knipsel

ESPERANTO VAN PAEMEL

BWP / STAM 35

knipsel

Geboren op

04/11/2004

Kleur

donker bruin

Stokmaat

172

Hengstennummer

2024

Fokrichting

Springen

Fokker

EVA VAN EECKHOUDT

Dekstation

, , ,

NONSTOP
DARCO
GLORCA VH SCHUTTERSHOF
LUGANO VAN LA ROCHE
OCOUCHA
CARNEVAL 210614574
LOSANDRA
LUGANO I 310396354
ADLERFLUT 315938752
CODEX 3843
LATOUCHA
COR DE LA BRUYERE
ASSA 210350303
LORD 210394067
LEILA
RENDEZ-VOUS VAN PAEMEL
RANDEL Z 319646984
GRANIE
RAMIRO 210389565
ALARIC 310194779
GRAPHIT 310412264
GOLDLADY 311301171
RAIMOND 210380760
VALINE (=CORALLE HOL) 210313661
ALME 6650833
GRANDIOLA 317669970
GRANDE 310403258
FRUTANA 316294358
GOTTHARD 310383849
PATIENCE 316992266
Esperanto van Paemel heeft als vader de BWP ambassadeur Nonstop, die zelf op het hoogste niveau gesprongen heeft met Toni Hassmann en Nelson Pessoa. Nonstop heeft meer dan 30 nakomelingen actief in de internationale springsport waaronder Vangelis S met Robert Smith, Amai met M. Whitaker, Uppercut met Emanuele Gaudiano, Nesquick met Suzanne Behring,… Esperanto van Paemel heeft dezelfde moeder als de elitehengst Cicero Z, die internationaal op 1.50m niveau springt met Dirk Demeersman en zich afgelopen jaar vooraan plaatste op de CSI wedstrijden te Neeroeteren, Geesteren, Dublin, Brussel e.a. … Esperanto’s halfbroer Umberto van Paemel ( v. Darco ) treedt internationaal aan met de Italiaan Giovanni Cotta. Uit deze moederstam komen ook de BWP gekeurde Che Guevara van Paemel ( v. Carthago ) en de internationale springpaarden Versace (v. Darco ) en Uncle Sam (v. Darco ). Esperanto van Paemel liep zelf in 2008 7 op 8 omlopen correct in de wedstrijden JP LRV. Deze robuuste hengst beschikt over veel hengstuitstraling en staat goed in het rechthoekmodel. De hals kan iets meer lengte hebben en komt wat diep uit de borst. De schoft is goed ontwikkeld. Hij is wat diep in het middenstuk. Hij is sterk gespierd. Het fundament is stevig en goed gesteld. De stap is wat gespannen en mist wat ruimte. De draf heeft voldoende afdruk. De bewegingen kunnen wel wat beter door de rug zijn. Op de harde bodem beweegt hij met goede tact. Bij het springen onder het zadel toont hij veel inzet. Zijn galop is voldoende gesprongen. Onder het zadel springt hij met veel vermogen. Hij kan iets beter in de boog springen en in het voorbeen is hij soms ongelijk. Onder het zadel toont Esperanto van Paemel een goede instelling. Zijn stap en draf zijn voldoende maar missen wat souplesse. De galop kan ruimer en ronder zijn. Bij het springen onder de man bevestigt hij. Hij laat opnieuw veel vermogen zien en gebruikt zijn lichaam beter dan tijdens de tweede fase. Dezelfde voorbeentechniek wordt waargenomen.
Naam Geboortedatum
KIMI VAN HET KEIBERGHOF 5/04/2010
KYANO V/D GROENENDIJK 19/04/2010
KIKY V/H STUYVENBERGHOF 18/04/2010
KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE 6/05/2010
KIRA DANCER VAN OZ 8/05/2010
KASPER VAN DE KRUISSTRAETE 21/05/2010
KASPERANTO 30/05/2010
KIARA VAN DE VEEWEIDE 5/05/2010
KATEGA II AC 27/04/2010
KIND OF MAGIC VAN DE BIEN 15/05/2010
KESPERANTO VAN DE MOEREN 29/03/2010
KASPERANTO 24/06/2010
KAILY 2/07/2010
KASPER VAN ' T DAUWHOF 5/05/2010
KONDOR VAN ' T DAUWHOF 21/04/2010
KARIEN VAN 'T SCHRIEK 7/06/2010
KAY V/H AKENHOF 1/04/2010
KASPERATO VAN DE ROSHOEVE 20/05/2010
LORD VAN DE GROENENDIJK 20/04/2011
LIPSTICK VAN PAEMEL 15/06/2011
KADEE VAN HET HEIKANTHOF 10/07/2010
LIMONCELLO DU RISQUE 17/06/2011
MIFIERO VAN DE SLEKKENDRIES 13/04/2012
MYSTIQUE DU RISQUE 28/05/2012
MAESTRO AC 7/06/2012
MICHELANGELO VAN PAEMEL 13/07/2012
MAXIMUS DE LA TOMBE 31/03/2012
M - ECLAT 30/07/2012
MOZAAR VAN DE BIESTHOEVE 24/06/2012
MAESTRO VAN DE BOSSEN 21/06/2012
KONCHITA ST.HUBERTUSHOEVE 4/05/2010
KITONA ST. HUBERTUSHOEVE 1/06/2010
MERLOT VAN DE BRETHEI 12/05/2012
LEHMANN 26/05/2011
OBELIX VAN PAEMEL 15/06/2014
QUSTRIAM DE GULDENBOOM 18/04/2016