0
BALPAR DE TREBOX Z
knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be - Deze foto's mogen niet gedownload worden

BALPAR DE TREBOX Z

Z

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be - Deze foto's mogen niet gedownload worden

Geboren op

24/04/2010

Kleur

VOS

Stokmaat

170

Hengstennummer

2266

Fokrichting

Springen

Fokker


Dekstation

C.A.M. VAN DEN OETELAAR BV, DUNGENSESTEEG 779910 , 5482 ZR SCHIJNDEL

BALOUBET DU ROUET 89502905H
GALOUBET A 60011039J
MESANGE DU ROUET
ALME 6650833
VITI
STARTER
BADINE
IBRAHIM
GIRONDINE
NYSTAG
IDA DE BOURGOIN
RANTZAU XX
KAIRONNAISE
BEL AVENIR
PERLE DE NORVAL
CASSANDRA Z Z022698
CARTHAGO 210021987
GARINA
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
LUGANO VAN LA ROCHE
KARINA
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALANDO I 210617974
KERRIN 212110973
LUGANO I 310396354
ADLERFLUT 315938752
FLUGEL VAN LA ROCHE
QUANTINA
Baloubet de Rouet is een legende in de springsport. Hij heeft een glansrijke carrière achter de rug onder het zadel van Rodrigo Pessoa. Hij won verschillende Grand Prix wedstrijden, wereldbekerfinales en hij werd in 2004 Olympisch kampioen in Athene. Van hem zijn er menig hengsten goedgekeurd in verschillende stamboeken, waaronder de BWP ambassadeur Skippy II. Met zijn producten prijkt hij op de eerste plaats in de stallion ranking van de WBFSH 2012-13 jumping. Ook langs moederszijde voert Balpar de Trebox Z prima springgenen. Zijn grootvader Carthago presteerde internationaal onder het zadel van Jos Lansink. Maar ook Carthago’s nafok doet het uitstekend en brengt hem op een 22ste plaats in de WBFSH ranking 2012/13. In de volgende generaties zijn de BWP stamvaders Lugano van La Roche en Flügel van La Roche terug te vinden. Balpar de Trebox Z is een moderne bloedgemaakte hengst met veel uitstraling. De hals heeft voldoende lengte. Hij staat mooi in de verhoudingen en heeft een sterk middenstuk. Het beenwerk is hard en met veel ras. De gewrichten mochten wat royaler zijn. In het achterbeen is hij wat recht gesteld. In de stap mist hij wat ruimte en plooiing in het achterbeen. Hij draaft niet zo ruim, maar met veel lossigheid. Op de harde bodem beweegt hij in de goede vorm, maar niet ruim. De galop is goed gesprongen. In vrijheid ontpopt hij zich tot een goede springer. Hij heeft een goede reactie op de sprong en springt goed door het lichaam. Hij toont veel vermogen. Onder de ruiters heeft Balpar de Trebox Z veel looplust en laat hij een goede indruk na. In de stap en draf heeft hij een goede bewegingsvorm, maar mist hij ruimte. Hij galoppeert ruim met veel souplesse en evenwicht en hij kan makkelijk schakelen. Onder het zadel heeft Balpar de Trebox Z goede reflexen en kan hij goed bukken op de sprong. Wel kon hij zijn sprong achteraan mooier afaken.Hij toont vermogen. Balpar de Trebox Z is een getalenteerde springer die het uitstekende springbloed van Baloubet du Rouet in de BWP springfokkerij brengt. Info moeder: Cassandra Z, °2002, 169cm (merrierapport opgemaakt in 2014) Bij het opstellen van het merrierapport was deze merrie hoogdrachtig. Zij staat voldoende in het rechthoekmodel. Zij heeft een goede bovenlijn en veel bespiering. In het kruis is zij iets klassiek. Het beenwerk is correct gesteld en zij heeft veel bot. Haar stap was soepel en voldoende ruim. De draf was niet te beoordelen.
Naam Geboortedatum
PASCHA 6/04/2015
POPEYE VAN DE NACHTEGAELE 14/05/2015
PALBAR M 18/04/2015
PALOUBET VH MOLENHOF 4/06/2015
PANDORA VG 12/06/2015
PRINGLES M 11/06/2015
PYRENKA VAN DE TJOCAHOEVE 15/05/2015
PIEN VAN DE VRUNTE 3/07/2015
PORTHOS 21/05/2015
PIAFF E 8/08/2015
POKER FACE 15/05/2015