72
HUNTERS ARGENTUS 431310040706
knipsel

HUNTERS ARGENTUS 431310040706

HAN

knipsel

Geboren op

02/03/2006

Kleur

BRUIN

Stokmaat

164

Hengstennummer

2030

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

, ,

ARGENTINUS 313302680
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
ABGLANZ 090000443
LANDMOOR 315355647
WOHLAN 310399055
LANDSCHAFT 315604800
DUELLANT 310358643
LOEWENART 315984500
WIRBEL II 310394953
FREIHEITSGL. 314556344
AGENDA 431316957201
ACORD II 210002687
GRACE 331310796191
AHORN Z 310226079
RIBECKA 210000779
GRANIT (=GRANNUS 311307672)
FINETTE 331310206578
ALME 6650833
HEUREKA 430005560
CALYPSO I 210603473
GERLIS 210505970
GRAPHIT 310412264
ODESSA 317141667
FURIOSO II 330433665
WONNE 331318010572
Hunters Argentus is in het najaar 2008 gekeurd voor Hannover en treedt daarmee in de voetsporen van zijn volle broer Argentos. Zijn vader is de alom gekende Argentinus die in de WBFSH hengstenlijst – springen 2008 op een derde plaats gerangschikt staat met meer dan 20 producten waaronder de gekeurde hengsten Arko III, Air Jordan, Thunder en Wonderboy van de Zuuthoeve. Zijn moederlijn is ook niet van de minste. Zijn moeder verenigt het bloed van de springhengsten Accord II, Grannus en Furioso II. Uit haar Hannoveraanse stam 865 komen tal van internationale paarden en hengsten, o.a. Feingau ( v. Furioso II ), Eurocommerce Rome ( v. Grundstein, internationaal springpaard van Gerco SchΓΆder ), Griseldi ( v. Grosso Z – internationaal springpaard van Ulrich Kirchhof ) en tal van andere S-springpaarden. Hunters Argentus is een sterk gemaakte hengst die iets meer snit kon hebben. Hij heeft een lange sterk gespierde hals, die hij goed in de boog houdt. Zijn schoft-schouderpartij is goed. In het middenstuk kon hij iets meer gesloten zijn. In de achterhand is hij wat klassiek. Het fundament is sterk, maar kan wat meer lengte hebben. Zijn stap is ruim. De draf is soepel en met de nodige ruimte en afdruk. Op de harde bodem beweegt hij correct. De galop is goed. In vrijheid springt hij in de goede manier. Hij kon iets sneller zijn in het voorbeen. Hij heeft voldoende vermogen en bascule. Onder het zadel is hij makkelijk te rijden en heeft veel werklust. Zijn stap is prima, met ruimte en souplesse. De draf is ruim en met afdruk. De galop is actief, ruim en evenwichtig. Onder het zadel springt hij regelmatig en steeds in de goede manier. Bij het springen onder het zadel toont hij voldoende vermogen en zwaait hij voldoende uit.
Naam Geboortedatum
KILIMANJARO FN STABLES 8/04/2010
KYRA DE ROULARD 24/04/2010
KYRA VAN DE SWALHOEVE 7/05/2010
KINCLAITH LH 22/05/2010
KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF 12/05/2010
KARTOUCH VAN DE CROSSHOEVE 17/06/2010
KAZU 4/07/2010
KEITARO VAN ' T NEOHOF 15/07/2010
KYRA VAN DE KONINGSLINDE 1/04/2010
KAPLAN VAN DE HUNTERS 2/05/2010
KREA VAN DE HUNTERS 23/04/2010
KABUL VAN DE HUNTERS 22/05/2010
KANELLE HILL 1/07/2010
LOVELY VAN DE SCHUTTING 20/03/2011
KOBUS B 18/06/2010
KLUNTEN B 5/07/2010
LA BELLE DE ROULARD 30/04/2011
LAVAROTTI TD 30/04/2011
LIBELLE DE ROULARD 20/05/2011
LOCO 18/05/2011
LANCIER VAN DE RIJSELPOORT 26/05/2011
L - VIGO 25/05/2011
LANDLY 28/05/2011
LEXUS DT 24/05/2011
LISSANDRO VAN 'T SIANSHOF 23/06/2011
LEWIS VAN HET BURKELHOF 17/07/2011
LAIS VAN HET BURKELHOF 7/06/2011
LARGENTUS 27/02/2011
LARGENTIO VAN DE HUNTERS 21/02/2011
LIBERTY VAN DE HUNTERS 7/04/2011
LIBELLE VAN DE HUNTERS 31/05/2011
LEMMA DE ROULARD 10/03/2011
LUXOR 27/06/2011
MATUANO 12/05/2012
MILOR 13/05/2012
MAESTRO VAN DE SWALHOEVE D'17 9/05/2012
MISTINGUETTE DE ROULARD 3/04/2012
MISS ARGENTI VAN DE WAAIENBURG 18/04/2012
MAYA VAN DE HUNTERS 10/05/2012
MATARO VAN DE HUNTERS 19/05/2012
MALATYA VAN DE HUNTERS 8/06/2012
KARCUS V/D HUNTERS 16/04/2010
NISSA VAN DE MOTEBOS 30/01/2013
NOVA-STAR 9/02/2013
NAVARA DE LIVINUS 4/04/2013
N - DAVAI DU BELCAN 29/04/2013
NOISETTE VAN HOF TER WILDE 19/05/2013
NONA 30/05/2013
NOBLESSE 8/05/2013
ARGON VAN DE HUNTERS Z Z55814311 11/02/2011
ONA 22/04/2014
ODIBAI VAN DE HILLEBOOM 16/04/2014
ORELIO VAN HET BROUHOF 3/05/2014
OTTORONGO F 6/06/2014
OCEAN 9/07/2014
OLIVIA VAN HET LEUTSHOF 1/05/2014
APHRODITE TS Z 5/05/2014