89.4335
HOLIVEA VAN COSTERSVELD
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
RANDEL Z 319646984
GUDULA O 5390
CLARESTIA C 567908
CLARENCE C 421000185603
ESTIA 210025090
CARANO 210264591
KIRA XVII 210249895
CARETINO 210242583
VARDANA 434209183
CAPITOL I 210615475
VISION III 210082483
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
CALETTO II 210093778
ISIDOR 210038272
FERNANDO 210400776
OSTIA 210016477
Afstamming: Zijn vader is de BWP ambassadeur Cornet Obolensky (= Windows vh Costerveld) die internationaal actief was met Marco Kutscher. Hij heeft een springindex van 166-97%. In de WBFSH Sires Ranking 2013/14 staat hij op de tweede plaats. De volle broer van Mont Blanc C, Cobolensky, werd in 2014 gekeurd voor het Holsteiner stamboek. Zijn grootmoeder Estia (sportnaam Kathleen W) presteerde op internationaal niveau. Zij is de moeder van de dekhengst Eurocommerce Berlin (v. Cassini I) die internationaal sprong onder Gerco Schröder. Zij bracht ook de hengsten Klark Kent C (v. Clarence), Casslin C (v. Cassini II) en Caspar II (v. Cassini I). Mont Blanc C is een nazaat uit de Holsteiner stam 680 waaruit o.a. de internationale springhengsten Casall (v. Caretino) en Lancerto (v. Lancer II) voortkomen. Type: Mont Blanc C is een sportieve en rijtypische hengst die iets meer in het rechthoekmodel kon staan. Hij heeft een aansprekend front. De schoft-schouderpartij is goed ontwikkeld. De rug is voldoende sterk. De lendenen zijn goed aangesloten. De achterhand is goed gevormd. Beenwerk: Het beenwerk is hard en droog en in de goede verhoudingen. De voeten zijn voldoende groot. Het beenwerk is correct gesteld en heeft voldoende lengte. Bewegingen: Zijn bewegingen zijn goed. De stap heeft voldoende ruimte. De draf is ruim en goed gedragen. De galop heeft ruimte en afdruk. Op de harde boden is de ruimte in stap wat min, maar draaft hij achteraan sterk. Springen in vrijheid: Bij het vrijspringen is zijn voorbeentechniek goed. Zijn lichaamsgebruik is voldoende, maar hij kan zich nog ronder maken op de sprong. Hij toont voldoende vermogen. Rijden onder het zadel: Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit zeer goed.De stap en draf hebben ruimte maar missen wat plooiing in het achterbeen. De galop is lichtvoetig en mooi over de rug. Springen onder zadel: Onder het zadel laat hij voldoende techniek en lichaamsgebruik zien. Hij kon iets sterker uitzwaaien achteraan. Hij toont voldoende vermogen. Merrierapport: Clarestia C, °2008 Het merrierapport werd in 2011 opgemaakt in Spanje. Zijn moeder staat voldoende in het rechthoekmodel. De hals heeft voldoende lengte, maar kon iets meer gespierd zijn. De schouder is voldoende schuin en is lang. Het rugverloop is goed. Het beenwerk is voldoende hard en correct gesteld. Ze stapt voldoende ruim en in de draf heeft zij voldoende ruimte en souplesse. Van Mont Blanc C wordt verwacht dat hij zijn snit en springgenen doorgeeft.
Naam Geboortedatum
QUATRO M 31/03/2016
QUAD VAN DE HOENDERHEIDE 12/04/2016