knipsel

MAGIC BOY 201710083

knipsel

Geboren op

12/06/2017

Kleur

DONKER BRUIN

Stokmaat

167

Hengstennummer

2611

Fokrichting

Dressuur

Fokker

M.H. MEIJER

Dekstation

HENGSTENHOUDERIJ DE IJZEREN MAN BV , IJZERENMANWEG 4 , 6006 TA WEERT, Nederland

info@deijzerenman.com

0031-655803194

FUERSTENBALL 330843106
FUERST HEINRICH 411680498
MARADONNA 330697298
FLORESTAN I 435126286
DAWINA 412714894
DONNERHALL 330887081
MARELLA 330213393
FIDELIO 310120178
RAUTE 430531179
DONNERHALL 330887081
WIBKE 410230290
DONNERWETTER 311812177
NINETTE 330025576
CLASSIKER 210097587
MAUREEN 330147082
FAVORITE LADY DES COURLEES
DAMSEY 316886802
KALADY J 92.2380
DRESSAGE ROYAL 330610198
RIA GRANDE 316881191
FLEMMINGH 87.8107
FONTAINE 87.5733
DONNERHALL 330887081
ROASALIE 330168991
RITUAL PB 316787285
GRANDIZZA 314405586
LACAPO 210061580
TEXAS 210120281
ARAM 82.2402
ZALADY 81.466

For French and English scroll down

Informatie moederlijn: 1614 - HOL

1° MOEDER: Favorite Lady des Courlees, Ster D-OC KWPN            

2° MOEDER: Kalady J, Keur Sport-(Dr) KWPN, Dr. Z1 Ned.

Nakomelingen: Dalady (Spielberg), Dr. Int. Inter I - Proud Lady J (Kroonjuweel), Dr. Z2 Ned. -  Kyra (Royal Highness), Dr. Nat. Grand Prix Fra. - Option du Roc DND (Obsession), Amateur Elite Grand Prix Fra.

3° MOEDER: Fontaine, Keur Preferent Prestatie KWPN    

Nakomelingen: Let op J. (Concorde), Dr. Z1 Ned. - Purina (Lancelot), Jump. 1m35 - Royal Lady (Gotspe), Jump. 1m35 - Salady (Jackson), Jump. 1m35 -    Tresor Deen’s (Calypso), Dr. Z1 Ned.

AANVERWANTE HENGSTEN: Hospador (Beaujolais), Jump. 1m30 - Baloucetto (Baloubet du Rouet) - Originate (=Obsession II) (Obsession), Dr. Int. Inter.I

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Cayenne 122 (Cassini I), Jump. 1m60 - PSG Junior (Windows van het Costersveld=Cornet Obolensky), Jump. 1m60 - Confidant (Corrado I), Jump. 1m50

 

Beoordeling moeder: Favorite Lady des Courlees, °2010, 162 cm

Score thuiskeuring 2014 KWPN (schaal op 100):

Exterieur – 70, Bewegen – 75 - Stap – 75, Draf – 75, Galop – 75, Houding – 75

-----

Information lignée maternelle: 1614 - HOL

1° MÈRE: Favorite Lady des Courlees, Ster D-OC KWPN    

2° MÈRE: Kalady J, Keur Sport-(Dr) KWPN, Dr. Z1 Ned.       

Descendants:     Dalady (Spielberg), Dr. Int. Inter I - Proud Lady J (Kroonjuweel), Dr. Z2 Ned. -                Kyra (Royal Highness), Dr. Nat. Grand Prix Fra. - Option du Roc DND (Obsession), Amateur Elite Grand Prix Fra.

3° MÈRE: Fontaine, avec le label "Keur Preferent Prestatie" KWPN              

Descendants:     Let op J. (Concorde), Dr. Z1 Ned. - Purina (Lancelot), Jump. 1m35 - Royal Lady (Gotspe), Jump. 1m35 - Salady (Jackson), Jump. 1m35 -     Tresor Deen’s (Calypso), Dr. Z1 Ned.

ÉTALONS CONNEXES: Hospador (Beaujolais), Jump. 1m30 - Baloucetto (Baloubet du Rouet) - Originate (=Obsession II) (Obsession), Dr. Int. Inter.I

CHEVAUX DE SPORT CONNEXES: Cayenne 122 (Cassini I), Jump. 1m60 - PSG Junior (Windows van het Costersveld=Cornet Obolensky), Jump. 1m60 - Confidant (Corrado I), Jump. 1m50

 

Évaluation mère: Favorite Lady des Courlees, °2010, 162 cm

Score expertise à domicile 2014 KWPN (échelle sur 100):

Extérieur – 70, Allures – 75 - Pas – 75, Trot – 75, Galop – 75, Position – 75

-----

Information dam line: 1614 - HOL

1° DAM: Favorite Lady des Courlees, Ster D-OC KWPN    

2° DAM: Kalady J, Keur Sport-(Dr) KWPN, Dr. Z1 Ned.       

Offspring:           Dalady (Spielberg), Dr. Int. Inter I - Proud Lady J (Kroonjuweel), Dr. Z2 Ned. -                Kyra (Royal Highness), Dr. Nat. Grand Prix Fra. - Option du Roc DND (Obsession), Amateur Elite Grand Prix Fra.

3° DAM: Fontaine, Keur Preferent Prestatie KWPN           

Offspring:           Let op J. (Concorde), Dr. Z1 Ned. - Purina (Lancelot), Jump. 1m35 - Royal Lady (Gotspe), Jump. 1m35 - Salady (Jackson), Jump. 1m35 -    Tresor Deen’s (Calypso), Dr. Z1 Ned.

RELATED STALLIONS: Hospador (Beaujolais), Jump. 1m30 - Baloucetto (Baloubet du Rouet) - Originate (=Obsession II) (Obsession), Dr. Int. Inter.I

RELATED SPORT HORSES: Cayenne 122 (Cassini I), Jump. 1m60 - PSG Junior (Windows van het Costersveld=Cornet Obolensky), Jump. 1m60 - Confidant (Corrado I), Jump. 1m50

 

Evaluation dam: Favorite Lady des Courlees, °2010, 162 cm

Score inspection at location 2014 KWPN (at scale 100):

Conformation – 70, Movement – 75 - Walk – 75, Trot – 75, Canter – 75, Stature – 75