72
LAVALLINO TER KLOMP
knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be - Deze foto's mogen niet gedownload worden

LAVALLINO TER KLOMP

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be - Deze foto's mogen niet gedownload worden

Geboren op

05/06/2011

Kleur

Stokmaat

169

Hengstennummer

2243

Fokrichting

Springen

Fokker

TOM NELISSEN

Dekstation

, ,

info@tilleman.be

0475/452222

CLEARWAY 210218393
CAPITOL I 210615475
WODKA II 210065484
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
LORD 210394067
GERONA 2 210520670
CORPORAL 210386463
RETINA 210422403
MAXIMUS 210385463
VASE 210313703
LADYKILLER XX
VIOLA 210312961
RAMIRO 210389565
CORINNA 210387103
SENORITA 421000216502
CORIANO 210145290
BALTIC 210038287
CORRADO I 210046185
OPTION 210021277
CAPITOL I 210615475
SUEHNE 210048980
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
LORD 210394067
GOLDA 310518870
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
LANDGRAF I 210391966
BUEHNE 210416503
Lavallino ter Klomp werd als veulen door Ben Thiry aangekocht op de veiling van Limburg en werd op de hengstenkeuring 2014 uitgeroepen tot vice-kampioen. Zijn vader Clearway staat in Duitsland genoteerd met een hoge springindex van 147-94. Hij was internationaal actief onder het zadel van Lars Bak Andersen. Zijn moeder Wodka II bracht ook de internationale springpaarden Chilka’s Way (v. Caretino) en Carassina (v. Concreto).Zijn moeder Senorita komt uit de Holsteiner stam 8769. Zijn grootmoeder Baltic is de moeder van de goedgekeurde hengst Stauffenberg (v. Sir Shostakovich XX)en grootmoeder van de hengsten Quistello van de Helle (v. Quinar), Calgary C (v.Corrado I) en Lamont (v. Lancer) en de internationale springpaarden Nordica (v. Calando) en Carrington (v. Concept). Lavallino ter Klomp is een sportieve verschijning. Het is een rijtypische hengst met een aansprekend front en een intelligent hoofd. Hij heeft veel maat en lengte, maar kon sterker zijn in de rug. Zijn kruis heeft veel lengte. Het beenwerk heeft veel ras. Het achterbeen is eerder gebogen gesteld. Hij heeft goede voeten. De stap is voldoende ruim. Hij draaft ruim met een goed gebruik van het achterbeen. Op de harde bodem beweegt hij voldoende ruim en met veel afdruk. In de stap is hij rechts vooraan iets Frans. Hij heeft een goede galoppade. In vrijheid laat hij mooie springmanieren zien. Hij heeft een goede techniek vooraan en zwaait achteraan prima uit. Hij toont veel vermogen. Onder het zadel geeft Lavallino ter Klomp de ruiters een prima gevoel. Hij beweegt makkelijk en goed over de rug. De stap is goed. De draf is vlot en met voldoende ruimte. Hij heeft een heel goede en handige galop. Bij het springen onder het zadel gaf hij een wat vermoeide indruk naar het einde toe. Hij bukt goed op de sprong, maar kon wat meer uitzwaaien. Hij lijkt over veel vermogen te beschikken. Lavallino ter Klomp is een complete hengst die naast zijn springkwaliteiten ook zijn exterieur kan doorgeven aan de fokkerij. Info moeder: Senorita, °2002 Score Holstein (schaal op 10): Type – 6, Bovenlijn – 6, Correctheid voorbenen – 6, Correctheid achterbenen – 6, Stap – 7, Draf –7, Galop - 7
Naam Geboortedatum
