knipsel

DEISTER

knipsel

Geboren op

07/27/2003

Kleur

blauwschimmel

Hengstennummer

2570

Fokrichting

Springen

Fokker

WILLY MATTON

Dekstation

DHONDT STEVEN / KI STATION HET BOKT , OP DE KIPPEN 9 , 3990 PEER, Belgie

QUIDAM DE REVEL
JALISCO B 75000588W
DIRKA
ALME 6650833
TANAGRA
NANKIN
ONDINE DE BAUGY
IBRAHIM
GIRONDINE
FURIOSO XX
DELICIEUSE
FRA DIAVOLO XX
CONSTELLATION
HARPHORTAS XX
NADINE
CARTANA 330868597
CARTHAGO 210021987
HELIANTHUS 434255685
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
GRANIT (=GRANNUS 311307672)
HELENA 430866581
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALANDO I 210617974
KERRIN 212110973
GRAPHIT 310412264
ODESSA 317141667
HARTGOLD 430105573
HANNE 430011475

for French and English scroll down

INFORMATIE MOEDERLIJN:

1° MOEDER: Cartana, Jump. 1m40           

Nakomelingen: Deister (Quidam de Revel), gekeurde hengst, Jump. 1m45 - E-Pleasure (For Pleasure), gekeurde hengst, Jump. 1m45

2° MOEDER: Helianthus

Nakomelingen: Premier Cru (Radjah Z), Jump. 1m60 - Balibu (Baloubet du Rouet), Jump. 1m60

Little Granny (Lifestyle), Jump. 1m30

3° MOEDER: Helena, Jump. 1m35

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Showtym Cadet MVN Z (Orame), Jump. 1m40

 

Beoordeling moeder : Cartana, °1997, geen info

 

Prestaties :

Deister was in de springsport actief op 1m45 niveau met de ruiters Koen Vereecke en Perry Geryl.

Hij behaalde volgende resultaten : 1ste plaats GP CSI2* Zuidwolde, 1ste plaats GP CSI2*Padenborn, 4de plaats GP CSI3* Sint-Katelijne-Waver,  4de plaats GP CSI2*Antwerpen, 5de plaats GP CSI2* Strazeele, 6de plaats GP CSI2* Jardy, 5de plaats GP CSI2* Dunkerke, …

 

Exterieur :

Deister is een sterk gespierde hengst die meer in het rechthoekmodel kan staan. De hals is kort en  is zeer sterk bespierd. Hij heeft veel verdiep. In de bovenlijn mist hij lengte. De achterhand is sterk ontwikkeld. Het beenwerk is rassig en droog.  De voeten zijn voldoende groot. De bewegingen zijn voldoende ruim. Op de harde bodem stapt hij iets smal en draaft hij met weinig afdruk.

 

Deister komt uit een sterk presterende moederlijn en combineert de verervers Quidam de Revel, Carthago en Grannus.

-------------------------

INFORMATIONS SUR LA LIGNÉE MATERNELLE :

1° MÈRE: Cartana, Jump. 1m40  

Descendants:     Deister (Quidam de Rêvel), étalon approuvé, Jump. 1m45 - E-Pleasure (For Pleasure), étalon approuvé, Jump. 1m45

2° MÈRE: Helianthus

Descendants:     Premier Cru (Radjah Z), Jump. 1m60 - Balibu (Baloubet du Rouet), Jump. 1m60

Little Granny (Lifestyle), Jump. 1m30

3° MÈRE: Helena, Jump. 1m35

CHEVAUX D’OBSTACLE APPARENTÉS : Showtym Cadet MVN Z (Orame), Jump. 1m40

 

Évaluation de la mère: Cartana, °1997, pas d’informations

 

Prestations :

Deister était actif dans le sport au niveau 1m45 sous la selle des cavaliers  Koen Vereecke et Perry Geryl.

Il a réalisé les résultats suivants :  1ère place du Grand Prix du CSI2*de Zuidwolde, 1ère place du Grand Prix du CSI2* de Padenborn, 4ème place du Grand Prix du CSI3* de Sint-Katelijne-Waver,  4ème place du Grand Prix du CSI2*d’Anvers, 5ème place du  Grand Prix CSI2* de Strazeele, 6ème place  du Grand Prix CSI2* de Jardy, 5ème place  du Grand Prix CSI2*de Dunkerke, …

 

Modèle :

Deister est un étalon fort musclé qui pourrait se situer plus dans un modèle rectangulaire. L’encolure est courte et est très fortement musclée. Il a beaucoup de profondeur. Au niveau de la ligne du dessus, il manque de longueur. L’arrière-main est fort développée. Les membres sont racés et secs.  Les pieds sont suffisamment grands. Les allures sont suffisamment amples. Sur sol dur, il marche de manière un rien étroite et il trotte avec peu de poussée.  

 

Deister est issu d’une lignée maternelle qui, combinée avec les chefs de race que sont Quidam de Revel, Carthago et Grannus, a livré de nombreux chevaux de sport

 

 

Naam Geboortedatum
JOYEUX VAN HET MOERBEIHOF 24/04/2009
JUICY VAN DE RANCH 10/05/2009
KATINKA VAN DE KETSE 25/03/2010
KALINKA VAN HET PAARDENHOF 25/04/2010
KASSANDRO VAN HET PAARDENHOF 20/05/2010
KASABIAN VAN HET BURGHOF 1/07/2010
KORONA VAN BUITEN 14/06/2010
JAKARI AG 28/04/2009
LAVIDA TEN DOORN 2/07/2011
LIZZY VAN HET PAARDEN HOF 16/04/2011
LOUIS DC 17/04/2011
LOVERBOY B 5/03/2011
M & M VAN DE GROENE BOOMGAARD 26/06/2012
MESSI 30/04/2012
OURAGAN OF THE PADDOCKS 6/04/2014
ROBLESSE VAN'T MOLHEM 4/07/2017
SEISTER LCS 4/07/2018