0
DUNDEE M 08.10936
knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

DUNDEE M 08.10936

KWPN

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Geboren op

09/06/2008

Kleur

ZWART

Stokmaat

172

Hengstennummer

2231

Fokrichting

Dressuur

Fokker


Dekstation

C.F. + GEBR. VAN MOOK EN IPS HORSE GROUP BELGIUM, VEERWEG 810936 , 5335 LB ALEM

LORD LEATHERDALE 430201303
LORD LOXLEY 432171099
FAIRLESS P 411098597
LORD SINCLAIR I 817849994
WELTLADY 314465689
FERRAGAMO 436851190
ALMA 410284891
LANCIANO 411157690
CLEOPATRA 810367888
WELTMEYER 314403584
WEINLADY 331318013882
FREIGRAF 610067086
ELONA 430049773
ANMARSCH 410239573
RIA 410278782
UMATHIKA M 01.08890
SANDRO HIT 330471993
KYMATHIKA M 92.11595
SANDRO SONG 330863088
LORETTA 330150587
FERRO 87.151
B.SYMPATHIKA 83.7826
SANDRO 210113474
ANTENNE II 330868384
RAMINO 411050180
LASSIE 330134883
ULFT 325
BRENDA 83.151
KRONJUWEL 090147480
SYNKOPIA 090155777
Dundee M heeft zijn kwaliteiten al getoond op menige dressuurwedstrijden in Nederland : 3de finale Prinsjesstad 2011, 10de Finale VSN 2011/2012, winnaar finale Efo 2012, 8ste in de finale van de PAVO cup 2012, e.a. … Zijn vader Lord Leatherdale is goedgekeurd bij de stamboeken Westfalen, Oldenburg en KWPN. Hij eindigde telkens in de top drie tijdens de hengstencompetities 2007/2008 en 2008/2009. Hij loopt momenteel de Lichte Tour in Nederland. Zijn moeder Umathika M bracht de dressuurpaarden Armstrong M ( = Adiago, v. UB40 ) – ZZ Licht en Black Shadow M ( v. Voice ) –Z2 en Cardon M ( = Cavendish, v. Lord Leatherdale ) – M2. Uit deze stam komen de gekeurde hengsten Cadans M (v. Sir Donnerhall ) en Adamo M (v. Sandreo) en de ZZ zwaar presterende No Limit M ( = Salvador M, v. Balzflug ). Dundee M is een zeer aansprekende moderne hengst die ruimgelijnd is. Hij heeft een mooi front met veel oprichting. Zijn schouder is voldoende schuin gelegen. Hij is hoogbenig en goed gesloten in zijn bovenlijn. Het beenwerk staat in de goede verhoudingen, maar kan iets droger zijn. De voeten achteraan zijn klein. De stap is ruim en met afdruk. In de draf kan hij goed schakelen. Hij komt goed tot dragen en heeft goede ruimte en tact. Onder het zadel laat hij bij de ruiters een sterke indruk na. Hij is makkelijk te rijden. In de stap heeft hij goede tact. In de draf is hij zeer elastisch, ruim en heeft hij een mooie zelfhouding. De galop is ruim en goed bergop gesprongen. Deze Dundee M is een streling voor het oog en zal vast menige dressuurfokkers kunnen bekoren. Info moeder : Umathika M , 2001, 1.71m Het merrierapport werd niet ter beschikking gesteld. Umathika M werd in het KWPN bekroond met de titel “ Elite, Preferent “ Ze legde in 2004 een EPTM test af met volgend resultaat : Stap : 8.5/10, Draf : 8/10, Galop : 7.5/10, Geschiktheid als dressuurpaard : 8/10
Naam Geboortedatum
OBINA VAN DE KAMPERT 6/06/2014
QUE GUAPA VAN TER DREVE 15/05/2016
QUICK-DANCE VAN 'T HOOILANDSHOF 23/06/2016