PYNA VAN DEN BUNDER 20/03/2015
PENNY LANE VAN T&L 23/04/2015
POLISSON VAN T&L 17/04/2015
PRADA ODEVELD 2/04/2015
POMMELINE DE ELANDE 14/04/2015
PINK LADY VAN DE DORPSHOEVE 29/04/2015
PRIMEUR BS 26/02/2015
POSEIDON DE LEFANTIE 4/05/2015
PROSECCO VD BURKELSLAG 18/04/2015
PICADERO V. 'T RECHT EIND 21/04/2015
PARODIE VAN T&L 11/05/2015
PRINCE-L 11/05/2015
PICOBELLO DE RIGO 5/05/2015
PORTOLINO VAN DE NOTELAAR 11/05/2015
PHILEMON VAN T&L 19/05/2015
PETITE FLEUR 8/06/2015
PAREL VAN HET RUSSELTVELD 7/06/2015
PIPPA V/D SPELONCK 23/05/2015
POLLY 5/05/2015
PAVALLINA VAN DE HEMEL 29/05/2015
PARFAIT D'AMOUR VAN 'T MERTENSHOF 15/05/2015
PINTO VAN 'T MOLENHOF 6/06/2015
PETRA VAN STEENDORP 29/04/2015
PIALUNA JK 19/06/2015
PAULIEN VAN DE WITTEMOERE 4/05/2015
PABLO VAN DE TRONK 19/05/2015
PONTIAC VAN HET ROELHOF 24/05/2015
PRIMA VERA TB 17/04/2015
PATROS 11/06/2015
POUWERBOY VAN HET BEETJEN 29/03/2015
PRINCE OF BEL AIR VAN EUVERBRAEKE 1/06/2015
PAVALLINA VAN HET ROELHOF 10/05/2015
PACIFIC DREAM 10/07/2015
PAVALLINO 27/04/2015
PEPINNE "TER ELZEN" 13/07/2015
PICARD VAN 'T KEIZERSHOF 24/05/2015
POMEROL V/D ROSTAL 24/03/2015
PEPIJN VAN HET GAVERSHOF 22/05/2015
PIPPA VAN DE ROSTAL 2/07/2015
PRESTO DE LA CASA NOVA 31/05/2015
PANDORA VD DONKHOEVE 27/06/2015
PETRUSKA VD DONKHOEVE 26/06/2015
PORCHE VAN DE ACHTERHOEK 9/04/2015
PAVOLINO VD HEIDE 17/07/2015
QUALITY STAR DE BALGERHOEK 16/04/2016
Q-ROSE VAN T&L 21/04/2016
QUINTA VAN 'T ELZENHOUT 27/04/2016
QUARTZ VAN DE HEEMSTEDE 2/05/2016
QUINTALINA VAN TENHAEGENDOORN 25/03/2016
QUINO P 16/04/2016
QUAVALLINA 9/05/2016
QUO VADIS VAN DE MEREPOEL 28/04/2016
QUITANO VH DYCKERSHOF 9/05/2016
QUERETARO 10/04/2016
QUIDANA VAN 'T MAAILAND 12/05/2016
QUINN TEN WILGENDRIES 13/05/2016
QUINTLEY VAN STEENDORP 25/04/2016
QUELLO BELLO VAN DE BIEN 4/05/2016
QUELLE HEAVEN VAN DE CARENA 26/04/2016
QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD 26/04/2016
QUEVEDO VAN HET ROELHOF 16/05/2016
QUEBEC VAN HET ROELHOF 10/05/2016
QUILANTE TER CHARLESTON 28/04/2016
QUERLYBET VAN 'T MOLENHOF 18/05/2016
QOINTREAU ODEVELD 14/04/2016
QUERIDO 14/06/2016
Q VITE VAN DE WITTEMOERE 9/05/2016
QARRERA VAN DE VONDELHOEVE 29/05/2016
QUAVALLINO VAN 'T HAGELAND - ET 18/04/2016
QUINETTE TB 1/05/2016
QATAR VAN HET INDIHOF 2/05/2016
QUEEN VAN DE OOSTDIJKHOEVE 8/07/2016
QUAST V/D COEFERING 24/07/2016
QUELLE BELLE V/D MOLENDREEF 18/05/2016
QWIENDA VAN DE WITTE POORT 17/06/2016
QUE SERA V/D ROSTAL 19/06/2016
QAMILLE V/D ROSTAL 4/04/2016
QUAGENA 10/06/2016
QUINTANA VD DONKHOEVE 2/07/2016
QUASTAR VAN DE ACHTERHOEK 6/07/2016
QUIET DESIRE 28/04/2016
QUEEN VAN DREAMHORSES 1/05/2016
RITUAL VAN 'T KEYSERSHOF 10/03/2017
RIVERDALE M 27/03/2017
ROLEX DI COSTA M 19/03/2017
RIVELLINO 22/04/2017
RALPH LAUREN S.K. 18/04/2017
ROXY VAN 'T HOF TER DALE 8/04/2017
REBEL V/D SPELONCK 26/04/2017
RAMIRO VAN 'T VELDEKEN 30/04/2017
RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE 11/05/2017
R'EVOLUTION DC 8/03/2017
RAVISSANTE V. 'T RECHT EIND 11/05/2017
RIVA VAN DE FAUNUSHOEVE 5/05/2017
ROSE VAN DE ROSTAL 10/04/2017
RISQUE TOUT VAN DE ROSTAL 31/03/2017
ROXANNE 19/05/2017
RANGE ROVER V.B. 21/05/2017
RAFIKI TER DOLEN 22/05/2017
ROSALIE VAN 'T MAESENHOF 25/04/2017