0
ELTON 410986614
knipsel

ELTON 410986614

knipsel

Geboren op

16/04/2014

Kleur

BRUIN

Stokmaat

172

Hengstennummer

2417

Fokrichting

Dressuur

Fokker

WALTER P.J. DROEGE

Dekstation

OETELAAR CAM ROSHOEVE NV - VAN DEN, ROSHOEVEDIJK 986614 , 2440 GEEL

erik.laenen@skynet.be

014/593.856.

ESCOLAR 410144809
ESTOBAR NRW 410801604
FARAH DINA L 411443402
EHRENTUSCH 434451584
FLORENCE 412035194
FUERST PICCOLO 439567897
SAMIRA 330275291
EHRENSOLD 430005769
RHEINFEE 430639580
FERRAGAMO 436851190
FLORABELLE 410100290
FIDERMARK 410479692
MEDUSA 430397993
SION 330990384
BELLEVUE 33061058
DEBBY
DE KOONING 000172900
WALHALLA 318005493
DONNERHALL 330887081
D-TROJA 210009289
WELTMEYER 314403584
ANDORRA 318012386
DONNERWETTER 311812177
NINETTE 330025576
CALYPSO I 210603473
TESKA 210103681
WORLD CUP I 314510477
ANKA 314702676
ABAJO XX
LOTOSBLUME 318003779

Informatie moederlijn :  Dodika-stam HAN

1° MOEDER : Debby, St.Pr.St. WSF         

    Nakomelingen :  Der Schwarze Heinrich ( De Koonig ), gekeurde hengst - Dezdemona ( De Koonig ),

    Dr. Int.I - Abu Dabi ( Ampère ), gekeurde hengst

2° MOEDER : Andorra, St.Pr.St. HAN     

    Nakomelingen :  Montserrat ( Metternich ), gekeurde hengst

3° MOEDER : Lotosblume           

AANVERWANTE HENGSTEN : Weingold ( Weingau ), Jump. 1m40 - Gratulant ( Grannus )           

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Vom Feinstein ( Fidermark I ), Dr. Grand Prix - Dolores ( Don Vino ),

    Dr. Int.I - Wellmann ( Wenzell ), Dr. St. Georges Sp.

Beoordeling moeder : Debby, °2010

Score opname hoofdstamboek Westfalen 2013 (schaal op 10) :

Type/ras - 7, Lichaamsbouw - 8, Correctheid bewegingen - 7,  Stap – 8, Draf – 8, Algemene indruk - 8

 

Type :

Elton is een royaal ontwikkelde hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Het front is sterk maar mist wat lengte in de hals. Het hoofd is voldoende sprekend met een aangenaam oog. De schouderligging is goed en de schoft is lang. Hij heeft veel verdiep en in zijn bovelijn is sterk gesloten.

Beenwerk :

Het beenwerk is hard en sterk. Het voorbeen is iets hol. Het achterbeen is goed gesteld. Het beenwerk heeft voldoende lengte. De voeten zijn goed gevormd.

Bewegingen :

Bij het bewegen aan de hand is hij aanvankelijk wat gespannen. Bij ontspanning stapt hij ruim en met goede afdruk. In de draf is hij voldoende ruim maar kan hij de achterhand nog sterker onderbrengen. Op de harde bodem zijn de bewegingen voldoende ruim en met veel afdruk.

Aan de longe is de draf voldoende ruim en kan hij wat meer schoudervrijheid en afdruk hebben. De galop is zijn beste gang. Hij heeft een goed bergop gesprongen galop. Aan de lange teugel stapt hij ruim en met stuwing.

Rijden onder het zadel :

Niettegenstaande zijn korte opleidingsperiode door de blessure die hij opliep tijdens de tweede fase, is hij  zeer aangenaam en makkelijk te rijden. Hij heeft een goede looplust. Het mondgevoel is goed en hij reageert goed op de beenhulpen. De stap is ruim en ontspannen. Hij heeft voldoende ruimte in de draf maar kan de achterhand nog beter onderbrengen. De galop is mooi rond gesprongen en met evenwicht maar kan iets lichtvoetiger zijn.   

Elton is een sterke hengst waarvan verwacht wordt dat hij zijn goede mentaliteit en sterke galoppade zal doorgeven.

Naam Geboortedatum