72
BREEMEERSEN ADORADO
knipsel

BREEMEERSEN ADORADO

HAN

knipsel

Geboren op

05/26/2002

Kleur

schimmel

Stokmaat

164

Hengstennummer

1878

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

, ,

maarten@breemeersen.be

0479 385 549

ACORADO I 210276294
ACORD II 210002687
DOREEN XIII 210128389
AHORN Z 310226079
RIBECKA 210000779
CORRADO I 210046185
GLORIA 2 210519670
ALME 6650833
HEUREKA 430005560
CALYPSO I 210603473
GERLIS 210505970
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
RAMIRO 210389565
SONJA 210286158
GLUECKSFEE 314501492
GLUECKSGRIFF 313208187
ANTHEA 314508285
GLUECKSSTERN 313210781
GRUGA 414550170
ARKANSAS 315104278
GOLDPERLE 310352180
GARDESTERN 311319174
WIESENFREUDE 313223175
GOLDBERG 410169563
FORTUNA 411613765
ADERLASS 310420369
NONA 317564470
GOLDSTERN 310073872
GLORIE 317606170
Na de bronzen medaille van 2008 bij de 6-jarige paarden werd Adorado dit jaar negende bij de 7-jarigen op het Wereldkampioenschap jonge paarden te Lanaken. Hij behoort nu reeds twee jaar tot de beste tien van de wereld. Met deze mooie prestaties op het WK eindigt Adorado zijn palmares als “jong paard”. Voortaan zal hij deelnemen aan de wedstrijden die openstaan voor paarden van alle leeftijden. In 2010 zal hij deelnemen aan verschillende CSI** wedstrijden en zullen de internationale wedstrijden voor dekhengsten (Sires of the World) met stip aangeduid worden. Een deelname aan het BK seniors 2010 is mogelijk, maar is omwille van Adorado’s leeftijd zeker nog geen hoofddoel. In 2011 wordt Adorado negen jaar en kan hij 100% in de topsport ingezet worden. Hopelijk blijft alles goed verlopen en kan hij ook in de toekomst op verscheidene mooie kampioenschappen schitteren.
Naam Geboortedatum
GALLICANTE-W 20/02/2006
GREYBROWN VAN DE LAEREBERG 22/03/2006
GRANDORADO 2/04/2006
GYNARO "R" 23/04/2006
GRANDESSA VAN DE KAZAKKEN 4/04/2006
GORKI VAN SONNEVANCK 4/05/2006
GRANDORADO STS 10/05/2006
GANDI VAN DE KETSE 21/04/2006
GERONIMO PACOLET 25/05/2006
GINDE PACOLET 1/05/2006
GINEA 9/03/2006
GAMBRINUS VD BREEMEERSEN 9/06/2006
GOLDFEE VD BREEMEERSEN 1/03/2006
GIO ADORADO VD BREEMEERSEN 10/05/2006
GINA VD BREEMEERSEN 30/03/2006
GORKI VD BREEMEERSEN 26/03/2006
GOLDSKY VD BREEMEERSEN 22/03/2006
GRISON VD BREEMEERSEN 10/03/2006
GLADDYS VD BREEMEERSEN 27/02/2006
GOLDFEVER VD BREEMEERSEN 6/03/2006
GITANIA VD BREEMEERSEN 5/03/2006
GRANADA VD BREEMEERSEN 25/04/2006
GAUDI VD BREEMEERSEN 28/02/2006
GUCCI VD BREEMEERSEN 10/03/2006
GOYA VD BREEMEERSEN 3/03/2006
GANDI VD BREEMEERSEN 17/04/2006
GAVINO VAN DE KOORNZAK 9/06/2006
GUMMIE VAN DE HARINGSLEDE 9/04/2006
GRANATE VAN DE HARINGSLEDE 28/04/2006
GRIFFIN VAN HET POESTHEMHOF 15/06/2006
GUINNESS 11/06/2006
GAMINE VAN DE RUISENBROEK 3/06/2006
GIRL 29/06/2006
GARGAMEL 15/05/2006
GEBBE 'TER PRUTS' 20/08/2006
GABON MOUNT 7/07/2006
HERMES DU PATRIOTE 20/01/2007
HORTA VAN DE SWYTSWAL 23/03/2007
HACORADO 27/04/2007
HAKIRO 12/03/2007
HURRY VAN DE MEULEWAELE 18/04/2007
HOOVER VAN WAERBEEK 28/03/2007
HOLLYWOOD VAN REGELSBRUGGE 4/06/2007
HOPE VAN DE HEEMSTEDE 1/04/2007
HIRADO VH TRAVEINS 4/04/2007
HIERONYMUS VAN DE BRULOZE 2/05/2007
HERCULES V/D VROMBOUTSHOEVE 3/04/2007
HADOR DE FLETERNE 14/04/2007
HISTOIRE D'AULNE 24/03/2007
HERMELIEN V/D KERKENBULCK 15/04/2007
HOSTARA DE LA BRASSERIE 17/05/2007
HEAVEN-LIGHT 12/04/2007
HILTON VAN 'T GOEDLEVEN 20/05/2007
HOEZO VAN DE HARINGSLEDE 24/03/2007
HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE 16/06/2007
HEIKI VAN DE BRULOZE 4/07/2007
HAYA VD BREEMEERSEN 1/05/2007
HINDE VD BREEMEERSEN 9/02/2007
HANNAH VD BREEMEERSEN 26/03/2007
HOPE VD BREEMEERSEN 14/04/2007
HADDOCK VD BREEMEERSEN D'13 6/03/2007
HAVANA VD BREEMEERSEN 27/03/2007
HORAN TER PRUTS 7/08/2007
HEROINE ADDICT 23/06/2007
HEROINE VAN DE DRENTHOEVE 24/04/2007
INDUN 7/04/2008
INDORADO'S MALIBU 13/04/2008
IDEFIX 14/03/2008
IMOLA 19/03/2008
ISHTAR VAN DE SWYTSWAL 9/05/2008
INDIGO 5/05/2008
IDORINE DE FLETERNE 28/05/2008
IDEALIST VAN DE HARINGSLEDE 5/05/2008
IGOR VAN HET KLEITEHOF 7/05/2008
ITHAKI BREEZE 13/05/2008
INDI TER VELDEKEN 5/07/2008
IRA 10/06/2008
ICE QUEEN VAN DE BREMBOSHOEVE 31/05/2008
ISAURA 13/08/2008
IMPULSIF K DE GARDESTERN 4/08/2008
INCREDIBLE D'15 22/07/2008
IDEALIST 17/07/2008
IMENIKA VD BREEMEERSEN 15/05/2008
INDRA VD BREEMEERSEN 5/06/2008
IMORETTO VD BREEMEERSEN 3/03/2008
ICARUS VD BREEMEERSEN 15/04/2008
IETIE VD BREEMEERSEN 14/02/2008
IDORADO VD BREEMEERSEN 25/05/2008
JADORE 7/03/2009
JOYFULL VAN 'T CEKABRIHOF 29/04/2009
JULISCO 'M' 5/05/2009
JOSQUIN DE LA BRASSERIE 30/04/2009
JE T'ADORE VD GROOTEN DRIESCH 25/04/2009
JENTE VAN HET KLEITEHOF 12/05/2009
JIVAGO 19/05/2009
J'ADORE VAN SONNEVANCK 15/04/2009
JAQAR VAN'T GOEDLEVEN 22/05/2009
J'ADORE VM 11/06/2009
J' ADORE VAN DEN DRIES 18/05/2009
JULIUS 27/05/2009