knipsel

COOPER VD HEFFINCK

HOL

knipsel

Geboren op

05/04/2004

Kleur

bruin

Stokmaat

170

Hengstennummer

1941

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

, ,

CARETINO 210242583
CALETTO II 210093778
ISIDOR 210038272
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406603
METELLUS 210397268
CORBALA 210381703
RANTZAU XX
QUENOTTE
CONSUL 210380160
OEKONOMIE 216298702
MARINUS 210388964
NACHTBLUETE 210353703
ALDATO 210377658
UNNA
ERLE 210233890
LANDLORD 210048883
ZISTERNE 21009385
LANDGRAF I 210391966
GIRANE 210552870
ATHLET Z 310223679
LYRIK 210105074
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
RUSHING WATER XX
VARA 210413103
ALME 6650833
GOLFAMT 317266868
LIGUSTER 210403470
FLANDIA 210464403

Voor het vaderschap van Cooper van de Heffinck tekent de gekende Holsteiner hengst Caretino, die in de Duitse ZW lijst hoog genoteerd staat op de 13de plaats met een index van 150-98%. Hij heeft in Duitsland al meer dan 40 gekeurde zonen en heeft 20 produkten staan in de WBFSH springlijst. Langs moederslijn komen we terecht bij Holsteiner stam 504 waaruit diverse hengsten (o.a. Literat en Lantaan ) en sportpaarden ( o.a. Operette La Silla en Candy ) ontspruiten. Cooper’s moeder Erle leverde tevens de dekhengsten Caesar van de Helle, Quinault en Cezano. Cooper van De Heffinck is een jeugdig aandoende hengst die goed in het rechthoekmodel staat. De hals is lang en wordt mooi gedragen. Het kruis is kort en met een hoge staartinplanting. Het beenwerk is hard en hij heeft smalle hoge hoeven. De stap mist wat souplesse achteraan .Hij draaft met tact en voldoende ruim, maar kon wat meer door de rug zijn. Op de harde bodem zwaait hij links voor wat naar buiten uit. Op de sprong is hij aandachtig en voorzichtig. Hij beschikt over voldoende techniek en een goed vermogen. Onder het zadel laat hij zich goed bewerken. In de stap is hij wat overhaast. In de draf is hij lichvoetig en met voldoende ruimte. De galop is goed gesprongen. Hij blijft in de bewegingen iets te strak in de bovenlijn. Onder het zadel springt hij gewillig. Zijn afdruk en vermogen zijn goed.

