knipsel

CLARIMO JUNIOR 117817

knipsel

Geboren op

23/02/2017

Kleur

BRUIN

Stokmaat

171

Hengstennummer

2616

Fokrichting

Springen

Fokker

ERNST UWE + GUNNAR

Dekstation

VAN DEN OETELAAR BV C.A.M., DUNGENSESTEEG 9 A , 5482 ZR SCHIJNDEL, Nederland

CLARIMO 278903
CLEARWAY 210218393
WISMA 210059284
CAPITOL I 210615475
WODKA II 210065484
CALETTO II 210093778
PRISMA 210036578
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
LORD 210394067
GERONA 2 210520670
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406667
MAHMUD 210394967
CERENA 210556066
CORA IX 219210
QUIRADO 421000404103
PAMINA III 307900
QUIDAM DE REVEL
NESSAYA 210240598
CORRADO I 210046185
HARMONIE II 210069793
JALISCO B 75000588W
DIRKA
CORRADO I 210046185
ALEXIS H 210105286
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
CAROLUS II 210092187
BRIGITTE 210073987

For French and English scroll down

Informatie moederlijn: 1228 - HOL

1° MOEDER: Cora IX

2° MOEDER: Pamina III

Nakomelingen: Chardonnay 79 (Clarimo), Jump. 1m60

3° MOEDER: Harmonie II

Nakomelingen: Cantao 2 (Colman), Jymp. 1m30 - Cashmere 23 (Cassini I), Jump. 1m40 - Cuba Libre (Cassini I), Jump. 1m50 - Carrington (Concerto II), gekeurde hengst

AANVERWANTE HENGSTEN: Colmani (Colman), Jump. 1m30 - Cassius (Cassini I) - Clearman (Clearway), Jump. 1m30

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Croshill (Calido), Jump. 1m60 - Allegra 184 (Con Air), Jump. 1m55 - Tara M (Luidam), Jump. 1m45

 

Beoordeling moeder: Cora IX, °2010, 172 cm

Score Holstein LP-S*L (schaal op 10) :

Type  – 7, Bovenlijn – 6, Correctheid voorbenen – 7, Correctheid achterbenen – 6, Stap – 8, Draf –7, Galop – 6

-----

Information lignée maternelle: 1228 - HOL

1° MÈRE: Cora IX

2° MÈRE: Pamina III

Descendants:     Chardonnay 79 (Clarimo), Jump. 1m60

3° MÈRE: Harmonie II

Descendants:     Cantao 2 (Colman), Jymp. 1m30 - CashMÈRE 23 (Cassini I), Jump. 1m40 - Cuba Libre (Cassini I), Jump. 1m50 - Carrington (Concerto II), étalon admis

ÉTALONS CONNEXES: Colmani (Colman), Jump. 1m30 - Cassius (Cassini I) - Clearman (Clearway), Jump. 1m30

CHEVAUX DE SPORT CONNEXES: Croshill (Calido), Jump. 1m60 - Allegra 184 (Con Air), Jump. 1m55 - Tara M (Luidam), Jump. 1m45

 

Évaluation mère: Cora IX, °2010, 172 cm

Score Holstein LP-S*L (échelle sur 10) :

Type  – 7, Ligne supérieure – 6, antérieurs aplombs corrects – 7, postérieurs aplombs corrects – 6, Pas – 8, Trot –7, Galop – 6

-----

Information dam line: 1228 - HOL

1° DAM: Cora IX

2° DAM: Pamina III

Offspring:           Chardonnay 79 (Clarimo), Jump. 1m60

3° DAM: Harmonie II

Offspring:           Cantao 2 (Colman), Jymp. 1m30 - Cashmere 23 (Cassini I), Jump. 1m40 - Cuba Libre (Cassini I), Jump. 1m50 - Carrington (Concerto II), approved stallion

RELATED STALLIONS: Colmani (Colman), Jump. 1m30 - Cassius (Cassini I) - Clearman (Clearway), Jump. 1m30

RELATED SPORT HORSES: Croshill (Calido), Jump. 1m60 - Allegra 184 (Con Air), Jump. 1m55 - Tara M (Luidam), Jump. 1m45

 

Evaluation dam: Cora IX, °2010, 172 cm

Score Holstein LP-S*L (at scale 10) :

Type  – 7, Top line – 6, Correctness front legs – 7, Correctness hind legs – 6, Walk – 8, Trot –7, Canter – 6