knipsel

CAMBIO 421000159005

HOL

knipsel

Né(e) à

04/05/2005

Couleur

donker bruin

Nombre de studbook

2185

Direction d'élevage

Saut

Éleveur


Station de monte

VAN DIJCK MARC, VELDSTRAAT 168 , 1880 NIEUWENRODE, Belgie

nieuwenhof168@gmail.com

015/71.52.72 0475/268.151

CON CAPITOL 210153899
CONTENDER 210023884
IRINA B 210198594
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
CAPITOL I 210615475
ELITE VI 210320390
COR DE LA BRUYERE
TABELLE 210292103
RAMIRO 210389565
CITA 317326966
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
LANDJUNKER II 210032486
SOJA 210101780
PIANA-JOENNA 421000084800
QUINAR 210203495
L-CHARIFA C 210137996
QUIDAM DE REVEL
ADELE 210059686
CONCERTO II 210171892
GINA LASSAYA 210171992
JALISCO B 75000588W
DIRKA
ALOUBE 310196579
UNA CORDA 210016782
CONTENDER 210023884
BAGINA 210023287
LEONID 210191388
A-SWEET NINA 210092186
Cambio was in 2011 aan het werk te zien met de stalruiter Yves Vanderhasselt. Zij traden aan in wedstrijden voor zesjarigen en in parcoursen van 1.20 tot 1.30m. Hierbij reden zij verschillende keren dubbel nul rond. Cambio heeft als vader de overleden Con Capitol die in 2001 werd gekeurd in Oldenburg. Hij behaalde op zijn 30-dagentest een hoge springscore van 9.4. Hij was actief tot in de springklasse M. Hij heeft een springindex ZW van 135-89. Zijn moeder Piana-Joenna stond met Nisse Lüneburg meermaals vooraan geklasseerd in CSI 4* en 5* wedstrijden en heeft een LGS van maar liefst 16.773€. Zij komt uit de Holsteiner stam 4956 waaruit tal van internationale toppers komen zoals Capital W ( v. Capitol ), Goliath ( v. Capitol ) en de gekeurde Conan Z ( v. Concreto II). Deze twee laatste werden ook uitgebracht door Marc Van Dijck. Cambio’s grootmoeder L-Charifa C is tevens de volle zus van de hengst Conterno. Deze Cambio is een grootramige hengst die ondanks zijn maat goed in de verhoudingen staat en sportief gemaakt is. Hij beschikt over veel front. Hij is goed gespierd in de bovenlijn. Zijn fundament heeft veel bot en is correct gesteld. De stap is gewoon. In de draf heeft hij ruimte en tact, maar kon hij iets sneller zijn in het achterbeen. Op de harde bodem stapt hij vooraan wat nauw en draaft hij met voldoende ruimte en afdruk. Onder het zadel liet hij zich goed rijden. De stap en draf zijn voldoende, maar iets op de voorhand. De galop is ruim en sterk. Bij het springen onder het zadel was hij bij de eerste voorstelling wat bang en onregelmatig. Op de laatste dag van de derde fase liet hij wel zijn springkwaliteiten zien. Hij springt goed van de grond, maar kon soms iets meer doorspringen. Hij lijkt over veel vermogen te beschikken. Zijn grootramigheid en goed vermogen lijken geschikt om te combineren met merries met wat min kaliber. Info moeder : Piana-Joenna, °2000, 1.67m Score Holstein LP-S*L ( schaal op 10 ) : Type – 7, Bovenlijn – 6, Correctheid voorbenen – 7, Correctheid achterbenen – 7, Stap – 6, Draf – 6, Galop - 8
Nom Date de naissance
NICADILLY EDC 8/04/2013
NOVA VAN DE ROOBAERT 22/03/2013
NOUGAT DES SOURCES 4/04/2013
NABUCCO JK 12/05/2013
NOSTALGIE VAN DE DEKSHOEVEN 30/05/2013
NICKY NOBEL VAN STAL CIPA 22/05/2013
NANDO VD WITHOEVE 17/02/2013
NO LIMIT 12/04/2013
NIRVANA M.L. 13/05/2013
NANA NOIR VDS 15/05/2013
NIKITA VAN 'T STEENEIK *** 5/06/2013
NOOMA 6/05/2013
OLA ROCKET 3/05/2014
OOPS IDIA 3/04/2014
ORATINA 3/05/2014
OH MEDOC 5/04/2014
OLIEN VD WITHOEVE 19/03/2014
OBAMA VD WITHOEVE 13/05/2014
OTARINI VAN DE VLASPUT 19/05/2014
ORTIZ 27/07/2014
OBRIGADA URIELLE V/H HEIKANTHOF 27/06/2014
OETZI VANT PLATT 19/06/2014
OILILY FOR PLEASURE 23/05/2014
PHIL VAN DE MOTTELHOEVE 27/03/2015
PABLO 30/04/2015
PIRLO 2/06/2015
PICKWICK VD WITHOEVE 25/07/2015
QUEVARO VAN 'T FLIEREN 4/04/2016
QUOOL 29/06/2016
QALIPPO 15/06/2016
QUATTRO D'AMOUR 10/05/2016
QUEEN JULIE VD BISSCHOP 16/06/2016
QAMAR "H" 9/06/2016
QUINN D'IMPDE 4/07/2016
ODIN 13/05/2014
QUE PASA 7/05/2016
CANNON 10/05/2016