knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

CAYENNE VAN DE HEFFINCK

HOL

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Geboren op

05/26/2007

Kleur

schimmel

Stokmaat

172

Hengstennummer

2132

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

, , ,

CASSIANO 421000409101
CASSINI I 210021688
ZIVIA 210008085
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
CALYPSO II 210610574
NACHTBLUETE 21210086476
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALETTO II 210093778
PRISMA 210036578
COR DE LA BRUYERE
TABELLE 210292103
MAESTOSE XX
GAMALE 321210530170
TARA XVIII 421000211503
LADAS 210337899
ZISTERNE 21009385
LIMBUS 210145291
KARETT I 210321495
ATHLET Z 310223679
LYRIK 210105074
LANDGRAF I 210391966
ALICE I 210099086
CASCAVELLE 210086486
ROSALINDE
ALME 6650833
GOLFAMT 317266868
LIGUSTER 210403470
FLANDIA 210464403
Cayenne van de Heffinck heeft als vader Cassiano. Deze hengst komt uit de Holsteiner stam 6691 en legde zijn HL-Prüfungen af met een resultaat van 7.06 voor dressuur en 8.51 voor springen. Hij behaalde als zesjarige een derde plaats op het Bundeschampionat met Lars Bak Andersen en liep in 2008 succesvol in S parcoursen. Langs moederszijde in de gekende Holsteiner stam 504 terug te vinden, waaruit verschillende paarden zoals Operette la Silla, Quaprice du Bois Margot, Carnaval la Silla, e.a. die op de WBFSH ranking springen prijken. Zijn grootmoeder Zisterne is terug te vinden in de pedigree van tal van sterk preterende hengsten zoals Le Matin, Cooper van de Heffinck, Quinault, Cezaro en Caesar van de Helle. Cayenne van de Heffinck is een royaal ontwikkelde lang gelijnde hengst, die sterk gespierd is. Hij heeft veel hengstexpressie. De hals komt iets diep uit de borst. Het beenwerk heeft veel bot. Vooraan is hij eerder kort gekoot. De stap is goed. In de draf beweegt hij in de goede houding en met ruimte en kracht. Zijn galop is ruim gesprongen. Op de harde bodem stapt hij actief en draaft hij met tact. In vrijheid is hij attent op de sprong. Hij heeft een prima springtechniek en veel power. Hij maakt zijn sprong ook telkens mooi af. Onder het zadel geeft hij de ruiters een zeer goed gevoel en luistert hij goed op de hulpen. Hij stapt goed en hij heeft een uitstekend drafmechanisme. De galop is krachtig gesprongen. Onder het zadel toont hij opnieuw zijn springaanleg. Hij heeft een goed lichaamsgebruik op de sprong en opent zich achteraan goed. Ook qua vermogen bevestigt hij. Cayenne van de Heffinck is een veel belovende hengst die zowel in type, bewegingen en springen kan verbeteren.
Naam Geboortedatum
MIRA HOF TER ZEEDYCKE 14/03/2012
MORGANO VAN DE BEKPUT 26/03/2012
MARIANI VAN DEN BOSRAND 22/03/2012
MASERATI BAECKELAND 30/04/2012
MOONLIGHT VAN DE ZUIDAKKER 12/05/2012
MUSTI VAN HET SLAGERSHOF 4/04/2012
MASENTO DU VERGER VERT 21/05/2012
MON DIEU VAN 'T KATTEKWAAD 13/05/2012
MI - AMOR VAN 'T DIEPENBROECK-LV 24/05/2012
MANNIX VD HEFFINCK 25/05/2012
MILA PKZ 10/06/2012
MASERATI TER ELSLOO 5/06/2012
MADONNA VAN DE KAMPEL 6/06/2012
MASETTO 20/05/2012
MESSI VAN HET DRAVERS-HOF 10/06/2012
MAX VAN 'T BIJSTERVELD 12/04/2012
MISSION IMPOSSIBLE V.D. VROMBOUTSHOEVE 23/05/2012
MOVIESTAR VAN DORPERHEIDE 2/06/2012
NIKITA VAN DE TIENDENSCHUUR 9/04/2013
NAGOSAY VAN 'T HEY MEERKEN 18/03/2013
NADO VAN D'ABDIJHOEVE 10/04/2013
NELLE VAN D'ABDIJHOEVE 5/04/2013
NEVITA LV VAN'T BIEZENHOF 4/05/2013
NANHOF VAN SOMBEKE 3/05/2013
NOLANA VAN HET BLOEMENDORP 19/05/2013
NOTRE DAME 15/06/2013
NONCHALANCE 16/05/2013
NOTRE DAME VAN 'T KATTEKWAAD 7/06/2013
NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE 14/05/2013
NORDIC VD THIJSHOEVE 9/06/2013
NELKE VAN HET ZONNEHOF 6/05/2013
NARNIA VAN DORPERHEIDE 18/04/2013
NAOMI VAN DORPERHEIDE 21/04/2013
NARCIS VAN DORPERHEIDE 4/05/2013
NATAN VAN DORPERHEIDE 14/05/2013
NAIROBIE VAN D'ABDIJHOEVE 1/06/2013
NAPURNA VAN DE VROMBAUTSHOEVE 24/06/2013
NOKIA VAN DE KAKEBEEK 1/01/2013
NICO VAN 'T BIJSTERVELD 1/07/2013
OTIS 23/06/2014