knipsel

ERMITAGE KALONE 14498350Y

knipsel

Geboren op

05/11/2014

Kleur

Hengstennummer

2420

Fokrichting

Springen

Fokker

MAGALI DESSALLES

Dekstation

VAN DIJCK HENGSTHOUDERIJ BVBA, OELEGEMSESTEENWEG 14 , 2520 BROECHEM , Belgie

joris@hengstenvandijck.be

03/485.53.85 0475/346.738

CATOKI 210214198
CAMBRIDGE 210012788
BILDA 210141487
CALETTO I 210604175
HILGUNDE 210606971
SILVESTER 210088578
VORDULA 210026183
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406667
MARLON XX
DIETLINDE 210415767
SILBERSEE (EX HOZEVILLE)
HALLIG 210660871
COR DE LA BRUYERE
LIMBURG 210606174
BELLAVENTURE KALONE
KANNAN 92.4130
BLAGUE DU MAURY
VOLTAIRE 356
CEMETA 84.6392
VELOCE DE FAVI X
JASIONE X (44,08%)
FURIOSO II 330433665
GOGO MOEVE 311332775
NIMMERDOR 147
WOZIETA 80.7422
JOUAN DE FRELY X (31,68%)
VERTU X
SAMUEL X (51,24 %)
YASMINE X (37,24 %)

Informatie moederlijn :

1° MOEDER : Bellaventure Kalone

2° MOEDER : Blague du Maury, Elite CSF, Jump. 1m35  

    Nakomelingen :  Vertigo Kalone ( Berlin ), gekeurde hengst

3° MOEDER : Jasione X, Jump. YH 6y      

    Nakomelingen :  Mimosa du Maury X ( Vulcain ), gekeurde hengst - Quercus du Maury X ( Quatar

    de Plape X ), gekeurde hengst, Jump. 1m40 - Vieusinge du Maury X ( Jalienny X ), Jump. YH 6y

AANVERWANTE HENGSTEN : Fusain du Defey X ( Phosph’or X ) - Kiss Me du Maury X ( Samuel X ),

    Jump. 1m50 - Laurier de Here ( Veloce de Favi ), Jump. 1m40

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Saxo des Hayettes ( Quartz Addelheid Z ), Jump. 1m60 - Henri de

    Here ( Cabri du Val ), Jump. 1m60 - Hixio Rouge ( Bleu Blanc Rouge ), Jump. 1m45

Beoordeling moeder : Bellaventura Kalone, °2011, merrie in buitenland

Type :

Ermitage Kalone is een aansprekende ruime hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een attent hoofd en een goede halspartij. De schoft is goed ontwikkeld.  De rug- en lendenpartij zijn sterk. De achterhand is goed gespierd.  

Beenwerk :

Het beenwerk is sterk en droog. Het is goed gesteld en heeft goede lengte. De hoefvorm is goed.  

Bewegingen :

Zijn stap mist wat ruimte. Hij heeft in de draf een goede houding met voldoende ruimte, wel kan hij wat meer lossigheid hebben. De galop is ruim en goed gesprongen. Op de harde bodem is de stap voldoende en draaft hij met goede afdruk.

Springen in vrijheid :

Bij het springen in vrijheid is hij attent. Hij heeft een goede voorbeentechniek en voldoende lichaamsgebruik. Hij toont goed vermogen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit goed tot zeer goed. Hij toont veel bloed onder het zadel. In de stap en draf is de ruimte middelmatig en kan hij wat meer souplesse hebben. In de galop heeft hij meer ruimte.  

Springen onder zadel :

Ermitage Kalone vertoont wat spanning bij het springen onder het zadel. Hij springt met een zeer goede voorbeentechniek. Soms kan hij achteraan beter openen op de sprong. Hij toont goed vermogen.

Ermitage Kalone voert prima springbloed gecombineerd met het Anglo Arabisch bloed. Het is een wakkere hengst die bloed kan toevoegen in de fokkerij.

 

Naam Geboortedatum
SIROCCO T 22/04/2018
SAGAN JC 8/04/2018
SIBOU VAN DE GROTE HOEVE 2/05/2018
SUENO VAN 'T SCHAWIJKE 28/04/2018
SUIS VOLE DE JM 30/03/2018
SOUPLESSE VAN 'T SCHAWIJKE 1/06/2018
SAFARI BO DE W&S 10/06/2018
SMOOTHIE SJ 2/05/2018
SITSKE VAN TERVLIERE 30/06/2018
SERENA VAN DE BLOKVENHOEVE 9/05/2018
SANDER VAN DE NIANAHOEVE 2/06/2018
SENSA VAN DE NACHTEGAELE 11/05/2018
SJAREL VAN DE WATERHOEVE 2/04/2018
SYMFONIE VAN HET EIKENHOF 16/06/2018
STELVIO V/D ZILVERENHOEK 18/06/2018
SOIRE VAN HET GROESHOF 13/05/2018
SJAAKIE VAN HET EIKEHOF 15/04/2018
STRATHMILL 30/06/2018
SAVANNE VAN DE KLOTHOEF 2/03/2018
SISSIBALIA VAN DE KLOTHOEF 11/03/2018
SIRE PILOT VH 4/06/2018
SIENNA DE W&S 9/07/2018
SEM-TEX 30/06/2018
SURPRISE DE WAVERHOF 14/05/2018
SUNDAY JM 20/05/2018
SIERRA OPTIMA 14/04/2018
SOLEIL OPTIMUS 3/08/2018
SIMPLY THE BEST X 4/07/2018
SPARTACUS ENFANT 7/04/2018
STELLA D V 1/06/2018
SANTA FE V 28/06/2018
SMARTIE VAN 'T REBELSHOF 24/06/2018
SOBELIA VAN LENTZ SCHRANS 12/04/2018
TANTE LOUISE DE BRANDEGEM 13/04/2019
TWINN V 8/04/2019
TIANA VAN DE NIANAHOEVE 21/04/2019
TJARLIE 'H' 3/06/2019
TYFOON VAN DE NACHTEGAELE 4/05/2019
TINA VAN DE NACHTEGAELE 1/06/2019
TIPSY VAN DE NACHTEGAELE 17/05/2019
TRAMPOLINE JC 3/07/2019
TIRZA VAN HET HELLEGAT 25/05/2019
TALENKAN G 24/06/2019