knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

ELDORADO VAN DE ZESHOEK

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Né(e) à

06/22/2004

Couleur

bruin

LBL_STOKMAAT

175

Nombre de studbook

1925

Direction d'élevage

Saut

Éleveur

PAUL MERCKX
STEKENE

Station de monte

TEAM NIJHOF , KULSDOM 9 , 7274 EG GEESTEREN, Nederland

info@team-nijhof.com

/31545481259

CLINTON 210236093
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
RANTZAU XX
QUENOTTE
CAPITOL I 210615475
KUERETTE 210209573
MONTANUS 210079972
EMITA 210451968
LANDGRAF I 210391966
BRIKSCHA 216578565
BIJOU ORAI
TOULON
RAMOURAI
HEARTBREAKER 89.4335
NIKITA
CALYPSO III 210048277
NIMFE
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
JOKINAL DE BORNIVAL
HAYLAND-L
COR DE LA BRUYERE
TABELLE 210292103
LATANO 210180185
LIVIA
Eldorado van de Zeshoek is de zoon van ambassadeur Clinton, die in de Belgische indexenlijst genoteerd staat met een GSI van 113,9 – 0.96. Eldorado van de Zeshoek heeft ook een prima moederlijn. Zijn moeder Bijou Orai, die verkocht werd aan Hubert Bourdy, werd als zesjarige vijfde in het Franse Kampioenschap te Fontainebleau. Zijn grootmoeder Ramourai bracht nog andere prestatiepaarden : Valdorai ( v. Ahorn Z ) eindigde als zevenjarige 3° in de troosting van het WK van Jonge Paarden en heeft momenteel een internationale carrière in Zwitserland met amazone Jessy Putallaz. Chamourai ( v. Carthago ) werd als vijfjarige 9de in het Belgisch Kampioenschap te Gesves en verhuisde naar de stallen van Michel Hécart voor verdere opleiding. Eldorado van de Zeshoek, kampioenhengst BWP 2007, lost dit jaar wel de verwachtingen in. Eldorado van de Zeshoek is goed ontwikkeld. Het is een hoogbenige hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij kon wat meer front hebben. Het beenwerk heeft veel bot en is goed gesteld. Zijn stap is goed. In de draf heeft hij ruimte en afdruk, maar kon hierbij wat meer bergop lopen. Op de harde bodem stapt hij wat smal, zijn draf is correct. De galop is ruim. Hij toont bij het vrijspringen goede reflexen op de sprong. Hij springt met goede techniek en vermogen. Onder het zadel is hij aangenaam te rijden en toont hij veel kwaliteit. Hij heeft een prima stap en draf en galoppeert met veel kracht. Bij het springen onder het zadel toont hij opnieuw techniek en vermogen, maar laat zich wat moeilijk aanrijden op de sprong.
Nom Date de naissance
JANABELLE 14/05/2009
JASMIN VAN DE NOORDHEUVEL 26/05/2009
JOLGA VAN WWW.OLLAND.BIZ 15/05/2009
JAZZ MUSIC 2/08/2009
JERICHO VAN DE ZESHOEK D'14 20/05/2009
JELLA VAN 'T KATHOF 20/06/2009
JIGGIE D'ORANGE 24/03/2009
JOLI JUMPER 13/05/2009
JEOPARDY E 26/05/2009
JUST ON TIME 3/07/2009
