knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

LORBITO VAN DE HELLE 310384710

HANNOVER

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Geboren op

03/17/2010

Kleur

bruin

Stokmaat

165

Hengstennummer

2226

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

, , ,

LORDANOS 210188993
LANDOS 210025389
W-ASHLEY 210055284
LORD 210394067
UTA V 210065582
AHORN Z 310226079
SOFIA 210231280
LADYKILLER XX
VIOLA 210312961
CALYPSO I 210603473
MELISSA 210600475
ALME 6650833
HEUREKA 430005560
CALYPSO I 210603473
GUNDEL 210520170
RATINA 316503201
RAPHAEL 410117079
ANNIE 313313079
RAMIRO 210389565
ANNEKATRIN 412064600
ARGENTAN 310415867
SENDERGLUT 316851663
RAIMOND 210380760
VALINE (=CORALLE HOL) 210313661
ABHANG I 310393153
WOTANSMEISE 316710563
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
SENDER 310398355
ASLINE 314376543
Lorbito van de Helle werd in 2012 uitgeroepen tot premiehengst op de keuring van Oldenburg Internationaal. Zijn vader Lordanos komt uit de gekende Ramiro-stam 776. Hij was meer dan 10 jaar actief in de Duitse springwedstrijden niveau S. Hij stond in 2012 met 11 producten, waaronder de gekeurde hengst Light On, genoteerd in het WBFSH klassement. Hij heeft een hoge springindex van 142-96. Langs moederszijde is het kwaliteitsbloed van Ramiro, Absatz en Senator terug te vinden via de Hannoveraanse stam 517. Zijn grootmoeder Annie werd in de sport uitgebracht onder de naam Alexis Colby 2 en behaalde verschillende eremetalen in de springklasse M en S. Haar producten Reggie (v. Rebel Z), Cascaya (v. Calido) en Sparky (v. Spartan ) bereikten ook het M en S niveau. Het is een sportieve rijtypisch gemaakte hengst, die over een goede bovenlijn beschikt. Zijn front is mooi gevormd met goede nek- en halslengte. Hij is goed gespierd in de achterhand. Zijn fundament heeft ras. De stap is voldoende ruim. Zijn draf is voldoende ruim en met afdruk. Op de harde bodem stapt hij achteraan open. In de draf gebruikt hij zijn achterbeen beter. De galop is actief. In vrijheid springt hij wat overhaast. Op de sprong blijft hij iets vlak in de bovenlijn en achteraan zwaait hij voldoende uit. Onder het zadel gaf hij de ruiters een voldoende gevoel. Hij kan beter reageren op de beenhulpen. De stap is goed. In de draf heeft hij voldoende ruimte en souplesse. De galop is voldoende ruim. Bij de eerste springproef liet hij zich wat moeilijk bewerken, maar verbeterde in de tweede proef. Hij springt wat te veel vooruit op de sprong, maar toont wel reactie en souplesse. Lorbito van de Helle voert het betere Hannoveraanse bloed. Van hem wordt verwacht dat hij snit en souplesse kan bijbrengen. Info moeder : Ratina, °2001, 1.67m Score opname hoofdstamboek Hannover 2005 ( schaal op 10 ) : Hoofd - 8, Hals - 8, Schoft - 7, Kader - 7, Voorbenen - 7, Achterbenen – 7 Type ras en geslacht - 8, Lichaamsbouw - 7, Correctheid bewegingen - 6, Souplesse en Impuls - 7, Stap – 7 , Algemene indruk en ontwikkeling – 7 ==> Totaalscore : 7/10