72
KOZINSKY VD DRIES
knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be - Deze foto's mogen niet gedownload worden

KOZINSKY VD DRIES

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be - Deze foto's mogen niet gedownload worden

Geboren op

05/04/2010

Kleur

Stokmaat

169

Hengstennummer

2264

Fokrichting

Dressuur

Fokker

DIRK LAEVENS

Dekstation

, ,

laevens_kevin@hotmail.com

055/422.044 0476/753.106

QUATERBACK 206303
QUATERMAN 570347999
PASSIONATA
QUANDO-QUANDO 330735695
RAUBERBRAUT
BRANDENBURGER 330313488
POESIE 570095292
QUATTRO B (EX CIEL D'ESPOIR) 90687224
SCHICKERIA 330312187
ROCCODERO B 210195589
JUDITH 055075288
BEACH BOY 330990283
WACHTEL 313210477
BRENTANO II 314403183
PRIMADONNA 054045788
RIANTE V.D.DRIES 98.04477
CLAVECIMBEL 84.3546
DESIRE 85.1639
STATUAR 300
WENDELIN 80.3845
VARIANT 359
ZAMIRA 81.237
TAMERSALE XX
GALERE DU BOCAGE
APPLE KING XX
VELDBLOEM 23593
AFRIKANER XX
LILIUM 6598
RINALDO 235
PATRICIA 17626
Kozinsky vd Dries werd, ondanks het beperkte aanbod aan dressuurhengsten,meer dan terecht uitgeroepen tot kampioenhengst. Kozinsky vd Dries werd in 2013 reeds goedgekeurd op de keuring van de Zuid-Duitse stamboeken. Zijn vader Quaterback is in Duitsland één van de meest begeerde dressuurhengsten. Hij staat genoteerd met een hoge dressuurindex van 145-95. Hij leverde al meer dan 50 goedgekeurde zonen waaronder de hengsten Quadronneur I en II, Quatergold, Quaterstern, e.a. Sinds 2013 is hij actief met amazone Suzann Göbel, waarmee hij Vice Landskampioen werd in de klasse S. Langs moederszijde is de KWPN dressuurhengst Clavecimbel terug te vinden, die internationaal presteerde onder Bert Rutten. Hij staat genoteerd met een dressuurfokwaarde van 159-90%. In zijn fokfamilie 457 zijn ook de hengsten Micchelino (v. Michelangelo) en Gregor (v. Uniform) terug te vinden. Kozinsky vd Dries is een snittige rijtypische hengst. Hij heeft een aansprekend front waarbij de hals goed is qua lengte en vorm. De schoft-schouderpartij is goed ontwikkeld. In het middenstuk is hij voldoende sterk. In de achterhand is hij veeleer rond gespierd en is het kruis hellend. Het beenwerk is hard en fijn en het heeft voldoende lengte. Achteraan is hij iets gebogen gesteld. De voeten mochten iets meer hiel hebben. De stap is ruim en soepel. Hij draaft ruim en met een goede afdruk, balans en zelfhouding. Op de harde bodem beweegt hij ruim en met tact. De galop heeft ruimte en afdruk en hij kan vlot wisselen. Aan de longe heeft hij een mooie zelfhouding en is hij gewillig. Hij toont veel evenwicht en ruimte in de bewegingen. Bij het rijden onder de testruiters liet Kozinsky vd Dries zich goed bewerken. Hij geeft de ruiters een uitstekend gevoel. De stap is ruim en correct. In draf is hij voldoende ruim en toont hij een goed achterbeengebruik. Hij kan voldoende schakelen. De galop is ruim en goed gedragen. Bij zijn overgangen blijft hij goed gesloten. In de opgelegde dressuurproef liep hij aanvankelijk gespannen. Het duurde even voor hij de nodige ontspanning vond, maar nadien liet hij opnieuw zijn dressuurkwaliteiten zien. Hij bewoog vlot met een goed evenwicht en achterbeengebruik. Van Kozinsky vd Dries wordt verwacht dat hij zijn goede instelling en bewegingen doorgeeft in de dressuurfokkerij. Info moeder: Riante v.d. Dries, °1998, merrie overleden
Naam Geboortedatum
PARIS MS 15/03/2015
PAUZINSKA PKO 8/04/2015
PANDOR DE LA BRUYERE 29/04/2015
POEZIE V/D DRIES 8/04/2015
PLENTY TIMES I TRIED 15/06/2015
QREDO KOZIFNY 26/03/2016
QUARESMA DE MARS 10/05/2016
QUIRANN VAN 'T FRANKROT 21/05/2016
QUZINSKY VD DRIES 13/04/2016
QUEEN VAN HET BREUGELHOF 2/04/2016
RAYCO KOZIFNY 28/03/2017
RANIRO DL 21/04/2017
RANZKE 14/05/2017
RAVENNA V/D DRIES 30/04/2017
REMEMBER RED FDV 9/06/2017
ROZINSKY-V 22/05/2017
SIMPLY MAGIC DE 25/02/2018
SPERANZA V.D. 3/04/2018
SARKOZINSKA VAN DE PKO 26/05/2018
SENNA WALDINA VAN HET HOF VAN MULDERS 7/05/2018
SALINERA 30/04/2018