Naam Geboortedatum
IGOR VAN DE WITTEMOERE 25/03/2008
IMANA VAN DE VILLERSHOEVE 14/04/2008
INSTIT DE JUCASO 28/03/2008
ILENKA VAN DE FAUNUSHOEVE 21/04/2008
IMPULS VD HEFFINCK 8/03/2008
INFORMANT VD HEFFINCK 9/03/2008
INVESTMENT 5/04/2008
INSPIRADO 5/05/2008
IMAGINATION VAN BERG OP ZOOM 1/05/2008
IGOR Q-HORSES 3/05/2008
ISARUS VD VIJF EIKEN D'11 30/04/2008
ICUNA VAN 'TLOZERHOF 7/05/2008
IEPKE D'OR 20/04/2008
ILLUSION 9/05/2008
INIADOR DEL SALTO 18/05/2008
INSPIRATION VM 4/05/2008
IT'S MAGIC VM 15/05/2008
IDEFIX VD HEFFINCK 31/05/2008
INVENTOR VD HEFFINCK 3/05/2008
INTER PKZ 5/05/2008
IDEALIST VAN DE BACKERSHOEVE 9/05/2008
IT'S ME 23/06/2008
IKACHU VD CAATSHOEVE 28/05/2008
INVESTMENT V/D MOLENDREEF 15/03/2008
IMOLA 29/06/2008
ILTON VAN 'T MARTENDONKERF 6/05/2008
ISHTAR VAN DE OOSTERWALLE 8/04/2008
INTASIA VAN DE HOENDERHEIDE 3/06/2008
ILANDRA VAN DE LIJNSAERD 29/04/2008
ILANA VAN 'T KOUTERHOF 7/07/2008
IQUARANDO VAN HET SWITTENHOF 1/06/2008
IBN COOPER 29/06/2008
IAGO VAN 'T VOSSENHOL 8/03/2008
ILLUSION VD CAATSHOEVE 12/07/2008
ICE CREAM VAN DE HAZAHOEVE 14/06/2008
ILLUSTER VAN GODSELBOS 19/07/2008
ILOREDANA 3/05/2008
INETTE DW 12/05/2008
IDIFIX VD MOLENDREEF 29/05/2008
ISCHA VAN 'T BREEHOF 30/05/2008
IWAN VAN 'T BREEHOF 21/06/2008
JAMEELA 21/03/2009
JUWEELTJE VAN 'T LANGEVELD 11/03/2009
JOLIE STORMWIND 5/04/2009
JERSEY 22/04/2009
JOUPY 29/04/2009
JASMIN VAN 'T HEY MEERKEN 27/04/2009
JALISCO VAN 'T HEY MEERKEN 15/04/2009
JAMICA VAN KATTEBEEK 6/05/2009
JADOR DE JUCASO 11/05/2009
JONI VAN D'ABDIJHOEVE 20/03/2009
JOS VAN D'ABDIJHOEVE 17/04/2009
JADORE VAN D'ABDIJHOEVE 16/05/2009
JAZ VAN HET POESTHEMHOF 29/04/2009
JEMEN VAN DE VIJF EIKEN D'19 12/05/2009
JONA VD HEFFINCK 10/05/2009
JOLIE DAME VD HEFFINCK 24/04/2009
JONELLA VD HEFFINCK 22/05/2009
JULIANA VD HEFFINCK 1/06/2009
JAMINA VAN DE VILLERSHOEVE 5/06/2009
JILKO VAN DEN BOSRAND 13/06/2009
JAVARO VAN DEN BOSRAND 24/05/2009
JARNAC VAN DE HERMITAGE 25/04/2009
JUSTUS VAN ' T BERGENHOF 11/05/2009
JELISSA VAN 'T HAANTJEN 24/04/2009
JAVELINE 10/05/2009
JILOU 14/05/2009
JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE 5/05/2009
JAKARTA VAN HET RAAFVELD 28/03/2009
JORDAN 14/04/2009
JIVE VAN DE KALEMEERSEN 14/06/2009
JAKARTA VAN DE KAMPEL 16/05/2009
JOLIE COEUR VD CAATSHOEVE 1/06/2009
JACK DANIELS V/D VIJF EIKEN 29/04/2009
JAVA VH KLUIZEBOS 18/05/2009
JOY OF LIFE 12/07/2009
JARTELLE V.D. THIJSHOEVE 8/05/2009
JONINA VAN 'T VIJVERSHOF 5/03/2009
JELCO DE DONDERYE 5/07/2009
JUWEEL VAN DE OOSTERWALLE 7/06/2009
JELTSIN TER ELSLOO 16/06/2009
JOLY COOPER VD HUNTERS 2/05/2009
JILOTTE VAN DE LIJNSAERD 28/04/2009
JELANA VAN DE LIJNSAERD 25/04/2009
JUMPER VAN BIJSTERVELD 10/04/2009
JUNEAUT VH MOLENHOF D'13 8/07/2009
JOE VAN TERBEKE 10/05/2009
JACINTH VAN DE KAMPEL 17/05/2009
JANETTE DW 10/06/2009
JERENMIAS VAN HET HULSTENHOF 7/04/2009
JECK VAN TERBIEST 19/07/2009
JR. VAN DE PIETAKKER 15/06/2009
JOY 4 SEBA BY DVO 19/05/2009
JOLY COOPER 26/05/2009
KALISTO 23/03/2010
KARESSE DE JUCASO 26/04/2010
KIRA VAN HOF TEN DRIES 1/05/2010
KALLISTO VAN 'T HAANTJEN 6/05/2010
KALIEF VAN MEIKENSHOF 25/04/2010
K - CALARIS D 4/05/2010