knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

INAR C

BWP

knipsel
Dirk Caremans - © www.caremans.be

Born on

04/01/2008

Color

bruin

LBL_STOKMAAT

174

Studbook number

2229

Breeding direction

Jumping

Breeder

YEGUADA CAMPOS
TALLAVEIRA DE LA REINA

Stud farm

, , ,

QUIDAM DE REVEL
JALISCO B 75000588W
DIRKA
ALME 6650833
TANAGRA
NANKIN
ONDINE DE BAUGY
IBRAHIM
GIRONDINE
FURIOSO XX
DELICIEUSE
FRA DIAVOLO XX
CONSTELLATION
HARPHORTAS XX
NADINE
OPERETTE III 210312499
CANDILLO 210080193
ADELE 210059686
CASSINI I 210021688
DESY 210171489
ALOUBE 310196579
UNA CORDA 210016782
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
GRUNDYMAN XX
TEXAS 210120281
ALME 6650833
GOTENDIRNDL 317062167
CALYPSO I 210603473
FLOTTE 210478203
Inar C is een zoon van Quidam de Revel die zelf tijdens de Olympische Spelen van Barcelona een knappe vierde plaats behaalde. Met zijn nakomelingen is hij op een zevende plaats terug te vinden in de WBFSH stallions ranking 2011-2012, waarin ook zijn zonen Nabab de Reve, Quinar, Quite Easy,… zijn opgenomen. Zijn moeder Operette III komt uit de Holsteiner stam 1020. Zij is de moeder van het internationale springpaard Corcega la Silla ( v. Casall ) van Rolf Goran Bengtson, Quindero ( v. Quintero ) die S springt in Duitsland en in 2011 goedgekeurde Clarucci C ( v. Clarence ). Zijn moeder is tevens de halfzus van de hengst Quinar ( v. Quidam de Revel ), die op een 98ste plaats staat in de WBFSH hengstenlijst 2011/12. Inar C staat goed in het rechthoekmodel, maar is iets neerwaarts gebouwd. De hals is lang maar iets horizontaal gericht. Hij is zeer hoogbenig. Zijn fundament is fijn, maar kon wat correcter zijn. De stap heeft weinig ruimte en hij brengt hierbij de achterhand weinig onder. Ook de afdruk in de draf is beperkt. Op de harde bodem gaat hij achteraan open en beweegt hij met weinig stuwing. Onder het zadel werkt Inar C goed mee met de ruiters en geeft hij hen een goed gevoel. De stap en draf zijn beperkt in ruimte en afdruk. Hij galoppeert goed door het lichaam, maar iets op de voorhand. Bij het springen onder de man gebruikt hij zich goed. Hij laat een goede techniek zien en hij zwaait achteraan goed uit. Hij toont veel vermogen. In Inar C zit het beste Franse en Holsteiner bloed verenigd, dat garant staat voor goede springkwaliteiten. Info moeder : Operette III, ° 1999, 1.68m Score Holstein LP-S*L ( schaal op 10 ) : Type – 7, Bovenlijn – 7, Correctheid voorbenen – 7, Correctheid achterbenen – 7, Stap – 7, Draf –7, Galop - 7
Name Date of birth
OURIA D'AU CERFS 5/05/2014
OBEL'X 29/05/2014
ONLY V/H STUYVENBERGHOF 3/05/2014
OLILLY VAN ' T HEIDEHOF 22/04/2014
OCEANNE D'AMOUR 17/04/2014
O - PILONAR - V.H. 2/05/2014
OBELIX V/'T DAUWHOF 16/05/2014
OTHELLO V/'T DAUWHOF 17/05/2014
ORIVITO V/'T DAUWHOF 30/05/2014
OTHELLO VAN 'T GEBERGTE 20/04/2014
ORFEO 16/04/2014
OTHELLO DxE 23/06/2014
ONARO "D" 30/04/2014
ORELIA VD WATERINGHOEVE 20/04/2014
OLIVIA VAN HET EELSHOF 20/04/2014
OROBI VAN HET EELSHOF 1/06/2014
OONA DE REVE 15/07/2014
OCTOPUS E 16/05/2014
OLIVETTI 25/04/2014
OTITA 15/07/2014
ONE MOMENT C 2/07/2014
O HARRA 21/04/2014
OPRAH C 19/03/2014
OTHELLO VD ROSHOEVE C 3/08/2014
PANTANI VAN HET BRUNO'S HOF 15/03/2015
POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE 16/04/2015
PAULIENE "GL" "FVD" 30/03/2015
PEGASUS M 8/05/2015
PAPILLON M 1/03/2015
PAULIEN VAN HET HOF TEN AART 9/05/2015
PIACE VAN DE KOPSHOEVE 30/04/2015
PARLANDA M 31/03/2015
PRINS V/H STUYVENBERGHOF 21/05/2015
PILOTINAR-V.H. 26/05/2015
PRIMA DONNA 20/06/2015
PUNE VAN DE ELSHOEVE 23/05/2015
PARIS VAN 'T HEIKE 16/06/2015
PAPILLON "TR" "FVD" 22/05/2015
PIROUETTE VD HEYVELDHOEVE 29/04/2015
PIXIE F 28/04/2015
PHYLA ZWARTEPANNENHOF 3/05/2015
PAULINE VAN DE ROSHOEVE 7/04/2015
PANINI VAN DE ROSHOEVE 8/04/2015
PICASSO VAN HET EELSHOF 10/04/2015
PEQQI WALLY 15/07/2015
PANAMARENKO D 1/06/2015
PIRELLI C 1/06/2015
PUTIN C 18/05/2015
PAULUS PEGASUS 15/07/2015
PERLE VAN DE CRUYENVELDE 10/07/2015
PYLONA D&E 10/06/2015
PRALYSSE 25/07/2015
PAPRIKA VAN DE MERELHOEVE 3/07/2015
PETITE MAXIME RG 25/04/2015
IDOOL VH MOLENHOF Z55635514 4/05/2014