knipsel

CARACILLO DI CANTERO

HOL

knipsel

Né(e) à

05/13/2006

Couleur

bruin

LBL_STOKMAAT

167

Nombre de studbook

2025

Direction d'élevage

Dressage

Éleveur


Station de monte

, , ,

CRACKER JACK 421000216601
CARETINO 210242583
DESIREE V 321210046889
CALETTO II 210093778
ISIDOR 210038272
LORD 210394067
ULLA IV 321210086482
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406667
METELLUS 210397268
CORBALA 210381703
LADYKILLER XX
VIOLA 210312961
CANTARES 210019577
JULIANE II 321210108272
LORANDA V 321210056996
LINARO 210068189
SONETT 321210125480
LANDGRAF I 210391966
TAMARA 210140581
FARNESE 210380460
JESSIKA I 321210039072
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
CALYPSO II 210610574
FIRST LADY 210480803
FAEHNRICH 210370753
ANNELIES 210025303
METELLUS 210397268
DULDIGE 210403303
Zijn vader Cracker Jack werd in 2003 reserve Sieger op de hengstenkeuring in Holstein. Hij werd in 2006 en 2007 geselecteerd voor het Bundeschampionat in Warendorf. Met Thomas Voss springt hij momenteel S en behaalde hij een Jahrgewinnsumme van 1738 euro. Uit zijn eerste jaargang komt het dressuurpaard Calimero dat op de CHIO sales Aachen als elite dressuurpaard werd verkocht. Zijn moeder komt uit de Stamm 890. Zijn overgrootmoeder Jessika is terug te vinden in de pedigree van de internationale springpaarden Cezanne ( v. Claudio ) en Corinesse (v. Coriolan ) en hengsten Common Sence ( v. Cash and Carry ) en Aljour (v. Aljano ). Jessika’s volle zus Maltia staat als 2° moeder genoteerd van verschillende nationale en internationale spring- en dressuurpaarden. Caracillo di Cantero is een moderne goed bergop gebouwde hengst die nog wat jeugdig en smal aandoet. Hij heeft een aansprekend hoofd en een mooie gemaakte hals. In de bovenlijn is hij voldoende gesloten. Het beenwerk is hard en droog, maar iets fijn. In de stap is de ruimte voldoende, maar kon hij zich wat meer ontspannen in de bovenlijn. De draf is ruim en lichtvoetig, het gebruik van het achterbeen kan wat actiever. Op de harde bodem stapt hij eng vooraan en draaft hij met goede afdruk. De galop is goed gesprongen en ruim. Bij het vrijspringen houdt hij het hoofd hoog en mist hij afdruk. Onder het zadel geeft deze driejarige hengst de ruiters een goed gevoel en laat hij zich goed bewerken. In de stap neemt hij voldoende ruimte, maar is hij vooraan iets zwaaiend. In de draf is hij ruim, maar kon hij wat meer tot dragen komen. Hij galoppeert goed bergop, dynamisch en ruim. De laatste dag van de derde fase was hij meer gespannen en had hij meer moeite om zijn evenwicht te bewaren en miste hij nog kracht in de bewegingen.