knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

JAPPELLOUP V/H DAUWHOF

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Geboren op

05/12/2009

Kleur

vos

Stokmaat

168

Hengstennummer

2169

Fokrichting

Springen

Fokker

WILLY DENOLF

Dekstation

, , ,

ECHO VAN HET NEERENBOSCH
CHIN CHIN 210016878
WIKA
CONSTANT 210047072
LARESE 210000274
KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
THAKE THAT
COR DE LA BRUYERE
ELLA 210440503
FARNESE 210380460
CESTA 210388903
NABAB DE REVE
FINES VAN KAMEREN F-23399
HEARTBREAKER 89.4335
VIKA D79
WESTY 316809391
WERTSCHATZ 311319383
GRANITA 313413979
WERTHER 313200373
WEGKRESSE 311325074
GREENHORN 311317973
EMERENTIA 313404174
WENDEKREIS 310416967
MEISTERKRONE 316676700
WALDHORN 310419068
MARTINA 317194256
GOTTHARD 310383849
LANDFESTUNG 317063767
EFENDI 310407261
S 312687865
Jappelloup v/h Dauwhof komt uit de eerste jaargang van de voor BWP gekeurde hengst Echo van het Neerenbosch. Echo van het Neerenbosch ( v. Chin Chin ) eindigde in 2008 als derde in de PAVO hengstencompetitie , als vijfjarige werd hij zevende op het Nationaal Kampioenschap LRV JP en in 2010 werd hij derde in de finale jonge paarden op de CSI wedstrijd Chantilly. In de bloedvoering van zijn moeder Westy zijn heel wat Hannoveraanse stempelhengsten terug te vinden zoals Ferdinand, Gotthard en Senator. Westy zelf werd in Duitsland uitgebracht tot op M niveau (1.30m). Van haar bevinden zich verscheidene producten in het buitenland? nl. Diamant vh Dauwhof ( v. Nagano ) en Hazewind v/h Dauwhof ( v. Quickfeuer van ’t Koekshof ) in Zweden en Gazelle v/h Dauwhof ( v. Cicero Z ) in Engeland. Jappelloup v/h Dauwhof werd tijdens de derde fase bekroond met de kampioenstitel. Jappelloup v/h Dauwhof is een mooie verschijning en is sterk gemaakt. Hij beschikt over veel hengstuitstraling. Hij heeft veel front, maar mag nog iets meer halslengte hebben. Hij heeft een goed gesloten rug- en lendenpartij en een goed gespierde achterhand. Zijn beenwerk heeft kwaliteit. Zijn voeten kunnen iets meer hiel hebben. Hij heeft een goede ruime stap. Hij draaft in de goede houding en goed door het lichaam. Op de harde bodem beweegt hij met tact en afdruk. De galop is sterk. In vrijheid springt hij in de goede manier. Hij heeft afdruk en vermogen en kan goed bukken op de sprong. Ook onder het zadel is Jappeloup v/h Dauwhof een blikvanger. Hij laat zich makkelijk rijden door de ruiters. Zijn stap is prima. In de draf heeft hij evenwicht, maar kan hij wat meer souplesse hebben in het voorbeen. De galop is goed gesloten en krachtig. Onder het zadel is hij attent op de sprong. Zijn afdruk en vermogen zijn goed. Jappelloup v/h Dauwhof is een complete hengst die zeker over de nodige exterieur- en springkwaliteiten beschikt. Info moeder : Westy, °1991, 1.65m Score stamboekopname Hannover 1994 ( schaal op 10 ) : Deel 1 : Hoofd - 7, Hals - 6 , Schoft - 7, Kader - 8, Voorbenen - 6, Achterbenen – 7 => Lichaamsbouw - 7 Deel 2 : Type ras en geslacht - 7, Lichaamsbouw - 7, Correctheid bewegingen - 7, Souplesse en Impuls draf - 6, Stap – 7 , Algemene indruk en ontwikkeling – 7 => Totale beoordeling – 7
Naam Geboortedatum
NASARIETE VAN DE KROON 8/06/2013
NELLE-BELLE DE WARRENCO 3/05/2013
NAZORA 12/06/2013
NAVANNA V/D ROSHOEVE 23/07/2013
NORDIC 24/06/2013
NAVARRO VAN HET EELSHOF 19/04/2013
NELSON V'T DAUWHOF 23/05/2013
NIMERDOR V'T DAUWHOF 4/06/2013
NAIFA DU VIEUX PRE 1/06/2013
ONA V/'T DAUWHOF 11/01/2014
ORANGA VAN DE MERELHOEVE 21/05/2014