0
BALOUCASH V/D HUNTERS
knipsel

BALOUCASH V/D HUNTERS

HAN

knipsel

Geboren op

14/03/2013

Kleur

BRUIN

Stokmaat

174

Hengstennummer

2427

Fokrichting

Springen

Fokker

DIETER SMITZ

Dekstation

NV L.V.S.HUNTER'S STOETERIJ, SINT-PIETERSSTRAAT 765413 , 8970 POPERINGE

BALOU DU ROUET 331331099
BALOUBET DU ROUET 89502905H
GEORGIA 330567595
GALOUBET A 60011039J
MESANGE DU ROUET
CONTINUE 330276190
GEORGETTE II 330874384
ALME 6650833
VITI
STARTER
BADINE
CONTENDER 210023884
FELICI 330545183
DOMINO Z 311929876
GEORGETTE 310868881
CHISBY 316816504
CASHMAN 310278689
WHISBY 330745787
CONTENDER 210023884
ARGENTINA 313310179
ARGENTINUS 313302680
WALLITA 330053972
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
ARGENTAN 310415867
WEINBRISE 317121167
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
BALLYBOY XX
WALDETTE 3 338389465

Informatie moederlijn :

1° MOEDER :  Chisby

    Nakomelingen : Baloucash v/d Hunters ( Balou du Rouet ), gekeurde hengst - Dollar Cash ( Dollar

    du Munier ), Jump. 1m50

2° MOEDER : Wisby, Jump. 1m40

3° MOEDER : Wallita

AANVERWANTE HENGSTEN : Fortinbras ( For Pleasure ) - Incolor ( Indoctro ), Jump. 1m45

AANVERWANTE SPORTPAARDEN : Antateres ( Argentinus ), Dr. Int.I - Cardento ( Indoctro ), Jump.

    1m30 - Fugato ( Figaro ), Jump. 1m35

Beoordeling moeder : Chisby, °2004, 1m64

Score opname hoofdstamboek Hannover 2008 (schaal op 10) :

Hoofd - 7, Hals - 7, Schoft  - 6, Kader - 7, Voorbenen - 7, Achterbenen – 7

Type ras en geslacht - 7, Lichaamsbouw - 7, Correctheid bewegingen - 7, Souplesse en Impuls -  7, Stap – 7, Algemene indruk en ontwikkeling  – 7 

ð Totaalscore : 7/10

Type :

Baloucash v/d Hunters is een royaal ontwikkelde hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij kan iets meer snit hebben. De hals heeft veel lengte, maar is zwaar gespierd. Hij heeft veel verdiep. De schoft-schouderpartij is goed ontwikkeld. De lendenpartij kan beter aangesloten zijn. Hij heeft een lange broekspier.

Beenwerk :

Het beenwerk is sterk ontwikkeld. De beenstanden zijn correct. De hoeven zijn groot. Hij heeft goede lengte in het beenwerk.

Bewegingen :

De stap is voldoende ruim. In draf heeft hij ruimte maar mag hij meer stuwen. De galop is ruim en voldoende soepel. Op de harde bodem missen zijn bewegingen wat afdruk.

Springen in vrijheid :

In vrijheid springt hij met een goede ingesteldheid. Hij kan iets meer uit de schouder springen. De voorbeentechniek en ruggebruik zijn voldoende. Hij toont voldoende vermogen.

Rijden onder het zadel :

Onder het zadel is Rittigkeit goed. De looplust is middelmatig tot goed. Hij kan meer activiteit hebben in de bewegingen. De stap en draf zijn voldoende ruim maar met gewone afdruk. De galop is ruim maar wat zwaarmoedig.

Springen onder zadel :

Bij het springen onder het zadel mist hij wat reactie. De voorbeentechniek is voldoende. Het lichaamsgebruik is voldoende, maar hij toont wat weinig kracht en hij landt wat zwaar na de sprong.

Baloucash v/d Hunters werd in 2016 goedgekeurd in Hannover. Het is een robuuste hengst die kader en maat kan meegeven.

 

 

 

Naam Geboortedatum
REBELLE VAN DE STOOKTE 28/04/2017
RAIN FACE VAN DE DREEF 12/05/2017
RIPLEY DE BALOUCASH 22/05/2017
RICARDO VAN DE KATTENBERG 30/03/2017
BELLISIMA VAN JONCKHOEVE Z 9/05/2017
RIHANNA VAN DE HUNTERS 18/04/2017
REVE DE MOI 3/07/2017
RAZZIA VAN DE HUNTERS 8/04/2017
SUNDANCE VAN HET LEIEDAL 4/05/2018
STAR VAN DE SWALHOEVE 9/06/2018
SAVANNA VAN DE HUNTERS 3/05/2018