knipsel

FONCETTI VD HEFFINCK 410370514

knipsel

Geboren op

05/07/2014

Kleur

Hengstennummer

2425

Fokrichting

Springen

Fokker

FRIEDRICH NIEMEYER

Dekstation

VAN DE HEFFINCK BVBA , GOEIINGEN 14 , 9940 EVERGEM, Belgie

info@vdheffinck.be

09/357.38.10 0475/730.220

FOR PLEASURE 310258786
FURIOSO II 330433665
GIGANTIN 310734080
FURIOSO XX
DAME DE RANVILLE
GRANIT (=GRANNUS 311307672)
GOLDI 310133776
PRECIPITATION XX
MAUREEN XX
TALISMAN
QUE JE SUIS BELLE
GRAPHIT 310412264
ODESSA 317141667
GOYA 310071671
FORTUNA 317557669
CONCETTA 433330512101
CONCETTO 3330329496
SANDRINA 333330916292
CONTENDER 210023884
PUSZTA-LANY XX
SANDRO 210113474
SANTA-LUCIA 333330825088
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
FRONTAL XX
PLANTAGE XX
SACRAMENTO SONG XX
DUERTE 216505767
SAN CARLOS 314012282
LIMETTE 333330828784

Informatie moederlijn :

1° MOEDER : Concetta 

    Nakomelingen :  Quinn van de Heffinck ( For Pleasure ), gekeurde hengst, Jump. 1m45 - Citizen

    Guard Million Dreams ( Diamant de Semilly ), Jump. 1m60 - Utopie van de Heffinck ( Diamant de

    Semilly ), Jump. 1m60 - Fontainebleau 22 ( For Pleasure ), Jump. 1m45 - Comtesse ( Oklund ), Jump.

    1m45

2° MOEDER : Sandrine  

    Nakomelingen :  Coral Reef Follow Me ( For Pleasure ), Jump. 1m60 -              Clitschko ( Concetto I ), Jump.

    1m50 - Zandro ( Zacharov ), Jump. 1m30 

3° MOEDER : Santa-Lucia, Jump. 1m40 

AANVERWANTE HENGSTEN : Kafka van de Heffinck ( Calvaro ), Jump. 1m35

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Queensberry  7 ( Quidam’s Rubin ), Jump. 1m50 - Luzie 69

    ( Candillo ), Jump. 1m30 - Fashion ( Feiner Stern ), Jump. 1m30 - Funkenflug ( Furioso II ), Jump.

    1m40

 

Beoordeling moeder : Concetta, °2001

Score opname hoofdstamboek Westfalen 2005 (schaal op 10) :

Type/ras - 8, Lichaamsbouw - 7, Correctheid bewegingen - 7,  Stap – 7, Draf – 7, Algemene indruk - 8

Type :

Foncetti vd Heffinck is een moderne rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een aansprekend hoofd. De hals heeft veel lengte en is goed gevormd. De schouder is goed gelegen en de schoft is goed ontwikkeld. In het middenstuk is hij goed gelijnd en voldoende sterk. Het kruis is wat hellend.  

Beenwerk :

Het beenwerk is voldoende ontwikkeld en correct gesteld. Hij heeft veel lengte in het beenwerk. De hoeven zijn voldoende groot.

Bewegingen :

De stap is voldoende ruim maar wat weinig gestuwd. De draf is ruim met gewone afdruk. De galop is mooi ruim en met evenwicht. Op de harde bodem heeft hij goede afdruk in de bewegingen.

Springen in vrijheid :

In vrijheid springt hij regelmatig. Hij springt met een voldoende beentechniek en voldoende lichaamsgebruik. De achterhand kan hij krachtiger gebruiken. Hij toont voldoende vermogen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit goed tot zeer goed. De stap en draf zijn vlot en ruim. De galop is ruim en met afdruk maar soms wat weinig gesloten.  

Springen onder zadel :

Foncetti van de Heffinck is attent en voorzichtig op de sprong. Hij heeft een goede afdruk en voldoende voorbeentechniek. Het lichaamsgebruik is voldoende. Hij kan iets meer afdruk tonen.

Foncetti vd Heffinck heeft een goede mentaliteit onder het zadel. Zijn sportief type en voorzichtigheid zijn pluspunten voor de fokkerij.

Naam Geboortedatum
SHARUK KHAN VAN DE BUCXTALE 17/04/2018
SAUVAGE VAN HEISTE 16/04/2018
SILAS-V 20/05/2018
SOLEIL TER LEYDONCK 29/04/2018
SKY VAN HET ZOUTKORRELHOF 23/05/2018
SPEEDY VD HEFFINCK 20/05/2018
SPIKE VD HEFFINCK 10/05/2018
SANTANA VAN BOONENBOS 26/03/2018
SUBLIME 23/03/2018
SIBELLE V D THIJSHOEVE 1/07/2018
SILKE 2/05/2018
SURPRISE PLEASURE 29/06/2018
SAMOERAI VAN DE WITTEMOERE 14/07/2018
SAVANNA VAN OLV HOVE 6/05/2018
SEVADE VAN OLV HOVE 6/05/2018
SHOT GUN'S MUMBO 20/08/2018
SIROCCO DE ROULARD 8/06/2018
THANOS VAN DE TORRE 29/03/2019
TRESOR VAN SAPPENLEEN 31/03/2019
THALYSSE FN STABLES 13/04/2019
TYLAN VAN 'T MARTENDONKERF 26/04/2019
TSUKI DES CARRIERES 2/04/2019
TSULAIKI MD 1/05/2019
TIRANA VAN DE PEERDEBOS 19/04/2019
TINETTO VAN HET HEIFORT 10/04/2019
TAPLINI VAN HET HEIFORT 20/04/2019