JOYCE PROVA 6/06/2009
JESAJA 7/05/2009
JACOPO 28/05/2009
JENNATRICE DW 29/03/2009
KWANTRO 26/03/2010
KOBALT VAN DE SOLLENBERG 23/03/2010
KORALDINA 13/04/2010
KARAAT VAN DE DOPHEIDE 22/05/2010
KELTON 10/06/2010
KADANZ VAN 'T ZWAENENVELD 13/06/2010
KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG 16/06/2010
KIRR ROYAL VAN DE HAZENHOEK 26/05/2010
KELDORA VAN DE ZESHOEK 20/05/2010
KAZAN VAN HET GROENE DAK 18/05/2010
JUST TE DREAM 8/06/2009
JOLENE 3/04/2009
KLAIR 5/06/2010
JEUNESSE 15/06/2009
KRIMSON.E 10/07/2010
KJENTA OURAI 3/06/2010
JAPATERO VDM 20/05/2009
KILLER QUEEN VDM 3/06/2010
KONTADOR VDM 1/06/2010
KEROUAC VAN 'T WELTHOF 22/03/2010
KATLA E 27/05/2010
KIARA D 24/05/2010
LUNA VAN HET ROELHOF 10/05/2011
LAIKA VAN HET ROELHOF 8/05/2011
LINCOLN VAN DE RAVERSHOEK 16/04/2011
L'ESPERANZA VAN D'AVRIJE 27/05/2011
LERMUS VAN HET WEYENSHOF 26/05/2011
LOVELY VAN DE BUNDERHOEVE 20/05/2011
K - EL PRADO TIBRI 1/06/2010
LANEFFA VT HAZELARENHOEKJE 10/06/2011
LOTUS VAN D'ABELENDREEF 1/05/2011
LESTER V/D NOORDHEUVEL 30/06/2011
LOWELINESS VAN DE HEMELSESCHOOT 4/04/2011
LANCOME TER SPELONCK 20/06/2011
LENNOX VAN DE ZESHOEK 20/06/2011
LEONARDO VAN DE DREEF 26/05/2011
LAZLOV E 13/06/2011
LA BIJOU D'ORAI V/H SCHANSHOF 15/07/2011
KISS THE MUSIC 13/06/2010
LUCIFER VAN DE MALTAHOEVE 20/07/2011
LOU LOU D'EMMA 21/05/2011
LESTE D'EMMA 15/05/2011
LUME-DEUX DU PRINTEMPS 31/05/2011
LAFAYETTE L 3/04/2011
LESSINA VAN ORSHOF 15/05/2011
L'DORADO "D" D'16 22/04/2011
LADY GOLDIKA "D" 18/05/2011
LATINA "D" 11/05/2011
MINERVA, ELDORADIAN QUEEN 15/04/2012
MAXIMUS K 3/05/2012
MOONLIGHT VAN DE STATIONSHOEVE 6/05/2012
MAITRESSE D'OR 20/04/2012
MASCALINO 17/05/2012
MAYSTRO VT HAZELARENHOEKJE 28/05/2012
MORGANA VAN DE LOOISE HEIDE 7/05/2012
MALIBU BELLIMMO 15/03/2012
MAKE MY DAY PACOLET 3/06/2012
MASQUERANO VAN 'T NIEF GEEL 20/06/2012
MELDORADA VAN HET SCHANSHOF 10/04/2012
MOUSTY 15/04/2012
MEPHISTA VAN DE ZELM 26/04/2012
MORRIS V/H BROUWERSHOF 13/05/2012
MILLE DORADO VAN DE CLAEVERVALLEI 17/07/2012
MIKA 8/07/2012
MARCUS AURELIUS MxL 26/05/2012
MAX TRIPLE-S 1/05/2012
MORRIS HORTA 8/06/2012
MIKADO VAN D'ABELENDREEF 3/05/2012
MEREL VAN DE LOVERHOEK 17/05/2012
L 'DORADA - V 21/06/2011
MIRTHE VAN HET MOLENHOF 13/04/2012
NIRELLA QUALITY 6/04/2013
NILTON VAN HET SCHANSHOF 7/04/2013
NIBALI VAN DE HEEMSTEDE 23/05/2013
NEO DL 9/05/2013
NIK NAK DV 7/04/2013
NO DOUBT 14/04/2013
NOVARA VAN DE LOOISE HEIDE 2/05/2013
NEWSFLASH VAN OVERIS 26/04/2013
NIGEL VAN OVERIS 14/04/2013
OKIDO DU GENTRY 23/03/2014
OBERON VAN 'T LOHOF 13/05/2014
NAOMI VAN DE WIJVERS 15/04/2013
ODETTA VAN DE BARLEBUIS 10/05/2014
OPIUM VAN DE KRIEKENBERG 4/06/2014
LERADO VAN HET GEVAHOF 20/04/2011