72
CARPE DIEM J & F CHAMPBLANC 421000177012
knipsel
Dirk Caremans

CARPE DIEM J & F CHAMPBLANC 421000177012

HOL

knipsel
Dirk Caremans

Geboren op

13/03/2012

Kleur

Bruin

Stokmaat

169

Fokrichting

Springen

Fokker

MANFRED VON ALLWOERDEN

Dekstation

VAN DIJCK HENGSTHOUDERIJ - joris@hengstenvandijck.be - 0475/346.738, OELEGEMSESTEENWEG 14 , 2520 BROECHEM

CASALL 210208399
CARETINO 210242583
KIRA XVII 210249895
CALETTO II 210093778
ISIDOR 210038272
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406603
METELLUS 210397268
CORBALA 210381703
LANDGRAF I 210391966
MADAM 210517275
RAIMOND 210380760
DULDIGE 210403303
NORLA I 210069298
CONCERTO II 210171892
EPOCHE 210015590
CONTENDER 210023884
BAGINA 210023287
CAPITOL I 210615475
PAULA 210039178
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
AHORN Z 310226079
GITTA 210513070
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
SACRAMENTO SONG XX
KRONIDE 210384462

Afstamming: Zijn vader is de Holsteiner hengst Casall die op internationaal niveau springt met Rolf Göran Bengtsson. Hij heeft een springindex van 150-97%. In de WBFSH Sires Ranking 2013/14 staat hij op de 14de plaats. Zijn moeder Norla I bracht de Quinar dochter Quinara (= Buenavista Quinara) die op 1.45m niveau springt. Zijn grootmoeder Epochee bracht de sportpaarden Corrada 5 (v. Corrado) en Chipiano (v. Concerto II) die beide S-springen in Duitsland. Achter Carpe Diem J & F Champblanc zit de Holsteiner stam 238 waaruit ook de hengst Lucky Strike (v. Landgraf I) en internationale sportpaarden S-Carmen (v. Cardino) en Stella VIII (v. Cantus) komen. Type: Carpe Diem J & F Champblanc is een hengst die goed in het rechthoekmodel staat, maar iets moderner kon zijn. Hij heeft een aansprekend hoofd en zijn hals is lang en mooi gevormd. De schoft en schouder zijn goed ontwikkeld. In het middenstuk kan hij sterker zijn. De achterhand is goed gespierd. Beenwerk: Het beenwerk heeft voldoende bot en is correct gesteld. De hoeven zijn goed gevormd. De lengte in het beenwerk is voldoende. Bewegingen: De stap heeft voldoende ruimte. De draf is ruim en met goede stuwing en souplesse. De galop is ruim en goed gesprongen. Op de harde bodem is de stap wat kort en draaft hij correct. Springen in vrijheid: Hij springt met voldoende inzet. Het lichaamsgebruik is voldoende, wel kon hij het voorbeen wat mooier opnemen. Hij toont voldoende vermogen. Rijden onder het zadel: Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit goed tot zeer goed. Zijn stap en draf zijn met goede ruimte en afdruk. De galop is ruim en goed gesprongen. Springen onder zadel: Hij springt met goede afdruk. Zijn voorbeentechniek is voldoende en het lichaamsgebruik is voldoende. Hij toont voldoende vermogen. Moederrapport: Norla I, °2002, 1.71m Score Holstein LP-S*L (schaal op 10): Type – 7, Bovenlijn – 6, Correctheid voorbenen – 6, Correctheid achterbenen – 5, Stap – 7, Draf –7, Galop – 7 Carpe Diem J & F Champblanc beschikt over de nodige bewegingen en springkwaliteiten.

Naam Geboortedatum
QUENNELL 6/06/2016
QUANDO VAN ' T SCHAWIJCKE 20/07/2016