knipsel

LOUIS TER KWINCKE 201603881

knipsel

Born on

26/05/2016

Color

DONKER BRUIN

LBL_STOKMAAT

176

Studbook number

2626

Breeding direction

Dressage

Breeder

A.J.L. SLIPPENS

Stud farm

HENGSTENH. DEN HOORN- A. BEKKERS EN C.A.M. VAN DEN OETELAAR, STERREBOS 7 , 5491 TL SINT OEDERODE, Nederland

nfo@arjanbekkers.nl

0031620006847

EASY GAME 90081903
GRIBALDI 09701693
EVITA XII 093267498
KOSTOLANY 90303485
GONDOLA II 090692172
SCHWADRONEUR 343
ELICA 093461392
ENRICO CARUSO 90107578
KAPSTADT 90022480
IBIKUS 090027567
GLORIA VI 090469468
AROGNO 090166476
SCHWALBENBURG 090823575
CANNON ROW XX
ELITE 093059483
D'EERD TER KWINCKE 000801852
DAMON HILL 410557400
ROXANE 98.03255
DONNERHALL 330887081
ROMANZE 410971695
FLEMMINGH 87.8107
CATHARIN 84.6708
DONNERWETTER 311812177
NINETTE 330025576
RUBINSTEIN 410666986
PIA 410372088
LACAPO 210061580
TEXAS 210120281
SULTAN 279
WAREINA 80.5247

For French and English scroll down

Informatie moederlijn:  

1° MOEDER: D’eerd ter Kwincke, Elite EPTM-(Dr) Prok D-OC KWPN           

2° MOEDER: Roxane, Elite Pref. Prest. Sport-(Dr) D-OC KWPN, Dr. Z2 Nl.

Nakomelingen: Johnson (Jazz), gekeurde hengst, Dr. Int. Grand Prix - Grazia Begijnhoeve (Charmeur), Dr. Z2 Ned. - Caprice (Dayano), Dr. Z1 Ned. - Djo ter Kwincke (Jazz), Dr. Z2 Ned. - Detroit (Washington), Dr. Z1 Ned.

3° MOEDER: Catharin, Keur Pref. KWPN

Nakomelingen: Lorain (Goodtimes), Dr. Z1 Ned. - Unlimited (Goodtimes), Dr. Z1 Ned.

AANVERWANTE HENGSTEN: Just For You (Uthopia) - Drakdream (Donnerhall), Dr. Inter.II Dui. - Fuerst Frederik 2 (Fuerst Heinrich), Dr. Int. Inter.I

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Everton (Tango), Dr. LT Ned. - Zoran’s Vita Nova (San Remo), Dr. LT Ned. - Adventure Veluw (Hero), Dr. LT Ned.

 

Beoordeling moeder: D’eerd ter Kwincke, °2008, 165 cm

Score aanlegtest 2011 KWPN (schaal op 10):

Stap – 7, Draf – 7.5, Galop – 8, Souplesse – 7.5, Houding en balans – 7, Rijdbaarheid en bewerkbaarheid – 8, Aanleg als dressuurpaard – 7.5, Totaal: 75/100

-----

Information lignée maternelle:  

1° MÈRE: D’eerd ter Kwincke, Elite EPTM-(Dr) Prok D-OC KWPN   

2° MÈRE: Roxane, Elite Pref. Prest. Sport-(Dr) D-OC KWPN, Dr. Z2 Nl.

Descendants: Johnson (Jazz), étalon admis, Dr. Int. Grand Prix - Grazia Begijnhoeve (Charmeur), Dr. Z2 Ned. - Caprice (Dayano), Dr. Z1 Ned. - Djo ter Kwincke (Jazz), Dr. Z2 Ned. - Detroit (Washington), Dr. Z1 Ned.

3° MÈRE: Catharin, Keur Pref. KWPN

Descendants:     Lorain (Goodtimes), Dr. Z1 Ned. - Unlimited (Goodtimes), Dr. Z1 Ned.

ÉTALONS CONNEXES: Just For You (Uthopia) - Drakdream (Donnerhall), Dr. Inter.II Dui. - Fuerst Frederik 2 (Fuerst Heinrich), Dr. Int. Inter.I

CHEVAUX DE SPORT CONNEXES: Everton (Tango), Dr. LT Ned. - Zoran’s Vita Nova (San Remo), Dr. LT Ned. - Adventure Veluw (Hero), Dr. LT Ned.

 

Évaluation mère: D’eerd ter Kwincke, °2008, 165 cm

Score test d'aptitude 2011 KWPN (échelle sur 10):

Pas – 7, Trot – 7.5, Galop  – 8, Souplesse – 7.5, Position et équilibre 7, Aptitude face à être monté et le travail  – 8, Prédisposition comme cheval de dressage – 7.5, Total: 75/100

-----

Information dam line:  

1° DAM: D’eerd ter Kwincke, Elite EPTM-(Dr) Prok D-OC KWPN    

2° DAM: Roxane, Elite Pref. Prest. Sport-(Dr) D-OC KWPN, Dr. Z2 Nl.

Offspring: Johnson (Jazz), approved stallion, Dr. Int. Grand Prix - Grazia Begijnhoeve (Charmeur), Dr. Z2 Ned. - Caprice (Dayano), Dr. Z1 Ned. - Djo ter Kwincke (Jazz), Dr. Z2 Ned. - Detroit (Washington), Dr. Z1 Ned.

3° DAM: Catharin, Keur Pref. KWPN

Offspring:           Lorain (Goodtimes), Dr. Z1 Ned. - Unlimited (Goodtimes), Dr. Z1 Ned.

RELATED STALLION: Just For You (Uthopia) - Drakdream (Donnerhall), Dr. Inter.II Dui. - Fuerst Frederik 2 (Fuerst Heinrich), Dr. Int. Inter.I

RELATED SPORT HORSES: Everton (Tango), Dr. LT Ned. - Zoran’s Vita Nova (San Remo), Dr. LT Ned. - Adventure Veluw (Hero), Dr. LT Ned.

 

Evaluation dam: D’eerd ter Kwincke, °2008, 165 cm

Score performance test 2011 KWPN (at scale 10):

Walk – 7, Trot – 7.5, Canter – 8, Suppleness – 7.5, Self-carriage and balance – 7, Ridebility and workability - 8, Talent for dressage – 7.5, Total: 75/100