knipsel

GAME-BOY D'10

BWP

knipsel

Geboren op

20/05/2006

Kleur

SCHIMMEL

Stokmaat

166

Hengstennummer

2020

Fokrichting

Springen

Fokker

BART ANTHONISSEN

Dekstation

Philippaerts We Live Horses BVBA , OUDSBERGERWEG 99 , 3670 OUDSBERGEN, Belgie

info@philippaerts.be

089/85.35.79

WINNINGMOOD VAN DE ARENBERG D'18
DARCO
M.UNELLIE 15 9406029
LUGANO VAN LA ROCHE
OCOUCHA
CASSINI I 210021688
J.UNELLIE 14 91.1425
LUGANO I 310396354
ADLERFLUT 315938752
CODEX 3843
LATOUCHA
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
LADALCO 210060377
FBUNELLIE 87.8009
REMEMBER ME
PAVAROTTI V/DE HELLE 410670389
GOLDUKA 88.6957 VB WPN
PILOT 410084174
DIXI 410107673
RAMIRO 210389565
BIRENATA 83.8029
PILATUS 410174165
GRATIA 411918470
DIREX 410185969
ARABELL 411755868
RAIMOND 210380760
VALINE (=CORALLE HOL) 210313661
MARINIER 134
OSTRA 15492
Game-Boy’s vader is de elite hengst Winningmood van de Arenberg, die de springgenen van Darco en Cassini I verenigt. Winningmood van de Arenberg heeft ondanks zijn jeugdige leeftijd al een mooi palmares bij elkaar gesprongen met zijn eigenaar/hengstenhouder Ludo Philippaerts. Hij startte zijn internationale carrière als zevenjarige. In 2008 behaalde hij verschillende klasseringen in GP wedstrijden : 3° in Bordeaux, 2° in Hasselt, 11 in Qatar en La Baule, 7° in Valkenswaard. Hij sloot af met een prachtige overwinning in de Werelbeker wedstrijd te Mechelen. Recent won hij tijdens Indoor Brabant ( ’s Hertogenbosch ) nog de 1.50m proef. Game-Boy’s grootmoeder Golduka sprong internationaal 1.60m parcoursen. Haar Heartbreaker produkten Ureka BWP en Soulshaker lopen beiden op 1.40m niveau. Game-Boy is een voldoende ontwikkelde hengst. Zijn hals is voldoende lang maar staat te verticaal. Zijn schoft kan wat meer uitgesproken zijn en in de bovenlijn doet hij wat vlak aan. In de achterhand mag de bespiering wat langer doorlopen. Het beenwerk is hard maar wat fijn. Rechts vooraan staat hij iets Frans. De stap is voldoende ruim, maar is achteraan wat traag. In de draf heeft hij voldoende ruimte maar mist hij wat kracht en plooiing achteraan. Op de harde bodem beweegt hij voldoende. De galop is goed. In vrijheid springt hij goed. Hij is voorzichtig en beschikt over vermogen. Het achterbeen houdt hij wel wat lang op de sprong. Onder het zadel heeft Game-Boy een goede instelling en werklust, maar mist hij dressuurmatige scholing. Hierbij houdt hij het hoofd hoog, waardoor hij strak wordt in de bovenlijn. Wanneer hij wat ronder gereden werd, verbeterde hij. Bij het springen onder het zadel overtuigde Game-Boy. Hij is voorzichtig, heeft een goede afdruk en veel vermogen.
Naam Geboortedatum
KIENA VAN BERIMAR 2/04/2010
KASTAR HOF TER ZEEDYCKE D'12 16/04/2010
KYANA VAN DE BURCHT 11/04/2010
KARMEL HOF TER ZEEDYCKE 7/05/2010
KENTUCKY SUNRISE 8/04/2010
KAZIEL HOF TER ZEEDYCKE D'12 31/05/2010
KYDONNA VAN ' T AKKERHOF 20/05/2010
KIMONO HOF TER ZEEDYCKE 27/06/2010
KAVIAAR HOF TER ZEEDYCKE D'12 11/07/2010
KALIDO DU FORGERON 12/07/2010
KINGSLY 27/04/2010
KINGSTON 15/05/2010
KARTOUCH VAN DE VERBRANDE BOS 25/05/2010
KASPER-C D'12 27/05/2010
KWANTRO-N 21/05/2010
KID VAN ORSHOF 1/04/2010
KING VAN ORSHOF 8/05/2010
KANDY VAN ORSHOF 14/05/2010
KIARA VAN ORSHOF 1/06/2010
KINGSLAND VAN DORPERHEIDE 9/06/2010
KALMIA VAN DORPERHEIDE 30/05/2010
KATE VAN DORPERHEIDE 19/05/2010
KENZO VAN DORPERHEIDE 8/06/2010
KENTUCKY VAN DORPERHEIDE 13/05/2010
KISS ME VAN DORPERHEIDE 4/07/2010
KAPSICUM VAN DORPERHEIDE 7/07/2010
KAZAL VAN DE KAKEBEEK 16/05/2010
KUNTA KINTE VAN DORPERHEIDE 22/05/2010
KALISTA 4/05/2010
LA VIE V/D RICHTER 27/04/2011
LADY GAGA W 18/03/2011
LEONORA DU GAILLET 14/05/2011
KASHIRA 29/05/2010
LOVELY GIRL VAN HET GONNEHOF 24/06/2011
LADANKA 10/06/2011
LUNATICO KRISTAL B 18/07/2011
LUMIEL DU CACHE POT 28/04/2011
LOLITA 11/07/2011
LAVISTO STAR 20/07/2011
LADYKILLER VAN DE KLEINENEYEN 30/04/2011
LIBERTY 26/03/2011
LA FAYETTE VAN DORPERHEIDE 5/04/2011
LAMBORGINI VAN DORPERHEIDE 17/06/2011
LA JUNGHA VAN DORPERHEIDE 23/03/2011
LUNA VAN ORSHOF 25/06/2011
LAUSANNE VAN ORSHOF 24/06/2011
LARGO VAN ORSHOF 15/04/2011
LAGOS VAN ORSHOF 14/06/2011
NINTENDO VAN DE HARENMOLEN 5/04/2013
OKIDOKA W 17/06/2014
OSCAR VAN DE KLEINE NEYEN 29/05/2014
QORLANDO V/D VILLERSHOEVE 5/04/2016
QUINCY VAN DE VERLOREN KOST 20/07/2016
GHOST Z Z55609310 30/03/2010
REVEUSE DU REPOS DE LA MONTAGNE D'18 10/05/2017