knipsel

DIADITION 314004914

knipsel

Geboren op

04/18/2014

Kleur

Hengstennummer

2422

Fokrichting

Springen

Fokker

JARK DETLEF

Dekstation

, , ,

DIACONTINUS 310649810
DIARADO 339405
CARENTINA 312352302
DIAMANT DE SEMILLY 91446545F
ROXETTE I 210235201
CONTENDRO I 210149897
AGENTINA 310726897
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
CORRADO I 210046185
KIMBERLY III 210129795
CONTENDER 210023884
BRAVO 210089487
ARGENTINUS 313302680
PISTAZIE 317112881
FEE 314002105
FOR EDITION 431319720900
LOTTE 314007199
FORSYTH 316781895
LEGGIERA 333330666995
LAPTOP 311314392
ATLANTA 310253786
FOR PLEASURE 310258786
DOGENTA 316587587
LEGGIERO 304040224289
ODESSA 330122776
LOREDO 210007586
CANDY 3113116588
ALMEO 330977281
DEINAH 314025981

Informatie moederlijn :

1° MOEDER : Fee, St.Pr.St. HAN              

2° MOEDER : Lotte, St.Pr.St. HAN           

3° MOEDER : Atlanta

    Nakomelingen :  Escada ( Escudo II ), Jump. 1m30

AANVERWANTE HENGSTEN : Glorreich ( Gloster ), Jump. 1m50 - Glamour R ( Graphit ), Jump. 1m40 –

    Ferrero Kiss ( French Kiss ), Dr. Grand Prix

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Charming J Boy ( Duden ), Jump. 1m50 - Corrada 2 ( Corlando ),

    Jump. 1m50 - Goldfink 10 ( Gotthard ), Jump. 1m50

 

Beoordeling moeder : Fee, °2005, 1m64

Score opname hoofdstamboek Hannover 2008 (schaal op 10) :

Hoofd - 8, Hals - 8, Schoft  - 7, Kader - 7, Voorbenen - 6, Achterbenen – 6

Type ras en geslacht - 7, Lichaamsbouw - 7, Correctheid bewegingen - 7, Souplesse en Impuls -  7, Stap – 7, Algemene indruk en ontwikkeling  – 7 

ð Totaalscore : 7/10

Type :

Diadition is een sportieve hengst die voldoende in het rechthoek model staat. Hij heeft een mooi edel hoofd. Het front is  aantrekkelijk, maar kon iets meer lengte hebben in de hals.

Zijn schoft is goed ontwikkeld en in het middenstuk is hij goed gespierd.

Beenwerk :

Het beenwerk is hard en droog en heeft voldoende lengte. De beenstanden zijn correct. De voeten zijn voldoende groot.

Bewegingen :

De stap is voldoende ruim. In de draf is hij soepel maar kon hij wat sterker stuwen. De galop is ruim en met evenwicht. Op de harde bodem stapt hij vlot en draaft hij met goede tact.

Springen in vrijheid :

Bij het vrijspringen kan hij wat meer afdruk hebben. De voorbeentechniek en lichaamsgebruik zijn voldoende. Hij kan wat meer vermogen tonen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel scoort Diadition hoog bij de testruiters. Hij heeft hij een goede looplust en zijn Rittigkeit is prima. De stap en draf zijn ruim en soepel. De galop is ruim en met evenwicht.

Springen onder zadel :

Bij het springen onder het zadel is hij gehoorzaam en braaf. In het voorbeengebruik kan hij wat sneller zijn. Het lichaamsgebruik is voldoende. Hij kan meer vermogen tonen.

Diadition is een mooie verschijning die in type en Rittigkeit kan verbeteren.

 

 

Naam Geboortedatum
SIENNA V/D LIEREMANSHOEVE 21/03/2018
SCOOBY DOO 20/04/2018
SAPHIRA 28/04/2018
SHIVA VAN DE LANGEWEG 2/07/2018
SECRET STAR 2/07/2018
SANTINO VAN DE EYCKENHOEVE 2/07/2018