0
AARON 05.04276
knipsel

AARON 05.04276

WPN

knipsel

Geboren op

11/04/2005

Kleur

DONKERVOS

Stokmaat

169

Hengstennummer

1977

Fokrichting

Dressuur

Fokker


Dekstation

LOUIS LIVENS, SINGEL 264551 , 2550 KONTICH

FLORENCIO 411716999
FLORESTAN I 435126286
WALESSA 413103492
FIDELIO 310120178
RAUTE 430531179
WELTMEYER 314403584
PIRELLI 318014287
FURIOSO II 330433665
LAURA 318003273
RHEINGOLD 430053774
GODE 430056171
WORLD CUP I 314510477
ANKA 314702676
PIK BUBE II 314601275
WALDRUN 310832082
DANIELLE 85.6155
RECORD 229
WHINNY 80.4034
KOMEET 60
MULANA 9799
JASON 44
SONDA 22154
SABLE SKINFLINT XX
UHRENDORF 210306000
RUSHING WATER XX
HULANA 2621
TALISMAN XX
BERDONNA 28094
HEIDELBERG 3360 (EX LARGO)
NONDA 11831

De vader van Aaron, Florencio werd in 2002 gekeurd in Oldenburg en staat in de lijst van de Duitse dressuurhengsten op een verdienstelijke vijfde plaats met een index van 164 – 80%. Deze Florencio won als vijfjarige de Pavocup in Nederland met Hans Peter Minderhoud en werd in 2004 en 2005 wereldkampioen te Verden. Zijn moeder Danielle was actief op niveau M2. Zij stamt af van de Nederlandse fokfamilie 446 die ook de hengsten Garonco ( v. Jasper ) en Ravel V ( v. Ferro ) leverde. Uit deze lijn komen zowel internationale springpaarden ( bv. Giorgio – v. Tolbert en Kinando K – v. Faram ) als dressuurpaarden die op nationaal niveau lopen ( bv. Hoya – Rex Magna XX en Taranco – v. Royal Dance ). Aaron is een goed ontwikkelde hengst, met een mooi front en een lange goedgevormde hals. In het middenstuk kon hij wat sterker zijn en in de achterhand is hij nogal rond gespierd. Het beenwerk is hard. Links voor is hij wat Frans gesteld en achteraan staat hij wat gebogen. De hoeven zijn veeleer smal. De stap is vlot en met ruimte. Hij draaft ruim, goed bergopwaarts en met goede stuwing. Op de harde bodem stapt en draaft hij voldoende. De galop is ruim maar kon meer gesloten zijn. In vrijheid sprong hij voldoende. Onder het zadel gaf hij een goed beeld, maar de ruiters mistten wat aanleuning. De stap is voldoende ruim. In de draf neemt hij goede ruimte vooraan en is hij voldoende krachtig. In de galop is ruim maar zou hij de achterhand wat sneller moeten bij plaatsen.

Naam Geboortedatum
JURA 17/03/2009
JOYCE VAN DE WITTEMOERE 14/04/2009
JAARON 7/04/2009
JARNO VAN 'T APPELDIJK 7/05/2009
J' ADORE 20/05/2009
JUNICO 7/06/2009
KORRIGANE VAN D'A 8/05/2010
KOHANI VAN 'T OOIEVAARSNEST D'17 28/05/2010
KALISO VH VLEMINCKXHOF 4/06/2010
KING PEPERMUNT D'14 13/05/2010
KARO VAN 'T MEULEKEN 5/05/2010
KING SINCLAIR VD PRONKENBERG 10/05/2010
KING KOLIBRI VD PRONKENBERG 28/04/2010
KHARTAGO VD PRONKENBERG 28/05/2010
LARA 3/03/2011
LANCELOT 5/04/2011
LIVIGNA V/H DENNENBOS 11/04/2011
LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12 6/05/2011
LADY VAN 'T SCHOOR 10/05/2011
LEOPOLD 8/05/2011
MY LADY VAN DE WAFELHOEVE 19/03/2012
MISS NESSIE VAN 'T HOVERHOF 19/03/2012
MINERVA VAN DEN EIK 14/02/2012
MONTANA 14/04/2012
M VAN HET BLOMMERSCHOT 6/05/2012
NARINA 19/03/2013
ODE VAN DEN EIK 25/03/2014
ODENSE VAN DE PRONKENBERG 14/04/2014
ARAGON 430045611 20/06/2011
QAARON VAN DE PRONKENBERG 17/04/2016
RICARDO V/D PRONKENBERG 7/05/2017